Tümünü Görmek İçin Tıkla

Murat Kaynak Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Murat Kaynak Orkestrası Hakkında

Murat Kaynak Orkestrası İstanbul Kadıköy ilçesinde uzun süredir faaliyet sürdürerek her türlü organizasyonlarınızda yanınızda oluyor. Aldığı eğitimlerle çocukluk yıllarından beri ustalaşan ve alanında birçok başarı elde etmiş olan Murat Kaynak, orkestra ekibiyle düğün orkestrası hizmeti de vererek düğünlerinizde profesyonel bir hizmet sunuyor. Orkestranın profesyonel hizmeti 5.000TL’den başlayan fiyatları ile çiftlerle buluşuyor. Bunun yanında düğününüzde Dj, sahne şov gibi hizmetler de sunarak özel gününüzü renklendiriyor.

Orkestranın Özellikleri

Ekipman malzemelerini gelişen teknoloji ile sürekli yenileyen orkestra düğün gününüzde kusursuz, hatadan uzak bir performans sergiliyor. Açık veya kapalı alan fark etmeksizin düğün orkestrası ve dj performansı verebiliyor. Aynı zamanda sadece İstanbul içi hizmet vermekle kalmayarak bulunduğunuz her şehre hizmet vererek sizleri yalnız bırakmıyor. Düğününüzden önce sizlerle toplantı gerçekleştirerek hayalinizdeki düğünün nasıl olduğunu ve isteklerinizi anlamaya çalışarak düğün gününüzü planlıyor. Repertuarları içinde bulunan çeşitli müzik türlerinden ve dillerinden istediğinizi seçebiliyor ve konuklarınıza akıllarına kazınacak eşsiz bir eğlence sunulabiliyor.

Murat Kaynak Orkestrası Düğün Orkestrası ve Dj Fiyatları

Orkestra içinde sizlere sunulan hizmet çeşitliliği yıllar geçtikçe kendini yenileyerek gündeme uyuyor. Vermekte olduğu sahne performansında sizlere sundukları fiyatlar ise performansın süresi ve seçecek olduğunuz hizmetin türüne göre değişkenlik gösteriyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi düğünlerinizde en sık tercih edebileceğiniz paketlerden olmakla birlikte fiyatları 5.000-7.500TL arasında oluyor. Sizler de size özel olarak sunulan avantajlı fiyatlardan haberdar olabilmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Murat Kaynak Orkestrası solisti olan Murat Kaynak, çocukluğundan beri aldığı eğitimlerle uzmanlığını kanıtlayarak yer aldığı TV şovları, yarışmalar, düetler gibi pek çok şekilde karşımıza çıkan bir isim oluyor. Düğün orkestrası ile Türkçe ve İngilizce dil seçeneği yanında Fransızca, Yunanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça şarkıları da barındıran bir repertuara sahip olarak sizlere geniş bir hizmet seçeneği sunuyor. Bununla birlikte sizlere pop, arabesk, nostaljik, jazz, tango, latin, vals, sanat ve halk müziği, çeşitli yörelere uyan oyun havalarından oluşan müzik çeşitliliği ile eğlence dolu anlar sunuyor. Müzik aletlerini de etkin şekilde kullanıp adeta bir sahne şovu yaratıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy mevkiinde yer alan Murat Kaynak Orkestrası, profesyonel ekibiyle düğün orkestrası ve Dj hizmeti yıllardır İstanbullu çiftlerin düğünlerinde ağırlanmaktayken artan talepler doğrultusunda şehir dışına hizmet de veriyor. Eğer İstanbul’a gelip bu güzel ekiple tanışmak isterseniz aşağıdaki adresi kullanmanız yeterli oluyor. Bahariye Hacı Şükrü Sokak, Deniz Apt.D:7 No:18/20, Kadıköy/ İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Sahne ekipmanlarıyla eksiksiz bir müzik şovu yanında kişiye özel müzik listesi, çeşitli dil seçeneği, yabancı sahne sanatçısı ve çeşitli şovlar sunuluyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, düğün, kına, nişan, söz, nikah, balo ve organizasyonlar, toplantılari, gala geceleri ve mezuniyetlerde çeşitli hizmetler verilebiliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  6 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 saat hizmet veriliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Şehir dışı hizmeti ile dilediğiniz şehre geliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir içi veya şehir dışı hizmet seçeneği bulunuyor.

 • Murat Kaynak Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Murat Kaynak Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 5000 TL, her şey dahil paket 7500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Bahariye Hacı Şükrü Sok.Deniz Apt.D:7 No:18/20

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%