Tümünü Görmek İçin Tıkla

Oya Tolga Make Up Studio

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Oya Tolga Make Up Studio Hakkında

Make Up Studio gelin saçı ve makyaj uygulaması düğün hazırlıklarının tamamlayıcısı olarak biliniyor. Burada makyaj sanatını ülkemize tanıtan makyöz Oya Tolga hayatınızın en özel gününde size eşlik ediyor. İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan kuaför yarım asırdan fazladır eşsiz hizmetleri ile gelin adaylarının hayatına dokunuyor. Oya Tolga Make Up Studio birbirinden güzel gelin saçı ve makyajı modelleri 1000 TL’den başlayan fiyatları ile gelin adaylarıyla buluşmayı bekliyor.

Oya Tolga Make Up Studio Özellikleri

Kuaför, hayatlarının en özel gününde gelin adaylarının yanında olarak onlara gelin saçından cilt bakımına birçok farklı hizmet sunuyor. Cindy Crawford’dan Barış Manço’ya kadar pek çok farklı isimle çalışmış olan duayen makyöz Oya Tolga, hayatınızın en özel gününde sizlere eşsiz bir makyaj deneyimi sunuyor. Gelin saçı için firmanın anlaşmalı kuaförünü tercih edebileceğiniz gibi kendi kuaförünüz de firma ile birlikte hazırlanacak program oluşturabiliyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Beşiktaş ilçesindeki Oya Tolga Make Up Studio, size profesyonel bir makyaj deneyimi sunuyor. 1000 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ile sizleri bekliyor. Dilerseniz bu pakete cilt bakımı ve takma kirpik uygulamasını da ekleyebiliyor. Kuaför, size sadece sıradan bir gelin makyajı değil birçok ünlü ismin de vazgeçemediği Oya Tolga makyaj sanatını sunuyor. Bu sayede düğün gününüzde yıllar sonra bile hafızalardan silinmeyecek bir gelin makyajına sahip olunuyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları konusunda daha detaylı fiyat bilgisi almak ve firmanın size özel tekliflerini öğrenmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Hizmetleri

Kuaför, düğün gününde gelin adaylarına eşsiz bir görünüm sunuyor. Cilt bakımı ve takma kirpik uygulaması hizmetleri de veren kuaför, sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Burada Ajda Pekkan ve Kenan İmirzalıoğlu gibi birçok ünlü isimle çalışmış olan makyözden hizmet alma imkanına sahip olunuyor. Porselen makyajdan doğal makyaja birçok farklı makyaj uygulaması Oya Tolga makyaj sanatıyla karşınıza çıkıyor.

Nasıl Gidilir?

Kuaför, oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Bu sayede kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Firmaya İstanbul’un her tarafından toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz özel aracınızla da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel araçla gitmeyi tercih edecek olanlar için adres şu şekilde: Süleyman Seba Caddesi No:7/9 Derya APT. Maçka, Beşiktaş/İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Takma kirpik uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Saç, makyaj, cilt bakımı, takma kirpik uygulaması yapılabiliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Cilt bakımı, takma kirpik uygulaması

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı hizmeti ve gelinin yakınlarına hizmet veriliyor

 • Oya Tolga Make Up Studio Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Oya Tolga Make Up Studio Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%