Tümünü Görmek İçin Tıkla

Freelancer Fotoğrafçı

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Freelancer Fotoğrafçı Hakkında

Freelancer Fotoğrafçı İstanbul ili Ümraniye ilçesinde düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Özel günlerinizde sizlere çekim desteği sağlayan fotoğrafçı aynı zamanda uygun fiyat teklifleri de sunuyor. Başlangıç fiyatları yaklaşık olarak 1.000 TL'den başlayan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda mevcut.

Çekim Türleri

Freelance Fotoğrafçı sizlerin istekleri doğrultusunda çekimlerinizi gerçekleştiriyor. Dış mekan çekim hizmeti bulunan düğün fotoğrafçısı özel günlerinizi sizler için tasarlıyor. Düğün belgeseli ile düğününüzün her anını izleyebiliyorsunuz. Düğün klipleri, videoları ve düğün hikayeleri aradan uzun yıllar geçse de tekrar izlemek isteyeceğiniz keyifli dakikalardan oluşuyor. Bu fotoğrafçı, düğün, nişan, söz, kına geceleri gibi özel günlerinizde ve organizasyonlarda çekimler gerçekleştiriyor. Üstelik belgesel ve video klipleri diğer tüm özel günleriniz için de hazırlanıyor.

Freelancer Fotoğrafçı Dış Çekim Fiyatları

Her bütçeye uygun fiyat teklifleri sunan fotoğrafçı, başlangıç olarak 1.000 TL’den başlayan fiyatları belirliyor. Her şey dahil fiyat ise 1.500 TL’den başlıyor. Çekim türleri ve seçtiğiniz hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Merak ettikleriniz ve ayrıntılı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu bizlere iletmeniz yeterli.

Olanaklar

Düğün fotoğrafçısı farklı mekanlarda ve konseptlerde gerçekleştirdiği çekimler ile özel günlerinizi unutulmaz kılmak istiyor. Sizlerin isteği doğrultusunda dilediğiniz her mekanda ve her stüdyoda çekim imkanı sunuyor. Freelance Fotoğrafçı çekim türleri ve çekim hizmetleri konusunda sınır tanımıyor. Son teknoloji ekipmanları ile kusursuz çekimler gerçekleştiriyor. Çekimler süresince ekip temini sağlanıyor. Düğün fotoğrafçısı ile iletişime geçerek çekim hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Çekimler öncesi ekip ile görüşme yaparak çekim mekanlarına ve konseptlerine karar verebiliyorsunuz. Dilerseniz stüdyo çekimi ya da dış çekim tercih edebiliyorsunuz. Çekimler tamamlandıktan 4 hafta sonra orijinal kopya teslim alabiliyorsunuz. Freelancer Fotoğrafçı ile birlikte çalışabilmek için 2 hafta öncesinde iletişime geçmelisiniz.

Nasıl Gidilir?

Freelancer Fotoğrafçı İstanbul ili Ümraniye ilçesinde merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma, taksi ve özel aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için 14S numaralı otobüs, M5 metro hattı ve C-70 minibüsünü tercih edebilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Evren Sokak 41-21, Site, 34760 Dudullu Osb / Ümraniye /  İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Orijinal fotoğrafların teslimi
 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Ekip tedariği
 • Katalog çekimi
 • Nişan çekimi
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Arzu edilen yerde çekim yapma imkanı, düğün belgeseli ve düğün klibi çekimi, her şey dahil pakette bulunmakta.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Arzu edilen konsept hayata geçirilmekte. İsteyen çiftler sade temaları tercih ederken, dileyenler ise rengarenk bir çekim gerçekleştirmekte.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Firmanın kapsamlı içerik sunması, save the date ve trashday konseptlerinin çeşitliliği sizlere sunulan hizmetlerden yalnızca bir kaçı.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Ürünün teslim süresi aşağı yukarı 4 haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ili genelinde dış çekim hizmetleri bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Bütün özel gün çekimleri ve her türlü dış çekim olanağı bu pakette bulunuyor.

 • Freelancer Fotoğrafçı Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Freelancer Fotoğrafçı Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Evren Sokak 41-21, Site, 34760 Dudullu Osb / Ümraniye /  İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%