Tümünü Görmek İçin Tıkla

Design by Vi Fotoğrafçılık

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Design By Vi Fotoğrafçılık

İnsanlar mutlu anlarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimlerine ihtiyaç duyar. Düğünlerde ise fotoğraf ve video çekimleri, vazgeçilmez hatta ihtiyaç duyulan bir olgu haline geldi. Design By Vi Fotoğrafçılık düğünleriniz için tercih edebileceğiniz fotoğraf ve video hizmetleri sunuyor. Profesyonel fotoğraf ve video hizmeti almak için Design By Vi’yi tanımalısınız. Size bu konuda yardımcı olalım!  

Fotoğraf, Video, Drone…

Artık düğünlerdeki fotoğraf ve video konsepti giderek değişiyor. Yakında droneler, düğün organizasyonlarının demirbaşı haline gelecek gibi görünüyor. Design By Vi Fotoğrafçılık deneyimli ekibi ile profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapıyor. Yeni teknoloji ürünü fotoğraf makineleri ve dronelarla yapılan çekimler sayesinde bu özel anlarınızı ömür boyu hatırlayabilirsiniz. Bu özel gününüzde “ayakları yere basan” fotoğraflar sizi tatmin etmiyorsa dronelu çekimlerle kendinizi farklı ve eğlenceli kadrajlarda bulabilirsiniz. Son zamanlarda çok sık talep edilen ve eğlenceli çekimler elde edilmesini sağlayan dronelar, Design By Vi’nin portföyünde önemli bir yer tutuyor.  

Design By Vi Neler Vaat Ediyor?

Aslında her fotoğraf, farklı bir dünyanın açılan penceresi gibidir. Fotoğrafçının bakışı açışı, kadrajını çevirdiği yer ve yakaladığı kare, o dünyadan bir kesit sunar. Design By Vi Fotoğrafçılık, o pencerede kendi dünyanızı bulabileceğiniz kesitler vaat ediyor. Düğün, nişan, nikah ve kına organizasyonları çekimleri için Design By Vi Fotoğrafçılık seçeneklerini denemelisiniz. Dış ve iç mekan çekimlerini istediğiniz mekanda istediğiniz açılardan yaptırabilirsiniz. Dilerseniz dronelu çekimler de tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun olarak planlanabilen çekim işlemleri ister bir sahilde, ister bir parkta, ister kırlarda yapılabilir.   Design By Vi Fotoğrafçılık şu hizmetleri sunuyor:

 • Stüdyo çekimleri,
 • Dış mekan çekimleri,
 • Yurt dışı çekimleri,
 • Şehir dışı çekimleri,
 • Talebe göre fotoğraf baskısı,
 • Photoshop hizmetleri,
 • Orijinal dijital kopyaların teslimi.

  Ayrıca, şu çekim türlerinden faydalanabilirsiniz:

 • Düğün hikayesi,
 • Konsept çekimler,
 • Trash day (Çöp günü) çekimleri,
 • Save the date (Tarihi kaydetme) çekimleri.

  Design By Vi Fotoğrafçılık, gelin ve damadın elbiselerinin kirlenmesini dikkate almayan ve “trash day” olarak yaygınlaşan fotoğraf çekimlerinde öncü firmalar arasında yer alıyor. İsterseniz denizin içinde, isterseniz toz toprak içinde çekimlerinizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca, “save the date” adı verilen ve düğün öncesi çiftin yakınlarına, akrabalarına ve arkadaşlarına düğün tarihini açıklamak üzere çekilen fotoğraflar için de Design By Vi Fotoğrafçılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Siz düğün tarihini belirleyin, gerisini Design By Vi’ye bırakın!  

Design By Vi, Neden Tercih Edilir?

Düğün öncesi başvuracağınız Design By Vi Fotoğrafçılık öncelikle sizi dikkatle dinliyor. Siz neler istediğinizi detayları ile anlatıyorsunuz. Dış mekan çekimleri hangi konseptte ve nerede yapılacak, düğün günü hangi çekimler yapılacak ve düğün salonunda ne tür çekimler istiyorsunuz? Bu soruların cevabına birlikte karar veriyorsunuz. Yani kısaca çekimler için istediğiniz konsepti anlatıyorsunuz, gerisini Design By Vi Fotoğrafçılık hallediyor. Dilerseniz çekim mekanları ve diğer fotoğraf ve video konseptleri için Design By Vi Fotoğrafçılık tercih eden diğer çiftlerin deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz. Design By Vi’yi tercih ettiğinizde size çeşitli alternatifler sunulacak. Dilerseniz çekimlerinize drone de ekletebilirsiniz. İsterseniz video ağırlıklı çekimler de tercih edebilirsiniz. Çekimlerde kullanılacak objeler konusunda da size yol göstereceklerine emin olabilirsiniz. Bazen kendinizi bir bisiklette bulabilir, bazen de başakların arasında eşinizi ararken peşinizde bir fotoğrafçı görebilirsiniz! Sadece profesyonel bir fotoğraf ekibinin kadrajına kendinizi bırakın! Siz düğününüzün keyfini çıkarırken, onlar kaliteli çekimlerle bu özel gününüzü ölümsüzleştirmenin peşinde olacak! Design By Vi Fotoğrafçılık, İzmir’de, tecrübe ve kalite arayan çiftleri bekliyor…  

Design by Vi Fotoğrafçılık Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: --
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: --
 • Hizmet İçeriği: Stüdyo Çekimi, Şehirdışında Çekim, Orjinal Kopya Teslim, Dış Mekan Çekimi, Yurtdışında Çekim
 • Çekim Türleri: Düğün Hikayesi, Konsept Çekim, Nişan Çekimi, Save The Date, Trashday
 • Yol Tarifi: --
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • İ**** & Ç****

  Fotoğraflarımız öyle güzelki, hala bakmaya doyamıyoruz, evimize gelen herkes salondaki fotoğraflarımıza bayılıyor. Hizmet kalitesi ve becerileri üst seviyede…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%