Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kuzey Dijital Fotoğrafçılık

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Kuzey Dijital Fotoğrafçılık Hakkında

Kuzey Dijital Fotoğrafçılık 2000 yılından bugüne sizlere düğün fotoğrafçısı hizmeti vermeye devam ediyor. İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunan fotoğrafçı, dış çekim fiyatları ile her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Ortalama olarak 1.000 TL'ye alabileceğiniz başlangıç hizmetleri ve detaylı paket içerikleri yazımızın devamında mevcut.

Çekim Türleri

Uzun yıllardır profesyonel bir ekiple birlikte çalışmaya devam eden bu fotoğrafçı, sizlere üstün hizmet sağlamak adına kendisini sürekli geliştiriyor. Çağımızın en son teknoloji dijital baskı sistemlerini kullanıyor ve birçok farklı çekim türü hizmeti sağlıyor. Profesyonel stüdyosu bulunan düğün fotoğrafçısı, isteğinize göre stüdyo ya da dış çekim hizmeti sunuyor. Dış çekim mekanları arasında İstanbul’un tarihi mekanları, bahçeleri, deniz manzaraları gibi farklı alanları seçebiliyorsunuz. Düğününüzün ilk anından son anına kadar her aşamasında sizlere kaliteli bir hizmet sunmak isteyen düğün fotoğrafçısı, düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapmaya devam ediyor. Kuzey Dijital Fotoğrafçılık ve Organizasyon düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, save the date, trashday gibi çekimleri de kusursuzca gerçekleştiriyor. Ayrıca son yılların en gözde dış çekim türleri arasında yer alan drone çekimini kullanıyor. Böylece fotoğraf çekimlerinizde ve düğün esnasında video çekimi ile harika görüntülere sahip olabiliyorsunuz.

Kuzey Dijital Fotoğrafçılık Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı sürekli gelişen ve değişen teknolojilere uyum sağlayarak sizler için en güzel dış çekim ve diğer çekim hizmetlerini sağlamaya devam ediyor. Oldukça uygun fiyat teklifleri sunan fotoğrafçı başlangıç paketlerini 1000TL veya daha az olarak belirliyor. Çekim türleri ve seçtiğiniz hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Sorularınız ve detaylı bilgi sahibi olabilmek için “Teklif Al” butonuna tıklayarak formu bizlere iletebilirsiniz.

Olanakları

Kuzey Dijital Fotoğrafçılık profesyonel stüdyosunda istediğiniz konsepte göre çekim yapabilme imkanına sahipken aynı zamanda dış mekan çekimi de yapabiliyorsunuz. Dış mekan çekimleri arasında şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim imkanları bulunuyor. Çiftler dilediği mekanı seçme şansına sahip. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışan düğün fotoğrafçısı sizlere bir hafta gibi kısa bir sürede orijinal kopya teslim ediyor

Nasıl Ulaşım Sağlanır?

İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunan Kuzey Dijital Fotoğrafçılık merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak isteyenler 146T, 336, 38, 39, 41ST, 72T, 87, HVİT-12 otobüslerini, Marmaray hattını ve M1A, M1B metro hattını ayrıca A-27, A-48, B-37 minibüslerini kullanabilirler. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi Akgün İstanbul Otel İçi No:43 Fatih / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Yurt dışı çekim, şehir dışı çekim, drone çekimi, orjinal kopya teslim hizmetleri bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  İstanbul tarihi mekanları, bahçeler, deniz manzaraları, stüdyo konseptleri gibi birçok farklı konsept seçeneği bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday, katalog çekimi, nişan çekimi, konsept çekim hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Yaklaşık olarak 1 hafta içinde arzu ettiğiniz içerikler sizlere teslim edilecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ili ve şehir dışı çekimleri, yurt dışı çekimleri hizmetleri bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Yurt dışı çekim, şehir dışı çekim, drone çekim hizmetleri bulunuyor.

 • Kuzey Dijital Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Kuzey Dijital Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%