My Night

5.0 (1 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

My Night Hakkında

My Night, İzmir'in dikkat çeken bir kına ve nişan organizasyonu firmasıdır. Gerçekleştirdiğiniz her türlü etkinlik önemlidir. Ancak düğün kadar önemli olan diğer organizasyon ise nişan organizasyonudur. Organizasyon konusunda tecrübeli bir ekip ile dilediğiniz tasarıma sahip bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Karabağlar My Night, nişan organizasyon fiyatları 1.000 TL gibi çok uygun paketlere sahiptir.

My Night Konseptleri

My Night ile gerçekleştireceğiniz nişan organizasyonları geniş bir yelpazeye sahiptir. Ekip nişan organizasyon konusunda uzun süreli bir tecrübeye sahiptir. Nişan organizasyonu renkleri ve tasarımları konusunda daha farklı bir yapıya sahiptir. Ekiple görüşmeniz sırasında kullanmak istediğiniz renkler ve tasarımları iletebiliyorsunuz. Organizasyon ekibi sizinle çalışarak hayalinizin ötesinde bir organizasyon gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. My Night, mekan giydirme ve masa süsleme gibi bilindik tasarımları farklılaştırarak normalin dışına çıkmaktadır. Firma renkler ve zevklerin tartışılamaz olduğunu kabul etmektedir. Dilediğiniz tasarım ve konseptler için size farklı seçenekler sunmaktadır. Firma, son zamanlarda oldukça popüler olan evde nişan organizasyonu için nişan masası süsleme, nişan tepsisi, nişan hediyelikleri ve makas gibi ihtiyaçları sağlamaktadır. Nikah şekeri ve hediyelik sepet seçenekleri sunulmaktadır.

My Night Nişan Organizasyon Fiyatları

My Night'ın nişan organizasyonlarında sunduğu hizmetlerin yanı sıra uygun fiyatları da firmayı öne çıkarmaktadır. Hem hayallerinizde olduğu gibi bir organizasyon düzenlerken hem de uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz. My Night nişan organizasyon fiyatları 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Nişan organizasyonunda VIP hizmet paketi için sunulan fiyat ise ortalama 5.500 TL'den başlamaktadır. Firmanın diğer organizasyon firmalarıyla anlaşmaları ve tedarik yapısı size uygun fiyatlar sunmasını sağlıyor. DüğünBuketi.com'a özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. My Night nişan organizasyon fiyatları ve paketleri hakkında bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmayı unutmayın.

Sunulan Hizmetler

Karabağlar My Night size gerçekleştirmek istediğiniz gece için tüm fırsatları sunmaktadır. Hayallerinizdeki hatta hayallerinizin de ötesindeki bir organizasyon sağlamanız için hizmet vermektedir. Firmanın sağladığı hizmetler içerisinde öncelikle araba kiralama hizmeti yer alıyor. Nişan organizasyonuna uygun konseptte bir araç süslemesiyle araç kiralaması yapılabiliyor. Nişan organizasyonu gerçekleştireceğiniz mekana karşılama hostesleri gönderilmektedir. Bir daha unutamayacağınız anılarınızı kaydetmesi için profesyonel kameraman ekibi sağlanmaktadır. Organizasyon düzenleyeceğiniz salona dilerseniz sahne ve ses hizmetleri sunulmaktadır. Dilerseniz havai fişek şovu ve barkovizyon hizmetlerini talep edebilirsiniz. Bunun yanın sıra yemekli nişan organizasyonları için catering hizmeti de bulunuyor. Ayrıca davetlilerinize profesyonel bir şekilde ikram edebilmeniz için servis elemanı hizmeti de sunuluyor. Açık alanlar için çadır hizmetleri ve misafirlerinizi davet edebilmeniz için davetiye hizmeti de Galya Kına nişan organizasyon hizmetleri arasında yer alıyor.

Nerede Hizmet Vermektedir?

Firma İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer almaktadır. Ancak İzmir ilinin tamamına kolaylıkla hizmet vermektedir. Şehir dışı taleplerinizde de istenilen hizmet türlerine göre yardımcı olmaktadır.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Barkovizyon
 • Catering
 • Davetiye
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Düğün pastası
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Servis elemanı
 • Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Demo masa, konsept ve tema geliştirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Araç kiralama, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • My Night Nişan Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  My Night Nişan Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 5500 TL

Yorumlar (1) 5.0

 • BS
  B**** & S****

  Son dönemde durumlar malum nişanımızı evde yapmak zorunda kaldık. Galya nişan tam istediğimiz gibi bir konsept sundu bize. Süslemeler nişan masası tepsi hediyeler her şey harikaydı. Her şey için çok teşekkür ediyoruz kına gecemiz için de Galya ailesiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz :)

Konum

Fahrettin Altay, Fahrettin Altay Mahallesi, 65/18. Sokak, No:26/A Karabağlar/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%