Tümünü Görmek İçin Tıkla

Trio Dans Ve Sanat Akademisi

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Trio Dans ve Sanat Akademisi

Ankara’nın en seçkin semtlerinden Çankaya’da Tunalı Hilmi Caddesi’nde hizmet veren Trio Dans ve Sanat Akademisi nişan ve düğün dansı kursları ile fark yaratıyor. Trio Dans ve Sanat 15 yıllık deneyim ile 6 yaşından 80 yaşına kadar herkese dans eğitimi veriyor. Dansı sevdirmeyi ilke edinmiş Trio Dans ve Sanat nezih ortamı ile dikkat çekiyor. Sertifikalı ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen dans dersleri bir taraftan eğitirken diğer taraftan da sosyalleşmenizi sağlıyor. Eşli danslarda partner zorunluluğu istemeyen Trio, kaliteli ve disiplinli eğitim anlayışı ile Ankara dans kursları arasında bir adım öne çıkıyor. 350 metrekarelik alanda 3 farklı stüdyoda eğitim veren Trio Akademi çocuklar, gençler ve yetişkinler için ayrı sınıflar açıyor. Trio Dans ve Sanat Akademisi çocuklar için klasik bale eğitimi veriyor. Gençler ve yetişkinler için ise Latin dansları, salon dansları ve halk dansları eğitimleri veriyor. Her salı ve perşembe Zumba, her cuma ise kizomba ve Arjantin tango dersleri yoğun ilgi görüyor. Trio Dans ve Sanat dansla ister hobi olarak ister profesyonel olarak ilgilenen herkesi kursa kabul ediyor. Ankara’da Adından övgüyle söz ettiren Trio Dans ve Sanat herkesin dans edebileceğine olan inancını kursiyerlerinin başarıları ile kanıtlıyor.

Düğün Dansınız için Doğru Adres

Ankara Çankaya’da oldukça geniş ve konforlu bir mekanda hizmet veren Trio Dans, özellikle nişan ve düğün dansı koreografileri ile dikkat çekiyor. Size uygun olan saatlerde eğitim alabileceğiniz Trio Dans ve Sanat Akademisi sizin seçtiğiniz müzik eşliğinde size özel bir koreografi hazırlıyor. Çiftlerin uyumuna önem veren Trio Akademi tarzınızı size özel hazırladığı koreografiye mutlaka yansıtıyor. Dilerseniz arkadaşlarınızı da dahil edebileceğiniz düğün dansınızın eğitimleri Trio Dans ve Sanat Akademisi’nde son derece eğlenceli ve keyifli anlara dönüşüyor. Nişan ve düğün dansı kursu kapsamında düğün boyunca kullanabileceğiniz duruş, poz gibi teknik detaylar alanında uzman sertifikalı eğitmenler tarafından veriliyor. Düğün veya nişandan önce eğitmenler eşliğinde mekanda prova imkanı sunan Trio Dans ve Sanat kaliteli eğitimiyle fark yaratıyor. Nişan ve düğün dansı için vals, tango, rumba,  foxtrot, kizomba danslarının yanı sıra harmandalı, Kafkas, balkan gibi halk dansları eğitimi de veriyor.

Ankara’nın Seçkin Dans Kursu

Ankara Çankaya’nın gözdesi Tunalı Hilmi’de hizmet veren Trio Dans ve Sanat Akademisi kaliteli eğitimiyle olduğu kadar cazip fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Sezona göre farklı kampanyalar ve avantajlı fırsatlar sunan Dans ve Sanat dönemsel indirimleri ile fark yaratıyor. Düğün dansları kategorisinde indirimli olarak sunduğu ilk dans ve harmandalı kampanyası ile yoğun ilgi görüyor. Eğitimiyle olduğu kadar fiyatlarıyla da iddialı olan Trio Dans ve Sanat, Ankara’da evlenecek çiftler tarafından ilk sıralarda tercih ediliyor. Trio Akademi'de alanında uzman, sertifikalı eğitmenler tarafından salsa, bachata, kizomba, Zumba gibi sosyal Latin dansları eğitimleri veriliyor. Dans ve Sanat Akademisi salon dansları arasında en çok tercih edilen Arjantin tango kursu ile adından sıkça bahsettiriyor. Latin dansları ve salon danslarının yanı sıra hip hop, oryantal, harmandalı, Kafkas ve balkan dansları ile tercih edilirliğini artırıyor. Dans ve Sanat Akademisi dans kurslarının yanı sıra pilates ve yoga kursları da veriyor. Dans ve Sanat Akademisi yediden yetmişe herkese son derece seçkin ve nezih bir eğitim ortamı sunuyor.  Dansa ve sanata verdiği değeri her detayda hissettiren Trio Dans ve Sanat Akademisi Ankara’daki dans kursları arasında kalitesiyle öne çıkıyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • DS
    D**** & S****

    Bize özel romantik bir konsept oldu teşekkür ederiz fark yaratıyorsunz :)

Konum

Barbaros Mah, Aynalı Çarşı, Tunalı Hilmi Cd. 89-90, 06680 Çankaya

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%