Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yıldırım Özdemir Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Yıldırım Özdemir Kuaför

Yıldırım Özdemir sergilediği başarılarla; modern, kaliteli ve yenilikleri takip eden yapısıyla kendini ispatlamış bir kuaför. İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan ve bu konumda ünlü bir kuaför olarak anılan stüdyoda gelin saçı ve makyajı hizmeti alabiliyorsunuz. 3 farklı şehirde çalışmalarını sürdüren Yıldırım Özdemir Kuaför bünyesinde, aynı zamanda ekibin aldığı eğitimler de deneyimlerine yenilerini ekliyor. Özel gününüzün kusursuz geçmesi için çalışan kuaförde gelin saçı ve makyajı fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

Olanakları

Bu ünlü kuaför ününü birçok tanınmış isme verdiği hizmetlere borçlu denebilir. Ayrıca salona gelen tüm misafirlerini çok iyi ağırlayarak herkesin buradan mutlu ayrılmalarını sağlıyor. Düğün gününün en önemli detayları olan gelin saçı ve makyajı hatayı kabul etmiyor. Bu sebeple Yıldırım Özdemir Kuaför, etkinlikten kısa bir süre önce saç ve makyaj için sizi provaya davet ediyor. O gün nasıl olacağınızı hem önceden görmüş oluyorsunuz hem de içinize sinmeyen noktalarda değişikliğe gitme imkanı doğuyor. Talepleriniz doğrultusunda sizi stüdyoya kadar yormuyor ve ihtiyaç duyduğunuz ekip siz neredeyseniz oraya geliyor. Üstelik bu şehir içi veya şehir dışı da fark etmiyor. Kuaför özellikle düğünlerin yoğun olduğu zamanlarda hiç bir gelini reddetmek istemediği için yaklaşık 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyor. Yıldırım Özdemir sizinle birlikte gelecek misafirlerle de yakından ilgileniyor. Kişi sayısı ve fiyatlar gibi daha birçok merak edilen soruya ‘Fiyat Teklifi Al’ kısmından form doldurarak cevap bulabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Uygulamaları

Gelin başı için model seçmek oldukça zor olabiliyor. Kendinizi özel ve bir o kadar da güzel hissetmenizi sağlayacak eşsiz tasarımlar Yıldırım Özdemir Kuaför tarafından yaratılıyor. Yaptığı saç tasarımlarıyla adeta hayranlık uyandırıyor. Gelin saçı modelleri için örgüler ilk öneri oluyor. Özellikle gür saçlı gelinlerde farklı örgü tasarımları da yapılabildiği için hem doğal hem de havalı bir görünüm kazandırıyor. Herkes tercih etmese de özellikle prenses ve Swarovski ışıltılı gelinliklerde gelin tacı çok asil duruyor. Kuaförde size sunulacak modeller olsa da kendiniz de getirip taktırabilirsiniz. Gelelim tüm bunların tamamlayıcısı makyaj ritüeline. Makyajı bir sanat olarak yüzünüze işleyen makyöz ekibi sayesinde bir yıldız gibi parlıyorsunuz.

Yıldırım Özdemir Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Alacağınız profesyonel hizmetler karşısında Yıldırım Özdemir’den asla pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz. Stüdyoda gelin saçı ve makyajı fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Hem daha kapsamlı hem de stüdyo dışında hizmet gibi ek taleplerde bulunduğunuz durumda ise fiyatlar 3000 TL’ye kadar artış gösterebiliyor. Aklınıza takılan soru işaretleriyle ilgili veya yalnızca DüğünBuketi.com fırsatlarından yararlanmak isterseniz her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Ulaşım

Merkezi bir konumda olan saç ve makyaj stüdyosu 2 ayrı şubeye sahip. İlki Akaretler’de bulunan Kuaför Yıldırım diğer şubesiyle de Bebek’te misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Metro, İETT gibi ulaşım araçlarıyla veya özel aracınızla stüdyoya ulaşım sağlayabilirsiniz. Beşiktaş Şube için adres; Vişnezade Mahallesi, Şair Nedim Caddesi, No:21, Akaretler - Beşiktaş / İstanbul. Bebek Şube ise; İnşirah Yokuşu Sokak No. 7/1. Her iki şubede de aynı hizmeti alacağınızdan emin olarak size en uygun şubeyi tercih edebilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Epilasyon
 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Makyaj provası
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç bakımı
 • Saç provası
 • Saç tasarım
 • Takma kirpik uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil paket içinde; manikür, pedikür, takma kirpik ve gelin tacı gibi aksesuarlar bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Tüm özel günler ve davetler için hizmet veriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ve diğer şehirler.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Evde veya mekanda hizmet, gelinin yakınlarına hizmet ve isteğe göre şehir dışı hizmeti mevcut.

 • Yıldırım Özdemir Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Yıldırım Özdemir Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%