Tümünü Görmek İçin Tıkla

Rıfat Yüzüak Makeup

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Rıfat Yüzüak Makeup

Rıfat Yüzüak Makeup, düğün ve diğer özel davetlerinizde gelin makyajı için İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyor. İstanbul’da yaşan en ünlü makyaj sanatçılarından biri olan Rıfat Yüzüak’a profesyonel makyaj ekibi eşlik ediyor. Her türden cilde ve cilt tonuna göre yapılan makyajlar gelinlerin en özel gününü unutulmaz kılıyor. Gelin makyajı fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Rıfat Yüzüak, profesyonel dokunuşlarıyla gelinlerin vazgeçilmez adresi olarak öne çıkıyor. Firmada yapılan makyajlara ek olarak gelinin isteğine göre ev ortamında da makyaj hizmeti verilebiliyor. Sadece gelinlere özel olmayan makyaj uygulaması düğünden önce gelin yakınlarına da uygulanıyor. Kullanılan makyaj malzemelerinin yapılarına dikkat ediliyor ve düğün esnasında bozulmayacak şekilde makyaj uygulaması yapılıyor. İstanbul dışındaysanız düğün öncesinde yetkili ile iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

Rıfat Yüzüak Makeup Gelin Saçı Fiyatları

Makyaj sanatçısı uzman dokunuşlarıyla en özel gecenizde fotoğraflarınızı mükemmel hale geliyor. Kullanılan malzemelerle doğru orantılı olarak makyaj başlangıç fiyatı 1.000 TL ve 3.000 TL arasında değişirken istenilen makyaja göre de fiyat değişikliği olabiliyor. Makyaj fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve firmanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz ''Fiyat Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Rıfat Yüzüak Makeup, düğün ve diğer özel davetleriniz için sizleri en güzel şekilde hazırlıyor. Hazırlama aşamasında sunduğu özel hizmetlerden biri olarak cilt yapısına uygun cilt bakımı karşınıza çıkıyor. Düğün gününüzden önce ek ücrete tabi olarak makyaj provası imkanı da sunulan firmada her ihtimal düşünülüyor. Burada makyaj artistleri daha çok doğal tonlarda makyajlar yapıyor. Yüz hatlarını ortaya çıkarmak isteyen, ama aynı zamanda doğal güzelliğini de korumak isteyen gelin adayları için güzel bir fırsat sunuyor. Defilelerde ve moda haftalarında makyözlük yapmış ve ünlülerin vazgeçilmez makyaj sanatçılarından biri haline gelmiş biriyle çalışmak istiyorsanız size bu imkanları yaratıyor.

Nasıl Gidilir?

Rıfat Yüzüak Makeup, İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunuyor ve oldukça bilindik bir yerde hizmet veriyor. Özel günlerinizde rahatça makyajınızın yapılmasını istiyorsanız merkezi konumu ile burayı tercih edebilirsiniz. Beşiktaş'a ulaşmak için 129T, 28, 28T, 29D, 29C, 30M , 55B ve36L otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıca metro ya da dolmuş kullanma seçeneğiniz de bulunuyor.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kalıcı makyaj uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
 • Evde / mekanda hizmet
 • Makyaj provası
 • Gelinin yakınlarına hizmet
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Gelinin yakınlarına makyaj ve kalıcı makyaj seçenekleri sunuluyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Makyaj provası ve makyajın evde uygulanması gibi imkanlar sunuluyor.

 • Rıfat Yüzüak Makeup Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Rıfat Yüzüak Makeup Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%