Tümünü Görmek İçin Tıkla

Evrensel Sahne Sanat

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 600
Her Şey Dahil 800

Benzer Düğün Mekanları

Flex Dans ve Sanat Akademi

Ankara, Çankaya
375 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Evrensel Sahne Sanat Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Evrensel Sahne Sanat, düğün hazırlığı yapan çiftlerin en özel günlerinde profesyonel şekilde dans edebilmeleri için onlara kapılarını açıyor. Düğün dansı kursu, tecrübeli eğitmenleriyle evlenecek çiftlere yıllar boyu unutulmayacak bir düğün dansı etme imkanı sunuyor. Akademide düğün dansı derslerinin fiyatları minimum 600 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Evrensel Sahne Sanat bünyesinde çiftlere özel bireysel olarak ya da grup şeklinde dans eğitimi veriliyor. Profesyonel düğün dansı eğitmeni Mesut Sonat eşliğinde çiftler, keyifli şekilde emin ellerde dans eğitimlerini alabiliyor. Bbirçok düğün dansı çeşidi bulunuyor. Bachata, cha cha, salsa, tango, vals ve latin dansları gibi popüler dünya danslarının yanında harmandalı, zeybek, erik dalı, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları ve Ege yöresi oyun havaları gibi yerel dans eğitimleri çiftlerin hizmetine sunuluyor. Evrensel Sahne, ferah bir mekanda düğün dansı eğitimi almak isteyen çiftlere kapılarını açıyor. Birçok farklı dans seçeneği arasından çiftlerin kabiliyetlerine göre uygun olan seçiliyor, müzik seçimi yapılıyor ve en özel gün için provalara başlanıyor.

Sunulan İmkanlar

Evrensel Sahne Sanat için düğün dansı için eğitim almak isteyen çiftlerin 4 hafta önceden düğün dansı kursundan randevu alması gerekiyor. Bireysel ve grup şeklinde ders alınabilen düğün dansı kursunda ortalama bir dersin süresi 3 - 4 saati buluyor. Düğün dansı kursunda çiftlere mekanda prova yapma imkanı da tanınıyor. Düğün dansı eğitiminin yanı sıra bale, modern dans, Arjantin Tango, hiphop ve zumba eğitimi de veriliyor.

Evrensel Sahne Sanat Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Düğün dansı eğitimindeki tecrübesiyle sektördeki diğer dans kurslarından ayrılan akademide düğün dansı derslerinin fiyatları 600 TL’den başlıyor. Çiftlere özel koreografi hazırlayabilme imkanı da sunan firma, düğün dansı derslerinin fiyatları seçilen dans türüne göre 600 - 800 TL arasında değişiklik gösteriyor. Güncel ders fiyatlarını öğrenmek ve en özel gününüzde unutulmaz bir dansla misafirleriniz aklına kazınmak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde toplu taşıma duraklarına yakın şekilde merkezi bir yerde konumlanan Evrensel Sahne Sanat, kolaylıkla özel araçla ulaşım sağlanan bir noktada konumlanıyor. Açık adresi ise şu şekildedir; Karanfil 2 Sok. 37/9 Kızılay / Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çiftlere özel koreografi çalışması imkanı sunulmaktadır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün danslarının yanında bale, Arjantin Tango, zumba, hiphop ve modern dans eğitimi de verilmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Evrensel Sahne Sanat, Ankara ilinde hizmet vermektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Koreografi çalışması imkanı sağlanıyor.

 • Evrensel Sahne Sanat Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Evrensel Sahne Sanat Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paket 800 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%