Tümünü Görmek İçin Tıkla

Fatih Savruk Photography

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Fatih Savruk Photography Hakkında

İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde bulunan Fatih Savruk Photography, fotoğraf çekmeye adeta aşk ile bağlı olan biri. İstanbul’un güzide ilçelerinden Beşiktaş ve o eşsiz manzarasıyla evlenmek isteyen çiftlerin dış mekan ve düğün fotoğrafçılığı çekimlerini büyük bir sevgiyle yapıyor. İşine verdiği önem fotoğraf çekmeye verdiği önemle aynı. Fiyatları ise yalnızca 1.000 TL'den başlayan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı ile iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Çekim Türleri

İşinde profesyonel ve uzman olan Fatih Savruk ve ekibi sizlerin bu şahane gününüzü ve anlarınızı fotoğraf makinesiyle harika teknik ve son teknolojide ürünleriyle ölümsüzleştiriyor. Fotoğraf çekmeyi bir yaşam biçimi haline getirmiş Fatih Savruk ve ekibi ile çalışmaktan pişman olmuyorsunuz. Düğününüzün o en güzel dakikalarını, anlarını videoya çekerek gelişmiş kurgu teknikleriyle, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli olarak sizinle buluşturuyor. İstediğiniz hizmetleri kolay bir şekilde halletmeyi başarıyor. Sizinle çalışırken tüm o fotoğraf inceliklerini görebileceğiniz bir biçimde doğallığınızı fotoğraf karelerine aksettirmeyi başarıyor. Keyifli bir çekim gerçekleştireceğiniz Fatih Savruk Photography, her anda yanınızda. Düğün fotoğrafı ve dış mekan çekiminiz için her ayrıntıyı düşünen Fatih Savruk Photography, sizlerin nişan çekimlerinizi de aynı özenle ve ustalıkla gerçekleştiriyor. Kendinizi usta bir ekibe ve fotoğrafçıya teslim ediyorsunuz.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Sizlerin en güzel hallerini çeken Fatih Savruk Photography fiyatları, çekim türüne göre değişiyor. 1.000 TL - 1.500 TL aralağında başlayan fiyatları ile sizleri en iyi şekilde kadrajına almayı başarıyor. Unutmayın, bu kadrajda ise siz değerli çiftler ve o anki tüm mutluluğunuz bulunuyor. Firma hakkında sorularınız için DüğünBuketi güvencesi ile Ücretsiz Danışma Hattı ile irtibata geçmekten çekinmeyin.

Olanakları

Bu firma, eksiksiz hizmetleri ile sizlere en iyi olanakları sunmak için çalışıyor. Sizlere uzman ekip temenni ederek hem kendisi hem de bu uzman ekibiyle harika işler çıkarıyor. Ekiple anlaşıldığı takdirde istenilen bir dış mekanda dış mekan çekimi ekibin ve sizin tüm kusursuzluğunuzla gerçekleştiriliyor. Sizin bu eşsiz duygularınızın bir eseri olan düğün fotoğraflarınızı ve dış mekan çekimini bir albüm haline getirerek sizlere teslim ediyor.

Fatih Savruk Photography Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

İstanbul ili Beşiktaş ilçesi Levent semtindeki Fatih Savruk Photography’e otobüs, metrobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şifa, Beşiktaş İskele, Ayazağa, Rumeli Hisarüstü, Ferah Evler, Topkapı güzergahlı otobüsler ise, firmanın çok yakınından geçmekte. Açık adres ise şöyledir: Sultan Selim Cad No:5, D:1, 4. Levent - Beşiktaş - İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil paket ile arzu edilen mekanda dış çekim imkanı, düğün belgeseli, düğün klibi olanakları bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Dekorasyon içerikleri çekimin gerçekleşeceği mekana göre değişebilmektedir. Arzu edenler için orijinal aksesuar temini mümkün.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Bebek fotoğraf çekimi, düğün çekimi, nişan ve kına gecesine dair çekimler de burada gerçekleştirilmekte.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ya da 2 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Ortalama olarak 2 - 3 hafta içinde albüm teslimi gerçekleşecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ve çevresine hizmet götürülmekte.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Farklı çekim türleri de gerçekleşmekte, trashday veya save the date bunlardan bir kaçı.

 • Fatih Savruk Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Fatih Savruk Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%