Tümünü Görmek İçin Tıkla

Aşkı Ala

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Aşkı Ala

Kalbiniz aşkın ateşiyle kanatlanmış uçuyorken en güzel düğünü gerçekleştirmek için çoktan hazırlıklara başladınız bile. Tabi düğününüz için sizin gibi hazırlık yapan bir başkası daha var: Aşkı Ala! Düğün salonu dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan düğün salonumuzda aşkın doruklarında gezecek ve konuklarınızla en güzel dansları edeceksiniz. Mükemmel iç tasarım mimarisi ve herkesle tek tek ilgilenmeyi amaç edinmiş organizasyon ekibiyle bir bütün oluşturulan Aşkı Ala, hayatınızın en önemli gecelerinden olan düğün gecenizi daha da anlamlandırmak için çalışıyor. Bu sayede siz ve konuklarınız hafızalardan silinmeyecek, albümde fotoğrafınıza denk gelindiğinde konuklarınız ne kadar güzel bir gece yaşadıklarını tekrar hatırlayacak. Unutmayın ki davetler birkaç saat sürebilir fakat etkisi bir ömür sürer.. Bu yüzden ciddiyet ve samimiyetin en güzel çizgisi olan Aşkı Ala’da sizleri bekliyoruz!

Aşkı Ala Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

300 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan salonumuzda birçok hizmet sizlerle buluşacak. Düğün yapmak için hayran kalacağınız salonumuzda tarih kararlaştırdığınız andan itibaren başlayacak olan hummalı hazırlık düğün saatinize kadar devam edecek. Siz diğer hazırlıklarınız için heyecanla çalışmaya devam ederken bizler de düğün geceniz için çalışacak ve her adımdan sizleri haberdar edeceğiz. Beyaz duvarlar ve yüksek bir tavanla kaplanmış salonumuzda beyaz masalar iç tasarımla uygun bir görüntü oluşturacak. Masaların üzeri geniş şamdanlarla zenginleştirilirken yemek takımları da dönemin en modern şeklinde olarak yerleştirilmiş olacak. Yemek takımı demişken davetlerinizi yemekli- yemeksiz şekilde gerçekleştirmenize imkân sağlayan salonumuzun usta şeflerinden çıkmış birçok lezzetinin tadına bakacaksınız. Konuklarınızın damak tadına uygun masalar donatmak için elverişli olan menü listemizi önceden hazırlanacak düğün yemeği tadımında görüp son kararı siz vereceksiniz. Yemek ve salon içeriğinden bahsettikten sonra masaların ortasında bulunan pist alanımızdan haberdar olmanız gerektiğini düşünüyoruz. Sahneye kurulacak orkestra ekibimizin eşsiz notaları sizler için yükselirken çevresinde kolon bulunmayan pistimize kayıtsız kalamayacaksınız. Eğlencenin nabzı saat ilerledikçe daha da artarken davul şov ve düğün pastanız da ekibimiz tarafından şık şekilde sizlere ulaştırılacak. Tüm gece kamerayla izlenen, havalandırma ve jeneratör sisteminin son teknoloji olduğu, gelin yolunun kırmızı halıyla taçlandığı gecenizi HD kalitede kayıt yapan kameramız ve 20 adet fotoğraf bulunan düğün albümünüz izleyecek. Salonumuzda sadece düğün değil kına, nişan, sünnet, okul eğlencesi gibi diğer mutlu davetlerinizi de gerçekleştireceksiniz.

Aşkı Ala Nerede Yer Alır? Aşkı ala’ya Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir Güzelbahçe’de bulunan düğün salonumuza özel aracınızla ulaşmak için İzmir-Çeşme otoyolunu kullanabileceğiniz gibi D300 karayolunu da kullanabilirsiniz. Kendi konumunuzdan rota oluşturup navigasyondan yardım almanız daha kısa sürede gelmenizi sağlayacak. Toplu taşıma kullanmak içinde Urla’ya yakın olan mevkiimize birçok otobüs, dolmuş ve taksi gelmektedir. Herhangi birini tercih ettiğinizde ulaşımınız çok kolay olacak.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • SA
    S**** & A****

    Ortam çok hoşumuza gitti, personel güleryüzlü, işinde uzman ve çalışkan. Müzikler çok güzeldi ve eğlenceliydi. Sizlere de tavsiye edecek kadar memnun kaldık.

Konum

Yalı Mahallesi, Pazar Yeri, 35310 Güzelbahçe/İzmir, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%