Tümünü Görmek İçin Tıkla

Baha Dans Akademi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 200
Her Şey Dahil 400

Hakkında

Baha Dans Akademi Hakkında

Baha Dans Akademi düğün dansı kursları alanında güler yüzlü ve sabırlı bir eğitim imkanı sunuyor. Başka birçok dans türünde de kurs seçeneği bulunuyor. Fiyatı ise 200TL’den başlayıp 400e kadar değişebiliyor. Davet gününde konuklara farklı bir atmosfer yaşatmak isteyen çiftler için düğün dansını hem sevdirerek hem de keyif aldırarak öğretiyor. Her yaştan bireyin dans öğrenebilmesini amaçlıyor. Düğün dans kursunun konumu ise İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunuyor.

Akademinin Özellikleri

Düğün dans kursu, Kemal Baha Selenbaş tarafından kurulmakta olup 2012 yılından beri dans kursları alanında yer ediniyor. Dersleri bireysel yapılabildiği gibi isteğe göre gruplar halinde de yapılıyor. İzmir’in yanı sıra Kocaeli’nde de dans kursu şubesi bulunuyor.

Baha Dans Akademi Düğün Dansı Kursları Fiyatları

Düğün dans kursu arayışında olanlar için fiyatları da seçim konusunda önemli bir faktör oluyor. Baha Dans Akademi düğün dans kursu fiyatları ise 200 TL’den başlıyor. Uygun fiyatları ile birçok çiftin ilgisini çekmekte olup, tecrübeli, profesyonel eğitmenlerden eğitim alma imkanını önünüze sunuyor. Akademinin düğün dansı kursları fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve avantajlardan faydalanmak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanakları

Sunduğu dans kursu olanakları arasında Düğün Dansı, Zeybek, Salsa, Arjantin Tango, Bachata, Zumba, Sosyal Latin dans, International Latin Dans, Bale, Hip-hop / R&B bulunuyor. İlgilenenler için pilates dersleri de veriliyor. Düğün dansı eğitimi almak isteyen çiftler için koreografi hazırlanıyor. Seviyeye göre dans kursu olanağına sahip olup, başlangıç, orta ve ileri seviyeye göre ayrılabilen özel dersler alınabiliyor. Ayrıca akademi 4 yaşından başlayan dans dersi olanakları ile her yaştan bireye hitap etme amacı taşıyor. Bireysel training ve dileğe göre online dersler olarak da hizmet veriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Akademinin konumu İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunuyor. Düğün dansı kursları için ulaşmak isteyen çiftler birçok taşıma olanağı kullanabiliyor. Karşıyaka Feribotu ve Vapur ile gidilebileceği gibi İzmir’in en sevilen ulaşım olanaklarından olan Tramvay, dilerseniz de otobüs ile ulaşım sağlanabiliyor. Baha Dans Akademi Adres Bilgisi: 1715 Sokak Tuna Mah. No:26 Daire:2 Karşıyaka/İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Özel, partnerli, grup dans dersi imkanları ve seviyeye göre ders sınıfları bunuluyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün Dansı, Zeybek, Salsa, Arjantin Tango, Bachata, Zumba, Sosyal Latin dans, International Latin Dans, Bale, Hip-hop/R&B dans türlerinde hizmet veriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az üç hafta öncesine kadar iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  İlgilenenler için yoga dersi veriliyor, ayrıca online/uzaktan olarak dans eğitimleri de veriliyor.

 • Baha Dans Akademi Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Baha Dans Akademi Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 400 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%