Tümünü Görmek İçin Tıkla

Düğün Dansı Merkezi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 400

Hakkında

Düğün Dansı Merkezi Hakkında

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Düğün Dansı Merkezi, düğün dansı sektöründeki tecrübesiyle çiftlerin gözde konumunda yer alıyor. Düğün hazırlığındaki çiftlerin telafisi olmayan tek günlerini mükemmel bir dansla taçlandıran Düğün Dansı Merkezi’nin düğün dans kursu fiyatları 400 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Düğün Dansı Kursu, Ankara’daki düğün hazırlığı yapan çiftlerin 2019 yılında internette haklarında en çok yorum yaptıkları kurum niteliğini taşıyor. Bunun yanında düğün dansı kursu, Ankara’da teleferikle ulaşılabilen tek kurs olma özelliğine sahip bulunuyor. Mekana özel aracıyla gelecek olan çiftler için de kursun otopark sıkıntısı bulunmuyor. Şık, ferah ve konforlu dizayn edilen düğün dansı kursunun salonlarında çiftler ev konforunda eğitim alabilme imkanına sahip bulunuyor. Düğün Dansı Kursu’nda açık ve kapalı kafeterya bulunuyor. Düğün hazırlığı yapan çiftlerin yoğunluğu göz önünde bulundurularak gece 02.00’a kadar düğün dansı kursu veriliyor. Çiftlere kendilerini evlerindeymiş gibi konforlu hissettiren Düğün Dansı Merkezi, birbirinden çeşitli dans ve şarkı seçenekleriyle çiftleri düğünlerine hazırlıyor. Sekiz yıldan fazla tecrübeleriyle stresli görünen düğün dansını keyifli hale getiren düğün dansı kursu, uygun ve ilgi çekici kurs fiyatlarıyla her bütçeye hitap ediyor.

Sunulan İmkanlar

Çiftlere alanında tecrübeli eğitmenlerle çalışma imkanı veren Düğün Dansı Kursu’nda isteğe göre kadın ya da erkek eğitmenlere çalışma olanağı sunuluyor. Düğünden en az bir hafta öncesinde kursun verilmeye başlandığı Düğün Dansı Kursu’nda eğitimler bireysel şekilde çifte özel yapılıyor. Düğün dansı kursundan önce çiftlerle birebir görüşülerek istekleri ve hayallerine göre şarkı seçimi ve dans seçimi yapılarak çalışmalara başlanıyor. Düğün Dansı Kursu’nda Cha Cha, Bachata, Salsa, Tango ve Vals gibi dünya danslarının yanında Harmandalı, Zeybek, Erik Dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları ve Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları gibi yöresel dansların eğitimleri de veriliyor. Çiftlere düğün mekanlarında prova yapma imkanı sunuluyor. Düğün Dansı Merkezi’nde çiftlere özel koreografi çalışmaları hazırlanarak çiftlerin en özel günlerinde unutulmayacak bir dansa imza atmaları sağlanıyor.

Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Düğün hazırlığı yapan çiftlere ev konforunda, esnek sözleşme imkanıyla profesyonel ve güler yüzlü eğitmenleri ile düğün dansı kursu alma imkanı sunan Düğün Dansı Kursu’nun fiyatları 400 TL’den başlıyor. Siz de Düğün Dansı Kursu ayrıcalıklarıyla en özel gününüzde dansınız ile akıllara kazınmak isterseniz ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ücretsiz şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde konumlanan Düğün Dansı Kursu’na teleferikle, toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Adresi şu şekildedir: Yunus Emre Mahallesi, Çatalkaya Caddesi, No:48 Yenimahalle/ANKARA.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  -

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Düğün Dansı Merkezi'nde çifte özel koreografi çalışması hazırlanmaktadır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün Dansı Merkezi'nde kına gecelerinde edilecek dansların da eğitimleri verilmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Düğün Dansı Merkezi, Ankara'da hizmet vermektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Düğün Dansı Merkezi'nde çiftlere düğün mekanında prova yapabilme imkanı sağlanmaktadır.

 • Düğün Dansı Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Düğün Dansı Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 400 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%