Tümünü Görmek İçin Tıkla

Alihan Kutlu

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.500
Her Şey Dahil 2.000

Hakkında

Alihan Kutlu

Alihan Kutlu, 1997 yılında turizm otelcilik eğitimini fotoğrafçılıkta kullanarak sektöre giren fotoğrafçılardan. Bu çalışmaları süresince insanların stüdyo dışında daha rahat ve çekilen fotoğrafların da daha doğal olduğunu düşünerek dış çekime ağırlık vermeye başlamış. İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki stüdyo bahçesinde başladığı dış çekimlerle Türkiye’nin dış çekim ve düğün fotoğrafçısı ilklerinden olmayı başarmış. Profesyonel bir hizmet almak isteyenler için 1500 TL’den başlayan paket fiyatları ile ilgili ‘Fiyat Teklifi Al’ kısmından bilgi alabilirsiniz.

Çekim Türleri

Uluslararası ödüller almış ünlü dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, özellikle düğün öncesi, süreci ve sonrası için farklı çalışmalar ortaya koyuyor. Düğünden önceki bir zaman diliminde evlenecekleri tarihi sosyal medyada bildirmek veya davetiye bastırmak isteyen çiftlere save the date çekimi sunuyor. Bu sayede düğün stresinden de bir nebze olsun uzaklaşmış oluyorsunuz. Düğün günü geldiğinde ise fotoğraflarınızın arkasına bir müzik eklenerek hazırlanan kısa filmler düğün mekanında sizin için gösteriliyor. Bu kısımda 2-3 dakikalık kesitlerden oluşan kısa bir düğün belgeseli de gösterime hazırlanıyor. Daha kapsamlı bir çalışma isteyenler için ise başrolünde sizin ve hatta isteğiniz üzerine arkadaşların, ailenin de olduğu düğün klibi istekleri karşılıyor. Çekim kuaför saatinden başlayarak gelin alma, ilk dans ve düğün olarak devam ediyor.

Alihan Kutlu Kadıköy Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Sizler için hazırlanan çok fazla sayıda çekim paketleri bulunuyor. Fakat kendiniz için uygun paketi bulamadığınız takdirde istediğiniz içeriklerle yeni bir çekim paketi de oluşturulabiliyor. Yalnızca dış çekim fotoğraf paketi fiyatları 1500 TL ile 2000 TL arasında. Düğün hikayesinin eklendiği fotoğraf ve video paketleri ise 4000 TL ile 6000 TL arasında değişiyor. Yalnızca düğün filmi çektirmek isteyen çiftler de 1500 TL’ den 3000 TL’ye kadar olan video çekim paketlerinden faydalanabilirler. Anlaşma yapıldığında ücretin yarısı kadar kaparo alınarak randevu oluşturuluyor.

Sunduğu Ayrıcalıklar

Alihan Kutlu, güzelden öte mükemmeliyetçi tavrı benimsiyor. Çekim süresince kullanmak istediğiniz aksesuar veya her türlü ürün tercihiniz olursa onlara yönelik konsept ve pozlar hazırlıyor. Her çekim için belli bir zaman ayrılıyor fakat isteğiniz üzerine ek bir ücret karşılığında size ekstra zaman da ayrılabiliyor. Mekan tercihi İstanbul içinde veya farklı şehirlerde olmak üzere tamamen size bırakılıyor. Yurt dışında çekim isteyen çiftler de yabancı dil bilen, tecrübeli ve profesyonel bir ekiple yola koyuluyor. Düğün hikayesinden oluşan paketlerde düğün günü portre çekim de yapılıyor. Paketlerin içeriğinde düğün fotoğraflarının bulunduğu DVD ve fotoğraf albümü de size veriliyor. Yaklaşık 6 hafta önce iletişim kurup randevu oluşturmanız gerekiyor. Çekim sonrası ürünlerin teslimi ise 4 ile 12 hafta arasında yapılıyor.

Nerede?

Alihan Kutlu stüdyosu, İstanbul’un güzel ilçesi Erenköy üzerinde hizmet veriyor. Kaliteli bir çekim deneyimi yaşamak istiyorsanız sizi İnönü Cad. No:23/A Sahrayıcedit - Erenköy - Kadıköy / İstanbul adresinde bekliyor olacağız. Ayrıca DüğünBuketi.com’a özel fırsatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün hikayesi, belgeseli ve ekip temini bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  -

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Trash day, save the date, nikah çekimi.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  6 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4-12 hafta arası

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ve tüm şehirler.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Yurt dışı çekimi, çekimlerde ek süre, düğün günü portre çekim.

 • Alihan Kutlu Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Alihan Kutlu Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%