İzmir Düğün Dans Kursu ve 2024 Fiyatları

(28 sonuç)
İzmir
Düğün Firmaları
Düğün Dans Kursu
Divinia Bale Dans
6
Divinia Bale Dans
İzmir, Karşıyaka
150başlangıç fiyatı
Sarı Zeybek Dans ve Sahne Sanatları
5
Sarı Zeybek Dans ve Sahne Sanatları
İzmir, Çeşme
600başlangıç fiyatı
Dance Floor
5
Dance Floor
İzmir, Konak
95başlangıç fiyatı
Dans Ekol
5
Dans Ekol
İzmir, Karşıyaka
180başlangıç fiyatı
Kemal Özenç Dans Akademi
5
Kemal Özenç Dans Akademi
İzmir, Konak
350başlangıç fiyatı
Smyrna Dans Okulu
6
Smyrna Dans Okulu
İzmir, Karşıyaka
400başlangıç fiyatı
Berkehan Dural Dans Eğitim Merkezi
5
Berkehan Dural Dans Eğitim Merkezi
İzmir, Karşıyaka
75başlangıç fiyatı
Efem Dans
5
Efem Dans
İzmir, Balçova
200başlangıç fiyatı
Dance'n Sport
14
Dance'n Sport
İzmir, Konak
600başlangıç fiyatı
Viento Dance Akademi
6
Viento Dance Akademi
İzmir, Konak
200başlangıç fiyatı
Dans Art Dans
5
Dans Art Dans
İzmir, Konak
150başlangıç fiyatı
White Club
5
White Club
5.0
(1)
İzmir, Karşıyaka
100başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin ve damat adayları düğün günlerinde ilk danslarının özel olmasını ister. İlk dans kursları, çiftlere birbirinden güzel koreografiler hazırlayarak düğün organizasyonlarına unutulmaz bir giriş yapmalarını sağlıyor. Dans kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde; ders paketleri, saatleri ve dans türü gibi konular etkili oluyor. İzmir düğün dansı kursları fiyatları ortalama 500 TL'den başlıyor.

İzmir Düğün Dansı Kursu Fiyatları

İzmir düğün dans kursu başlangıç fiyatları ortalama olarak 500 TL, her şey dahil paket fiyatları ise yaklaşık 600 TL’dir. Kurs fiyatları, alınacak olan ders sayısı ve paketler kapsamında farklılıklar gösterir. İzmir'deki en çok tercih edilen dans kurslarının ortalama fiyatları ise şöyledir;

İzmir Düğün Dans Kursları

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Luvi Sanat Merkezi

500 TL

1000 TL

White Dans Kursları

450 TL

750 TL

Fundamental

500 TL

750 TL

Erturgut Sanat Merkezi

600 TL

800 TL

özaslan Sanat Merkezi

450 TL

700 TL

Art Craft Academy

600 TL

800 TL

Okudans Academy

400 TL

600 TL

Aydans Sanat Merkezi

400 TL

600 TL

Cuiba Dance Center

450 TL

600 TL

Mambo Dans Akademi

500 TL

750 TL

Söz Konusu Sanat

450 TL

800 TL

Kemal özenç

400 TL

600 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

En çok Tercih Edilen İzmir Düğün Dansı Kursları

İzmir düğün dans kursları genellikle Konak, Karşıyaka, Buca, Gaziemir gibi büyük ilçelerde bulunuyor Luvi Sanat Merkezi, White Club ve Erturgut Sanat Merkezi en çok tercih edilen dans eğitim merkezleri arasında yer alıyor. Düğün günlerinde özel bir dans gösterisi sunmak isteyen çiftler, bu kursları sıklıkla tercih ediyor. Dans kursları aracılığıyla alacağınız derslerle ilk dansınızı kusursuz hale getirebilirsiniz.

Luvi Sanat Merkezi

Luvi Sanat Merkezi, İzmir düğün dansı kursları arasında, uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Kurs; vals, salsa, zeybek, bachata gibi popüler dansların yanında, düğün dans koreografileri de tasarlıyor. Luvi Sanat Merkezi Balçova’da hizmete veriyor. Verimli bir kurs süreci için en az 1 ay öncesinden Luvi ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

White Club

White Club, düğününüzde sergileyeceğiniz dansınız için kurs alabileceğiniz en iyi adreslerden biri. Kurs; vals, tango, rumba, cha cha gibi popüler dansların eğitimini veriyor. Ayrıca talep etmeniz halinde size özel bir düğün koreografisi de oluşturabilme imkanı sunuyor. Son derece etkili eğitim sunan White Dans Kursları’nı tercih ederek düğün gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Fundamental

Fundamental, İzmir düğün dansı kursları arasında en çok bilinen isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Kurs; bachata, cha cha, harmandalı, salsa ve zeybek gibi sıklıkla tercih edilen dans türlerinin eğitimini başarılı olarak veriyor. İzmir'in Alsancak semtinden konumlanan kurs ile düğününüzden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Erturgut Sanat Merkezi

Erturgut Sanat Merkezi Karşıyaka’da hizmet veriyor. Bu merkez; modern ve geleneksel dansları harmanlayarak çiftlere özel koreografi tasarlıyor. Müzik seçimini ve ders sayısını çiftlerle birlikte planlayan kurs, uygun fiyatlı paketleri ile de beğeni topluyor. Firmanın dans dersi saatleri alacağınız eğitime göre değişkenlik gösterebiliyor.

özaslan Sanat Merkezi

özaslan Sanat Merkezi, bünyesindeki deneyimli dans hocaları ile çiftlere özel koreografilerin tasarımı konusunda yol gösteriyor. Kursun merkezi Buca’da bulunuyor. Kurs, klasik dansların yanında yöresel dans dersi eğitimleri de veriyor. Zeybek, Kafkas ve halay kurslarından yararlanabilirsiniz.

En Popüler Düğün Dansı Türleri

çiftler tarafından sıkça tercih edilen belirli dans türleri bulunmaktadır. Bu danslar arasında Tango ve zeybek en popüler olanlarıdır ve genellikle düğünlerin girişi esnasında kullanır. Tango, düğüne romantik bir atmosfer katarken, zeybek ise yöresel bir renk katar. Bunların dışında çiftlerin kendilerine özel oluşturulan koreografileri sergilemeleri de bir o kadar popülerdir.

Düğün İçin Tango Kursu İzmir

İzmir’de düğün dansı kurslarından sıklıkla talep edilen eğitimlerden biri de tangodur. Bu dans, zarafetin dansı olarak simgelenir. Dansınızı sergilemek için profesyonel bir ekipten yardım almak şarttır. İzmir Tango Akademi, bu dansı öğrenmeniz için size uygun bir eğitim programı sunuyor.

İzmir Düğün İçin Zeybek Kursu

İzmir’de düğün dans kurslarından en çok talep edilen derslerden biri de zeybektir. Yöresel olan bu dansı öğrenmek için, derse devamlılık önemlidir. Bu dans, tamamen öğrenildiği ve sergilendiği zaman davetlilerin birçoğunu kendine hayran bırakır. İzmir İlk Dans, zeybek eğitimleri için tercih edilen kurslardan biridir.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir düğün dans kurs merkezleri ve fiyatları hakkındaki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir'de Düğün İçin Dans Kursu Alınabilecek Yerler

  • İzmir İlk Dans
  • Tan Sağtürk Dans Akademi
  • Dance'n Sport
  • Aydans Sanat Akademi
  • White Club

Düğün Dans Kursları İçin Ne Kadar Bütçe Ayrılmalı?

İzmir'de gitmeyi düşündüğünüz düğün dans kursları için çift olarak en az 800 - 1.000 TL'lik bütçe ayırabilirsiniz.

Bu yazımızda İzmir’de yer alan dans kurslarını ve hizmetlerini ele aldık. En çok tercih edilen dans türlerini sizler için inceledik. Dans kursu fiyatlarını sizler için derledik. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için, sitemizde bulunan firmalardan ücretsiz teklif al seçeneği ile dilediğiniz dans kursundan teklif alabilirsiniz.