Tümünü Görmek İçin Tıkla

Levent Canses Ve Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Levent Canses ve Orkestrası Hakkında

İstanbul Şişli lokasyonunda yıllardır hizmet veren Levent Canses ve Orkestrası, düğün orkestrası ve Dj hizmeti yanında ek hizmetleri ile de sizlere eğlence dolu bir düğün gecesi yaratıyor. Ekibin eğlence ve memnuniyet garantili hizmeti evlilik yolunda attığınız bu önemli adımda gözünüz kapalı güvenebileceğininiz bir nitelikte oluyor. Uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkan orkestranın başlangıç paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Hizmet çeşitliliği ile Levent Canses ve ekibi, düğünlerinizde Dj ekibi, sahne şovları ile birlikte kusursuzluğa imza atıyor. Uzman düğün orkestrası ekibi, artan talep sebebiyle şehir dışında da hizmet vererek sizler nerede düğün yapma hayali kuruyorsanız oraya gelebiliyor. Orkestra, ister açık havada isterse kapalı alanda uygun sahne, ışık, ses sistemlerine sahip olarak sizler için en iyisini düşünüyor. Ekip, planlama toplantıaı ile düğününüz öncesinde sizlerle buluşup dilediğiniz müzikleri liste haline getiriyor ve her şeyin gönlünüzce olması için uğraşıyor.

Levent Canses ve Orkestrası Sahne Fiyatları

Levent Canses ve ekibinden faydalanmak isterseniz başlangıç paket fiyatları sadece 1.000-2.000TL arasında oluyor. Ancak almak istediğiniz ek hizmetler ve hizmetlerin süresi göz önüne alınarak düğün orkestrası ve DJ fiyatlarında değişiklik yapılabiliyor. Sizler de alanında deneyimli  orksestra ekibinden hizmet almak ve düğün gününüzü renklendirmek isterseniz "Fiyat Teklifi Al" butonuyla DüğünBuketi nezdinde sizlere sunulan özel fiyatları öğrenmek için geç kalmayın!

Sunduğu Olanaklar

Düğün orkestrası, Dj, sahne ekipmanları, davul şov ve bando ekibi ile 15 kişilik sahne ekibini içinde barındıran Levent Canses ve ekibi sizlere ‘iyi ki’ diyebileceğiniz bir düğün sunuyor. Eğlence dolu ortamı ve her kitleye hitap eden müzik çeşitliliği ile hiçbir konuğunuzun sıkılmasına izin vermeden eğlence dolu saatler geçirmenizi sağlıyor. Ekip, pop, arabesk, nostaljik, klasik, sanat, halk müziği ve çeşitlerini sizlere sunuyor. Dilerseniz parçalarda değişiklik yapma ve istek şarkı isteme şansınız da bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir

Levent Canses ve Orkestrası yıllardır İstanbul Şişli merkezinde hizmet veriyor ancak sizler için şehir dışı hizmetleri de sunuyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi ile düğünlerinizde vazgeçilmez bir eğlence ortamı yaratarak yaş farkı olmaksızın herkese hitap eden eğlenceli müzikler sunuyor. Bu uzman ekipten hizmet alabilmek için Düğün Buketi destek ekibiyle iletişime geçebilir ve düğününüzün en önemli kısmı olan orkestra-müzik ekibi arayışınızı burada sonlandırabilirsiniz.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Sizlere özel hazırlanan müzik listesi, karşılama vokalistleri, davul ve bando ekibi şovları, canlı sahne performansı hizmetleri sunuluyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, kına, nişan ve söz, düğün, açılışlar, mezuniyet törenleri ve pek çok organizasyonda hizmet verebiliyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 saat prova yapıldıktan sonra düğün saatiniz sonuna kadar hizmet vermeye devam ediyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirler ve Avrupa ülkelerinde hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Açık havada ve şehir dışı hizmet veriliyor.

 • Levent Canses Ve Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Levent Canses Ve Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Şişli/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%