Tümünü Görmek İçin Tıkla

Başak Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Başak Kuaför

Ankara sınırları içerisinde gelin saçı ve makyajı üzerine çalışan birçok farklı kuaför ve stüdyo bulunuyor. Tüm bunlar arasından öne çıkan ve Çankaya ilçesindeki mekanı ile gelinlerin rüyalarını gerçeğe dönüştüren Başak Kuaför sizleri de davet ediyor. Unutamayacağınız bir gün olarak hayatınızda yer edinecek düğününüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmanıza yardımcı olan kuaför, size en uygun işlemleri uyguluyor. Gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları ile oldukça ekonomik bir teklif ile anlaşma sağlayacağınız Başak Kuaför'den hemen şimdi randevu oluşturun!

Gelin Makyajı Hizmetleri

Cilt bakımına önem veriyorsanız sizin için doğru bir seçenek olan Başak Kuaför & Makyaj Salonu, düğününüzden bir ay öncesinden randevu almanızı istiyor. Hem doğru bir zamanlama yapabilmek hem de cildinizi düğününüze kadar hazır etmek için bu oldukça önemlidir. Düğününüzde de gelinliğiniz başta olmak üzere tarzınıza ve yüzünüze en uygun gelin makyajı yapılıyor. Aydınlık ve doğal tonlarda makyaj salonun öncelik olarak tercih ettiği çalışmalardır. Bunun temel sebebi de en doğal halinizle göz almanız oluyor. Kapatıcı makyaj ve porselen makyaj çalışmalarıyla da hizmetini oldukça geniş tutuyor.

Gelin Saçı Hizmetleri

Her geline özel ayrı ve özgün bir gelin başı yapmaya çalışan Başak Kuaför & Makyaj, saçlarınızı hem güzel hem sağlıklı hem de canlı göstermeye de odaklanıyor. Topuz modelleri, dağınık saç modelleri, örgülü gelin başı ve toplu gelin saçı hizmetleriyle her isteği değerlendiriyor. Aynı zamanda tesettür gelin başı, duvaklı gelin başı ve avangart gelin başı modelleriyle de göz alıcı bir şıklık yakalamanızı sağlıyor.

Başak Kuaför Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Mekanda ve evde hizmet seçeneğiyle nasıl rahat edecekseniz o şekilde bir çalışma anlayışından ilerleyen Başak Kuaför & Makyaj, gelin saçı ve makyajı fiyatları için 800 TL ile 1.000 TL arasında bir bütçe belirliyor. Gelin yakınlarına hizmet vermesi ve şehir dışına da talebe göre gitmesi ile hizmet ve fiyatları olarak oldukça ideal bir salon olma özelliği taşıyor.

Nerede?

Çankaya’da yer alan Başak Kuaför & Makyaj salonu, tam olarak Ümitköy Liva karşısında konumlanıyor. Gelin saçı ve makyajı alanında sunduğu hizmet ile gelinlerin öncelikli tercihi olan kuaförün açık adresi: Mutlukent Mah. Hekimköy Sit. 1929 Cad. No: 1 Ümitköy Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Porselen makyaj
 • Saç bakımı
 • Takma kirpik uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Porselen makyaj, gelinin yakınlarına hizmet ve saç bakımı.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Talep edilen her şehre hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Evde / Mekanda makyaj hizmeti ve şehir dışına hizmet.

 • Başak Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Başak Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%