Tümünü Görmek İçin Tıkla

Defne Event More

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Defne Event More Hakkında

Birçok farklı etkinlik ve organizasyon dahilinde hizmet veren Defne Event More, İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunuyor. Sağladığı kaliteli hizmet sayesinde sektörde önemli bir yere sahip olan firma, kına organizasyonu konusunda benzersiz hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kusursuz bir deneyim sağlamayı amaçlıyor. Kına gecesi organizasyon fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Hizmetleri

Defne Organizasyon; kına gecesi dışında nişan, söz, düğün, sünnet düğünü, doğum günü ve mezuniyet gibi etkinlikler için de organizasyon hizmeti veriyor. Farklı alanlarda faaliyet göstermesi sayesinde tecrübesini arttıran firma, kalitesini de gün geçtikçe yükseltiyor. Müşteri memnuniyeti konusunda çok başarılı bir geçmişe sahip olmakla birlikte hizmet alanını genişletmeye devam ediyor. Kına gecesi organizasyonu için farklı tema seçenekleri uygulama imkanı bulunduruyor. İstediğiniz belli bir konsept mevcutsa kolayca uygulanıyor. İster geleneksel, ister modernleşmiş konsept oluşturuluyor. Uygulamak istediğiniz en yeni trendleri geleneksel bir kına organizasyonu ile birleştirme imkanınız bulunuyor. Sizlere hizmet sağlayacak uzman ekibe güvenerek, benzersiz bir deneyim elde etmeniz mümkün oluyor.

Defne Event More Kına Organizasyonu Fiyatları

Sizlere bu değerli gününüzde kaliteli hizmet sunmaya hazır bulunan firma, kına organizasyonu için 1.000 TL’den başlayan davet fiyatları sunuyor. Daha fazla ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Kına organizasyonu kapsamında istekleriniz göz önüne alınarak farklı imkanlar değerlendiriliyor. Özenle hazırlanan kına tepsisi sayesinde etkinliğinize renk katılması sağlanıyor. Arzu ettiğiniz tema seçenekleri uygulanarak özenle oluşturulan her parçanın sizlerle uyumlu olması sağlanıyor. Her bir detayı titizlikle yapılan kına süslemeleri hayal ettiğiniz organizasyona bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyor. Sizlere eşlik etmekten keyif duyacak olan Defne Event More, kına organizasyonu detaylarınızı belirlemek için sizleri bekiyor..

Adres Bilgisi

Defne Event More; İzmir’in Karabağlar ilçesinde ve şehir merkezinde yer alıyor. Toplu taşıma araçlarıyla veya özel aracınızla ulaşım sağlamanızın kolay olduğu firmaya istediğiniz şekilde gidebilirsiniz. Toplu taşıma araçları tercih ederseniz; 428 hatlı otobüsü veya Aliağa - Cumaovası hatlarını tercih edebilirsiniz. Özel araç veya taksi de alternatif ulaşım vasıtaları arasında yer alıyor. Adres: 9127 Sk. No: 3 D: 18 Tahsin Yazıcıoğlu Mah., Karabağlar / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

  • Defne Event More Kına Gecesi Organizasyonu fiyatları ne kadardır?

    Defne Event More Kına Gecesi Organizasyonu fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%