Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bayan DJ

0.0 (0 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Bayan DJ

Bayan DJ Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip yalnızca kına gecelerinde kadınlara hizmet veren bir DJ olmayı tercih ediyor. 24 yıllık müzik tecrübesiyle kına gecelerinde en çok aranan isim olmayı başarmış bir DJ. Aynı zamanda bir organizasyon şirketine ortak olduğu için çiftlere avantaj sağlıyor. Kına gecesi planlayanları ışık & ses gibi teknik ihtiyaçlar, dans ekibi veya mekan seçenekleri anlamında ihtiyaç duyulan birçok firmaya yönlendiriyor. Kimi zaman kadınların baş başa kutlamak istediği kına gecelerinde eşsiz performansıyla ortamın enerjisini ikiye katlıyor. Müziğe olan ilgisi sebebiyle müzikal anlamda oldukça donanımlı olan Bayan DJ, takma adını yalnızca kadınlara özel servis verdiği için aldığını ortaya koyuyor. Davet sahibinin talebi doğrultusunda ortak bir anlaşmaya varılarak seçilen şarkılar ve müzik tarzları, Bayan DJ ellerinde gecenizi muhteşem hale getiren melodilere dönüşüyor. Siz sevdiklerinizle mutluluğunuzu doyasıya kutlayıp eğlenirken müzik sizleri sarıp sarmalayacak. Verdiği hizmet ve gönüllü olarak ettiği yardımların karşılığında oldukça uygun fiyatlar sunan Bayan DJ, içtenliğiyle kız kardeşlerinin sevgisini kazanıyor.

Bayan DJ Biyografisi

1971 yılında Almanya’da hayata gözlerini açıyor ve bir süre sonra Türkiye’ye taşınıyor. 24 yaşına vardığında bir organizasyon firmasına ortak olup bir yandan DJ’lik yaparken diğer taraftan etkinlikleri koordine ediyor. Sektörde edindiği deneyimlerin ardından kadınların baş başa eğlence düzenlerken eksikliğini gördükleri bu noktayı doldurmak için 2004’te yepyeni bir başlangıç yapıyor. Kına gecelerinde yalnızca kadınlara özel hizmet vererek alanında oldukça spesifik bir girişimde bulunuyor ve Türkiye çapında başarılı hale geliyor. Müziğe olan büyük sevgisi ve yüksek enerjisiyle kına gecelerinin popüler ismi olması hiç şaşırtıcı değil. Hala ortağı olduğu organizasyon firmasının da desteğiyle davet sahiplerine danışma vermeye devam ediyor. Samimiyeti ve müzik konusundaki yeteneği ile ülkemizde kına gecesi denince akla ilk gelen isim oluyor.

Hangi Müzik Tarzında Hizmet Veriyor?

Canlı performans işinde kendini geliştirmiş olan Bayan DJ, ağırlıklı olarak türkçe pop, ve geleneksel kına müzikleri seyrinde ilerliyor. Ancak gelinin rica etmesi halinde farklı müzik tarzlarını da başarıyla sunabiliyor. Ses sitemi, DJ kabini gibi teknik gereklilikleri kendi temin ettiği için sizlerden herhangi bir uğraş beklenmiyor. Tüm konuklara yalnızca kadın dayanışmasının tadını çıkarıp eğlenmek düşüyor. Güzelliklerin birbiriyle yarıştığı bu güzel eğlence boyunca kendinizi müziğe bırakacaksınız.

Hangi Mekanlarda Hizmet Veriyor?

Kadınların eğlence için genellikle kapalı alanları seçmesiyle birlikte Bayan DJ daha çok otelde düğün veya düğün salonları gibi alanlarda hizmet veriyor. Ancak davet sahiplerinin tercih ettiği açık alanda bir kır düğünü veya deniz kenarında yapılan etkinliklere de katılıyor. Teknik malzemelerini imkanlar dahilinde birçok yere taşıyabilen Bayan DJ tek önceliği kadınların eğlenip kına gecesinden keyif almasına veriyor. Danışmanlık talep eden çiftlere kendi organizasyon firmasının da anlaşmalı olduğu mekanları önerebiliyor. Bu sayede ekipman ve organizasyon konusunda çiftlerin üstündeki yük de azalmış oluyor.

Bayan DJ Ofisi Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Ofise ulaşım sağlama aşamasında özel aracını kullanmayı tercih eden misafirler “Alanaldı Cad. Erengazi Sk. No.8 İçerenköy/ISTANBUL” adresini kullanarak kolayca varabilirler. Ulaşım için toplu taşıma aracı tercih edenler için ise yol tarifi ise Ataşehir veya İçerenköy merkezinden yapılabilir. Merkezden geçen çoğu otobüs ile navigasyon eşliğinde kolayca bulunacaktır. Bayan DJ hakkında daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com ekibinin ücretsiz danışma hattına bağlanabilirsiniz. Bir başka opsiyon olarak “Teklif Al” formumuzu doldurarak bütçe planlaması yapma aşamasını daha kolay hale getirebilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Alanaldı Cad. Erengazi Sk. No.8 İçerenköy/İSTANBUL

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%