Tümünü Görmek İçin Tıkla

Armoni Wedding Dance Studio Event

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Armoni Wedding Dance Studio Event

Dans alanında eğitim vermeye 2008 yılında başlayan Armoni Wedding Dance Studio Event Ankara Çankaya’nın gözde muhitlerinden Ümitköy’de hizmet veriyor. Sertifikalı ve alanında uzman eğitimciler ile dans kursları veren Armoni Dans aylık kurs programları sunuyor. Özellikle halk oyunlarında son derece iddialı olan Armoni Wedding düğün dansı dersleri ile de dikkat çekiyor. İlk olarak halk dansları topluluğu olarak faaliyet gösteren Armoni Dans gelen talepler doğrultusunda kapsamlı bir dans kursu olarak yoluna devam ediyor. Her zevke uygun dans türlerinin eğitimini veren Armoni Wedding yediden yetmişe herkese hitap ediyor. Latin dansları, eşli danslar, salon dansları, modern dans, bale, düğün dansı, Flamenko ve Zumba kategorilerinde eğitim veriyor. Halk danslarından ise zeybek, horon, sirtaki ve oryantal kursları Armoni Wedding Dance Studio Event’te yoğun ilgi görüyor. Semazen kursu ile fark yaratan Armoni Dans farklı kültürleri aynı platformda buluşturması ve paylaşması ile hayranlık uyandırıyor. Dansın tutkuya dönüştüğü Armoni Wedding’te tüm eğitimciler yetkinlikleri ve yetenekleri ile göz dolduruyor.

Düğün Dansınız Armoni’den

Ankara Çankaya'da hizmet veren Armoni Wedding Studio Event düğün dansı kursları ile adından sıkça bahsettiriyor. Uzman eğitimcilerin hazırladığı düğün dansı koreografileri en mutlu gününüzü unutulmaz hatıralara dönüştürüyor. İlk dansın önemine vurgu yapan eğitim anlayışıyla tarzınıza ve fiziksel özelliklerinize en uygun koreografiyi sunan Armoni Dans esnek ders saatleri ile dikkat çekiyor. Düğün dansı ders saatlerini sizin programınıza ve yoğunluğunuza göre organize eden Armoni Dans düğünden önce düğün mekanında prova imkanı sağlıyor. Alanında uzman eğitimciler eşliğinde yapacağınız düğün dansı provanız sizin ve düğün mekanının uygunluğuna göre organize ediliyor. Armoni Wedding Dance Studio Event Çankaya’nın en nezih ve en seçkin dans kursları arasında yer alıyor. Pek çok organizasyon için profesyonel dansçı hizmeti veren Armoni Wedding Dance Studio Event koreografileri ve dans gösterileri ile büyülüyor. Armoni Dans Kursu’nda akademik metotlarla verilen dans dersleri disiplin ve özveri ile bütünleşerek harika sonuçları ortaya çıkarıyor.

Tutkunun Başarıya Dönüştüğü Yer

Halk dansları ile başlayan heyecanlı yolculuğun sanatsal bir eğitim merkezine dönüştüğü Armoni Wedding, kurs programlarıyla hayranlık uyandırıyor. Bale, dans, müzik ve drama alanında uzmanlaşmış Armoni Wedding bu alanlarda verdiği eğitimler ile dikkat çekiyor. Üniversitelerin yetenek sınavlarına gençleri hazırlayan uzman eğitimciler öğrencilerinin başarıları sayesinde yetkinliklerini kanıtlıyor. Armoni Wedding Studio Event sanata verdiği değeri her detayda hissettiriyor. Bale, halk dansları ve semazen kursuyla Çankaya dans kursları arasında fark yaratan Armoni Dans oldukça merkezi bir konumda hizmet veriyor. Çankaya Ümitköy’de hizmet veren Armoni Wedding Dance Studio Event konumu sebebiyle kursiyerlere kolaylık sağlıyor. Düğün dansı kategorisinde son derece yaratıcı koreografiler sunan Armoni Wedding Dance Studio Event nezih ve hijyenik ortamı ile dikkat çekiyor. Latin dansları, modern dans, bale, semazen ve halk dansları ile Çankaya’nın en çok tercih edilen dans kursları arasında yer alıyor. Flamenko, zeybek, sirtaki, oyun havası, oryantal ve horon türlerine olan talep Armoni Wedding Dance'ın dans kursu alanındaki başarısını kanıtlıyor. Vals, tango, foxtrot, salsa, bachata, swing, merengue türleri ise en çok tercih edilen programların başında geliyor. Armoni Wedding’in kurs programları içinde samba, cha cha, rumba, pasadoble de tercih edilen türler arasında yer alıyor. Sportif Latin danslarından ise capoeira ve zumba son derece ilgi görüyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • EE
    E****

    Armoni’den salon dansı kursu aldık.eşimle düğünümüzde güezl bir dans yapmak istedik.senfonik bir dans dersi aldık.bizim için inanılmaz eğlenceliydi.davetlilerimiz bizi hayranlıkla izledi.hatta dansı nereden öğrendiğimizi sordu arkadaşlarım.o zaman söylememiştim, şimdi söylüyorum.. dansla ilgili her şeryi Armoni’den örendik…:)

Konum

1941. Cadde 1940. sokak No:6 Beta Villaları Ümitköy Çankaya Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%