Tümünü Görmek İçin Tıkla

Berkehan Dural Dans Eğitim Merkezi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 75
Her Şey Dahil 300

Hakkında

Berkehan Dural Dans Eğitim Merkezi Hakkında

2012 yılında sanat eğitiminde lider olma ve sanatı yaygınlaştırma vizyonu ile yola çıkan Berkehan Dural Dans Merkezi, uzman kadrosu ve disiplinli eğitim planı sayesinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Türkiye’nin en iyi Sanat Akademileri arasına girmiş olan kurum, İlk dansını büyüleyici hale getirmek isteyen çiftlere samimi eğlenceli ve kaliteli eğitim ortamı ile kısa süre içerisinde en etkili düğün dansı kurslarını veriyor. İzmir'in Karşıyaka ilçesinde bulunan düğün dans kursu fiyatları 75 TL ile 300 TL arasında seyrediyor.

Eğitim Merkezinin Özellikleri

Hızlı, etkili ve eğlenceli bir kurs süreci ile kısıtlı zamana sahip olan çiftler 5 saat gibi kısa bir süre içerisinde düğün dansı için özel ders alarak en etkili sonuca ulaşıyor. Bunun yanı sıra akademi yalnızca dans kursları ile yetinmeyip aynı zamanda müzik ve drama sanatları alanında da İzmir - Karşıyaka’da yıllardır eğitim veriyor. Yenilikçi dans stüdyoları farklı dans paketleri ile her zevke hitap ediyor.

Berkehan Dural Dans Akademi Fiyatları

Karşıyaka’da tüm yaş gruplarına hizmet veren Berkehan Dural Dans Merkezi cazip eğitim fiyatları ve kampanyaları ile dikkat çekiyor. Almak istediğiniz kurs türüne göre dönemlik ve kısa seanslardan oluşan eğitimler özel olarak düzenlenebiliyor. Verilen eğitimlerin genel fiyatları 75 TL ile 300 TL gibi bir aralığa sahip oluyor. Düğün dansı kurslarının tek seanslık fiyatı ise 120 TL civarı oluyor. Eğitim Merkezi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Dans Merkezinin Hizmetleri

Öğrencilerinin kişisel ve sosyal gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinen Berkehan Dural Dans Kursu, kursiyerlerine Bale, dans, müzik ve dünya dansı dersleri için MEB özel sertifika alma fırsatı veriyor. Kursiyerlere konservatuvarlı eğitmenlerin eşliğinde bale, modern dans, arjantin tango, salsa, street jazz, zumba ve kişiye özel dans dersleri veriliyor. Düğün dansı kursu almak isteyen çiftlere verilen kısa zamanlı eğitimlerde ise düğün gününde öne çıkan tüm etkenler düşünülerek stüdyolarda provalar yapılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kısa zamanda sizi dansa hazır hale getirecek ve öğrenirken de keyifli anlar yaşatacak olan eğitim merkezi İzmir Karşıyaka ilçesinde yer alıyor. Şehrin her iki yakasından da kolaylıkla ulaşım gerçekleştirilebiliyor. Özel aracınız ile kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Toplu taşıma aracı kullanmak isterseniz 435, 853, 912 ,921 ve HAVAŞ-Şehir Merkezi hattını tercih edilebiliyor. Duraklar ile Akademi arasındaki yürüme mesafesi yaklaşık 5 dakika oluyor. Adres: Goncalar Mah. 6024 Sokak No: 6/C 35560 Karşıyaka/İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel program ve özel ders olanakları sunuluyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Drama ve müzik eğitimleri mevcut

 • Berkehan Dural Dans Eğitim Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Berkehan Dural Dans Eğitim Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 75 TL, her şey dahil paket 300 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%