Tümünü Görmek İçin Tıkla

CeviZade Wedding & Event

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 250 320
Kokteyl kişi başı 200 200

Kapasiteler

Benzer Düğün Mekanları

İzmir Seyir Garden

5.0 (6)
İzmir, Buca
750 Maks. Kişi • 400 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Yemyeşil bir kır bahçesinde kına gecesi organizasyonuna hazır mısınız? CeviZade Wedding & Event, uygun fiyatları ve deneyimli kadroyla kına davetlerinizi unutulmaz kılmak için çalışıyor. Kişi başı fiyatları ise sadece 200 TL'den başlıyor. Mekanın özellikleri ve hizmetlerini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Mekan Özellikleri

CeviZade Wedding & Event, geniş bir kır bahçesi üzerinde konumlanıyor. Kaynaklar'da kına mekanı denilince ilk akla gelen isimler arasında bulunuyor. Şık dekorasyonu ve kına süslemeleri ile adeta bir kına bahçesine dönüştürülen mekanda unutulmaz bir gece sizi bekliyor. CeviZade'nin açık davet alanında 700 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yuvarlak masalar ve beyaz zarif sandalyelerden hazırlanan oturma düzeni talebinize göre düzenlenebiliyor. Böylece arkadaşlarınız ve aileleriniz için özel masalar oluşturabilirsiniz.

Kına geceleri denince akla ilk olarak dans gelir. Bunu göz önünde bulunduran CeviZade Wedding & Event oldukça geniş bir dans pisti sunuyor. Çiftler çiçeklerle ve kırmızı halı ile süslenmiş gelin yolundan geçerek dans pistine ulaşabiliyor. Dans pisti kır bahçesinin her yerinden net şekilde görünebiliyor. Gelin damat masası ise tam sahnenin yanında konumlanıyor. Talebiniz doğrultusunda kına tahtı temini sağlanabiliyor.

CeviZade Wedding & Event Kına Gecesi Fiyatları

CeviZade Wedding & Event'in kına gecesi fiyatları kokteyl düzeninde kişi başı ortalama 200 TL'den açılıyor. Kına paketlerinde ise daha uygun fiyatlarla hizmet almak mümkün. DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanya fırsatları ve indirimli kına hizmetlerini öğrenmek için teklif formumuzu doldurmanız yeterli.

Olanakları

CeviZade Wedding & Event kına gecelerinde ihtiyaç duyduğunuz detayları temin ediyor. Kına tagı, fotoğraf köşesi, şerbet lokum ikramı, bindallı - kaftan, kına tepsisi ve tef gibi kınaların olmazsa olmazlarını paketler içinde bulabilirsiniz. Ayrıca yörenize özel kına havaları için orkestra ekibinden destek alabilirsiniz. Yine kına tahtı, yer minderi ve kına halısı gibi hizmetler için mekanla önceden iletişime geçmeniz yeterli.

Kına gecenizde testi oyunu, tel kırma ve dans gösterisi gibi etkinlikler planlıyorsanız CeviZade'nin organizasyon danışmanlarından destek alabilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan kendi istediğiniz bir kına organizasyon firması ile de çalışmanız mümkün. Hazırlık odası, menü tadımı, menüde değişiklik, engelli girişi, servis ve karşılama elemanı ile after party organizasyonu CeviZade Wedding & Event bünyesinde sağlanan diğer olanaklardan sadece bazıları.

Nerededir?

CeviZade Wedding Buca Kaynaklar'da konumlanıyor. Buca - Kaynaklar dolmuşları ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle; 29 Ekim, Atatürk Cd. No:130, 35395 Buca/İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • CeviZade Wedding & Event Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

    CeviZade Wedding & Event Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 320 TL

  • CeviZade Wedding & Event kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    CeviZade Wedding & Event açık alan kapasitesi 650 - 700 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%