Tümünü Görmek İçin Tıkla

Horos Sanat

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 400
Her Şey Dahil 600

Benzer Düğün Mekanları

Flex Dans ve Sanat Akademi

Ankara, Çankaya
375 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Horos Sanat Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Çayyolu Mahallesi’nde yer alan Horos Sanat düğünlerde unutulmaz bir dansla misafirlerinin akıllarına kazınmak isteyen çiftleri bekliyor. Düğün dans kursu, ders başına 400 TL’den daha az fiyatlarla ortalama 3-4 ders ile düğün çiftlerine profesyonel bir düğün dansı etme imkanı tanıyor.

Özellikleri

2011 yılında kurulan ve tecrübeli dans eğitmenleriyle düğün çiftlerinin gözdesi olan Horos Sanat Evi, profesyonel şekilde verdiği düğün dansı eğitimiyle sektörde ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor. Düğün hazırlığı yapan çiftleriyle görüşerek şarkı seçimini yapıyor ve özel koreografiyi oluşturmaya başlıyor. Düğün dans kursunda Bachata, cha cha, rumba, swing ve Latin gibi hareketli danslar; vals, salsa ve tango gibi salon dansları; harmandalı, merenge, zeybek, oryantal gibi folk dansları gibi çiftlerin seçimlerine göre dans eğitimleri alabiliyor.

Sunulan İmkanlar

Horos Sanat, düğün çiftlerinin yeni hayatlarına atacakları ilk adımda unutulmayacak bir dans ile onların yolculuklarına eşlik ediyor. Düğün dans kursunda bachata, cha cha, harmandalı, merenge, oryantal, zeybek, swing, tango ve vals gibi birçok farklı dans eğitimi profesyonel eğiticiler tarafından minimum 3 - 4 kurs ile düğün çiftlerine öğretiliyor. Dans eğitimi yalnızca kursta verilmiyor, düğün çiftlerine düğün mekanlarında prova imkanı da sağlanıyor. Düğün çiftlerinin dans eğitimi için randevularını bir hafta kadar öncesinden alması gerekiyor. Çifte özel şekilde bireysel ders verilen düğün dansı kursunda çiftler eğitmenlerden birebir ders alma imkanı bulabiliyor.

Horos Sanat Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çeşitli dans seçenekleriyle düğüne gelen misafirlerin akıllarına kazınmak isteyen düğün çiftleri için Horos Sanat’ın düğün dansı fiyatları ders başına 400 TL’den daha az fiyatlardan başlıyor. Kurs ortalama 3 - 4 ders ile düğün hazırlığı yapan çiftlere profesyonel dans edebilme imkanı sunuyor. Çiftlerin ders alabilmesi için kurs ile bir hafta önceden iletişime geçmesi gerekiyor. Kursun güncel düğün dansı derslerinin fiyatlarını öğrenmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ücretsiz şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Çayyolu Mahallesi’nde bulunan Horos Sanat’a özel araçla ulaşım rahatlıkla sağlanabilirken düğün dansı kursu merkezi konumundan dolayı toplu taşıma duraklarına yakında bulunuyor. Açık adres şu şekildedir: Çayyolu Mah. 2432. Cad, No:163/2 Çankaya/ Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Düğün dansı kursunda Bachata, cha cha, rumba, swing ve Latin gibi hareketli danslar; vals, salsa ve tango gibi salon dansları; harmandalı, merenge, zeybek, oryantal gibi folk dansları gibi çiftlerin seçimlerine göre dans eğitimleri alınabiliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Horos Sanat'da düğün dansı dışında bale, çocuk yogası, modern dans, drama, halk dansları, Latin dansları, sirtaki ve Yunan dansları eğitimi de veriliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Horos Sanat, Ankara'da hizmet vermektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Çiftlere mekanda prova yapma imkanı sağlanıyor.

 • Horos Sanat Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Horos Sanat Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 400 TL, her şey dahil paket 600 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%