Tümünü Görmek İçin Tıkla

Stüdyo İmza

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Stüdyo İmza Hakkında

İzmir ili Karşıyaka ilçesinde bulunan bu fotoğrafçının Malatya’dan İstanbul'a oradan Kütahya’ya kadar Türkiye'nin her yerinde şubesi bulunuyor. İşini profesyonelce gerçekleştiren Stüdyo İmza, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak harika işler çıkarıyor. Fiyatları konusunda esnek olan bu firmada başlangıç paketlerinin yalnızca 1.000 TL'den başladığını şimdiden belirtelim.

Olanakları

Stüdyo İmza Karşıyaka siz değerli çiftlere cazip olanaklar sunuyor. Profesyonel alanında yetkinleşmiş bu ekip, anlaştığınız herhangi bir dış mekanda çekim yapma fırsatı sağlıyor. Stüdyo İmza’nın uzman ekibiyle çekim yapmaya başladığınız andan itibaren zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz ve yüzünüzdeki o mutluluk ifadesi, bu güzel dakikalarınızın şahidi olarak fotoğraf karelerinde kalıyor.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Sizlere sunduğu eksiksiz hizmetleri bulunan firmanın avantajları bununla da bitmiyor. Bütçenize uygun bir şekilde fiyat belirleyen bu firma ile dış mekan ve düğün fotoğrafçılığı çekimi yapmak isteyenler için paket fiyatları 1.000 TL - 1.500 TL aralığından başlıyor. Stüdyo İmza, uygun fiyatları ile aynı kusursuzlukta sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. İşine verdiği önem ve kusursuzluğu ile sizleri şaşırtacak olan bu fotoğrafçı ile siz de harika kareler ortaya çıkarmak istiyorsanız iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Çekim Türleri

Bu fotoğrafçı, belki de yıllardır beklediğiniz o düğün gününüz için benzersiz fotoğraflarınızı kadrajına almayı başarıyor. Bu en mutlu dakikalarınızı kayıt altına alarak sizler için harikalar yaratıyor diyebiliriz. Sizin yaşadığınızın tüm o duygu değişimlerini adeta karelerde ilk günkü canlılığıyla ve tazeliğiyle hissedebiliyorsunuz. Sizin bu tarifsiz hislerinize şahit olmak bu ekip için çok önemli. Dış mekan ve düğün fotoğrafları çekiminde her şeyin eksiksiz ve tam olması için, tüm ekip olağan gücü ile çalışıyor. Stüdyo İmza Karşıyaka ve ekibi ile düğün çekimlerini gerçekleştiren çiftler oldukça memnun. Sadece düğün çekimi için değil normal fotoğraf çekimi için de müşterilerden tam not almayı başarıyor. Dileyen çiftler için bu fotoğrafçı ile nişan çekimi yapma imkanı da mevcut. Aynı kaliteyi, profesyonelliği nişan çekiminde de görüyorsunuz. İstediğiniz her türlü çekim olanağı gelişmiş ekipmanlar sayesinde sağlıyor.

Stüdyo İmza Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

İzmir ili Karşıyaka ilçesindeki şubesini anlattığımız bu yazımızda, Stüdyo İmza Karşıyaka merkezi konumu ile karşımıza çıkıyor. Otobüs ve metro gibi toplu ulaşım araçlarını kullanarak Stüdyo İmza’ya rahatça ulaşabilirsiniz. Hatta firma, Alaybey ve Naldöken tren duraklarına oldukça yakın mesafede bulunuyor. Şahsi aracıyla gelmek isteyenler için açık adres bilgisi şöyledir: 1672 Sok. No: 41/A, Alaybey, Karşıyaka, İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Ekip tedariği
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Nişan çekimi, diğer özel günlerde gerçekleştirilecek çekimler, düğün klibi gibi video içerikler de bu pakette üretiliyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Arzu ettiğiniz dış mekanda çekim yapma olanağı sunulurken, farklı arka planları tercih edeceğiniz stüdyo imkanı da mevcut.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan çekimi, evlilik teklifi çekimi, portre ve aile fotoğraflarının çekimi de bu firma tarafından sağlanmakta.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 ya da 3 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Ortalama olarak 3 - 4 hafta içinde arzu ettiğiniz ürünler teslim edilecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir, İstanbul, Malatya, Kütahya gibi çoğu şehirde hizmet imkanı bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  İsteyenler vesikalık görsel çekimi talep edebilirler.

 • Stüdyo İmza Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Stüdyo İmza Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

1672 Sok. No: 41/A, Alaybey, Karşıyaka, İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%