Tümünü Görmek İçin Tıkla

Makas by Erdem Kıramer

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Makas By Erdem Kıramer

Ankara şehri içerisinde profesyonelliği ile nam salmış, köklü bir geçmişi olan Makas By Erdem Kıramer, gelin saçı ve makyajı hizmetleriyle faaliyet gösteriyor. Özel günleriniz için kendinizi emin ellere teslim etmek istiyorsanız öncelik tanıyabileceğiniz kuaför salonu, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Gelinler için en iyisini yapmaya yönelik çalışmalar gösteren ekip, dengeli fiyatları ile de birçok kişinin uğrak noktası oluyor.

Gelin Saçı Modelleri

Randevu sistemiyle çalışan ve konsept salon olmasıyla da dikkatleri çeken Makas By Erdem Kıramer, sizin için en doğru ve ideal olanı bulmaya çalışıyor. Saç tasarımı hizmetiyle size model örnekleri gösteren salon, bu örnekler içerisinden istediğiniz tasarımı düğün gününüzde yapıyor. Yüz hattınıza ve cildinize de uygun olması sonrasında yapılan işlemler sonucunda düğününüze istediğiniz ve en güzel halinizle hazır oluyorsunuz. Dağını gelin saçı, topuz modelleri ve açık gelin başı çalışmalarıyla güven kazanan salon, aksesuarları ile de şıklığı bütün olarak sağlıyor.

Makas By Erdem Kıramer Çayyolu Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlayan Makas Kuaför Erdem Kıramer, ek hizmetleriyle farklı ücret belirlemesinde bulunabiliyor. Her şey dahil saç ve makyaj fiyatları uygulamaya bağlı olarak 1.000 TL’den de başlayabiliyor. Düğününüz için yapmayı düşündüğünüz gelin başı ve makyaj için profesyonel bir destek almak istiyorsanız, bu salon için hızlı ve şekilde randevu alabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Makas By Erdem Kıramer, verdiği gelin başı ve makyajı hizmetinin yanı sıra ek hizmetler ve olanakları ile de farkını hissettirmekten çok yaşatıyor. Ağda, cilt bakımı, manikür – pedikür ve takma kirpik uygulamalarıyla da düğününüze tam anlamıyla hazırlanabiliyorsunuz. Porselen cilt makyajı ile son dönem modasına uyan nitelikte makyajlarla tüm gözleri üzerine toplayabiliyorsunuz. Aynı zamanda yüz ve cilt tipine uygunluğu olduğu gibi gelinliğe de yaraşır düzeyde doğal makyaj da yapılıyor. Makas Kuaför Erdem Kıramer, yakınlarınıza da hizmet vermesiyle, sevdiklerinizle beraber düğüne hazırlanmanıza yardımcı oluyor.

Yol Tarifi

Başkent Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Makas Erdem Kıramer, Norstar İş Merkezi’nde konumlanıyor. Şehir içi ulaşım araçlarıyla olduğu gibi özel araçla da kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Gelin makyajı ve saçı için randevu oluşturduktan sonra birebir görüşme için stüdyoyu ziyaret edebilirsiniz. Adres: Ahmet Taner Kışlalı Cd. Nortstar İş Merkezi No:4/32K (Beğendik Yanı) Çayyolu - Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç tasarım
 • Takma kirpik uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Saç tasarım, manikür-pedikür, gelin yakınlarına hizmet.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Her şehre hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Cilt bakımı ve ağda hizmeti bulunuyor.

 • Makas by Erdem Kıramer Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Makas by Erdem Kıramer Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 800 TL, her şey dahil paket 1000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Ahmet Taner Kışlalı Cd. Nortstar İş Merkezi No:4/32K (Beğendik Yanı) Çayyolu - Çankaya / Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%