Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dans Ekol

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 180
Her Şey Dahil 700

Hakkında

Dans Ekol Hakkında

Dans Ekol İzmir Karşıyaka ilçesinde sahil şeridinde bulunuyor. Düğün dansı kursları arasında bireylere özel 180 TL’den ve çiftlere özel 700 TL’den başlayan eğitim fiyatları ve çiftlere verdikleri önemle ön plana çıkıyor. Alanında uzman eğitmenleriyle seçkin ve eğlenceli bir ortamda sizi özel gecenize en güzel şekilde hazırlıyor.

Dans Kursunun Özellikleri

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan dans okulu özel ve grup olarak farklı dans kategorilerinde eğitim seçenekleri sunuyor. Kurs alanı manzaralı stüdyosu, 8-16 kişi kapasiteli, ferah, geniş, klimalı, aynalı stüdyoları ve alanında uzman eğitmenleriyle nezih bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor. Bay ve Bayan soyunma odaları ve bekleme alanı bulunan Dans Ekol, uygun fiyatı, nezih ortamı, seçkin ve güler yüzlü eğitmenleriyle güzel bir eğitim sağlıyor.

Dans Ekol Düğün Dans Kursu Fiyatları

Konumu, mekanın özellikleri ve uzman eğitmenleri sebebleriyle tercih edilen dan okulu uygun fiyatları ile çiftlerle buluşuyor. Çiftlere özel düğün dans kursları 5 ders, 300 Dakika üzerinden oluyor. Dans kursu 700 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Farklı dans kategorilerinde eğitim almak isteyen kursiyerler 8 kişilik sınıflarda bireysel olarak 180 TL’den başlayan fiyatı ile eğitim alma imkanı sunuyor. Dans okulu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve fiyat bilgisi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Sunulan hizmetler

T.C MEB Dans Ekol Sanat Merkezi düğün dansı kursları ve modern dans, bale, halk dansları, Latin dansları ve oryantal seçenekleri sunuyor. Düğün dansı kursu eğitimi alan çiftlere ferah ve aynalı stüdyosunda prova yapma hizmeti veriyor. Düğün öncesi eğitmene düğünün yapılacağı alanı, oturma alanını ve gelinlik modeli gösterilerek daha uygun bir eğitim seçeneği sunulabiliyor. Kurum çatısı altında Koreografi, sahne tasarımı, konser organizasyonları ve yarışmalar düzenleniyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Dans Ekol İzmir Karşıyaka merkezli konumu ile ön plana çıkıyor. Karşıyaka iskeleye 5 dakika, Karşıyaka vapur durağına 7 dakika mesafede bulunuyor. Toplu taşıma şeçenekleri olarak; 290, 326,543,921 havaş şehir merkezi numaralı otobüs hatlarını kullanabilir, Aliağa Cumaovası, Tepeköy Menemen tren hatlarını tercih edebilir yahut Karşıyaka Üçkuyular vapur hattını kullanarak dans kursuna ulaşabilirsiniz. Mekanın adresi: Yalı, 6418/2. Sk. No:8 D:2, 35500 Karşıyaka İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Koreografi, müzik seçimi, prova bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Eğitim almak istediğiniz dans türüne göre konsept belirleniyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sahne tasarımı, koreografi, konser organizasyonları, yarışmalar gerçekleştiriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2-4 hafta arası

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Dans Ekol Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Dans Ekol Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 180 TL, her şey dahil paket 700 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%