Mecan Ağım Studio

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Mecan Ağım Studio Hakkında

Ankara'nın şehir merkezi olarak bilinen Çankaya ilçesinde hizmet veren Mecan Ağım Studio, hayallerinize en güzel halinizle ulaşmanıza yardımcı oluyor. Profesyonel ekibiyle birlikte başarılı işlere imza atan kuaför, düğününüzde tüm gözlerin üzerinizde olması için çalışıyor. Firmanın gelin saçı ve makyajı için belirlediği standart paket fiyatları 1.500 TL'den başlıyor.

Verilen Hizmetler

Çankaya Köşkü'ne oldukça yakın bir lokasyonda yer alan Mecan Ağım Make Up Hair & Beauty, hizmet açısından profesyonel ilerlemeyi ilke ediniyor. Alanında uzman kişilerle ortak bir çalışma yürütülen kuaförde, saç ve makyaj için pek çok farklı yöntem ele alınıyor. Yüz şekli ve cilt türünüze göre en uygun ürünler kullanılıyor. Ayrıca gelinlik modeline göre de uygun olacak şekilde makyajınız yapılıyor. Saçınız için de kaliteli ürünler kullanarak istediğiniz model üzerinde çalışılıyor. Özenli çalışma sistemi sayesinde gelinler için Ankara'daki en doğru adres haline geliyor.

Mecan Ağım Studio Gelin Saçı ve Makyaj Fiyatları

Hem kuaför hem de güzellik merkezi olarak hizmete devam eden firma, düğün gününüzde göz alıcı bir makyaj ve saç ile sizleri hazırlıyor. Yapılacak makyaj ve saç modeline göre net fiyat çıkarılıyor. Ancak standart paket fiyatları 1.500 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 2.500 TL olarak belirleniyor. Detaylı bilgi ve size özel teklifleri öğrenmek isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Hizmet ve Avantajlar

Mecan Ağım Make Up Hair, iletişim için 3 hafta ile 3 ay arasında bir süreç belirliyor. Düğününüzden veya diğer özel günlerinizden en geç 3 hafta önce rezervasyon yaptırmanızı talep ediyor. Bunun temel sebebi ise ücretsiz prova avantajı sayesinde düğün öncesinde isteğiniz makyaj ve saç modelini denemek oluyor. Gelin yakınlarına da hizmet veren kuaför, dilerseniz düğün mekanında veya evde de sizi hazırlıyor. Bununla birlikte şehir dışına hizmet verme desteği sayesinde tüm şehirlere anlaşma dahilinde bir ekip gönderiliyor. Düğün günü gelin yakınlarına hizmet verme sayısı da 10 kişi ile sınırlı tutuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şehir merkezinde yer alan Mecan Ağım Studio, ulaşım açısından rahatlık sağlıyor. Ankara'nın Çankaya ilçesinde kapılarını açan firma, düğününüzde tüm gözleri üzerinize çevirecek bir gelin saçı ve makyajı hizmeti veriyor. Firmaya otobüs, dolmuş, metro veya özel araçla gidebilirsiniz. Adres: Kazım Özalp, Ziaur Rahman Caddesi no 512, Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 ay ila 3 hafta arası.

 • Mecan Ağım Studio Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Mecan Ağım Studio Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2500 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • NS
  N**** S****

  Öncelikle düğün günümü güzelleştiren Mecan bey ve tüm ekibine teşekkür etmek istiyorum. Tam anlamıyla içime sinen, hayal ettiğim makyaj ve saçla bu özel günümü geçirmeme vesile oldular. Bilgi almak için telefonda görüştüğüm andan, saç makyajım tamamlanıp yanlarından ayrıldığım ana kadar oldukça özenli bir iş çıkarttılar.

 • Ş**** K****

  Sevgi Hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Saçımı nasıl istediğime dair anlattığım her şeyi o kadar iyi dinledi ve yardımcı oldu ki, düğünümde inanılmaz olmuştum. Harikasınız bir kere daha teşekkürler. Tüm gelinlere önerimdir.

Konum

Kazım Özalp, Ziaur Rahman Caddesi no 512, Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%