Tümünü Görmek İçin Tıkla

SS Fotoğrafçılık

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 3.000
Her Şey Dahil 3.500

Hakkında

SS Fotoğrafçılık

2002 yılında iki yakın arkadaşın bir araya gelerek yarattığı SS Fotoğrafçılık markası, ilk adım attığı günden bu yana profesyonelliğini koruyor. Beşiktaş ilçesinde yer alan stüdyo, düğün fotoğrafçısı alanında verdiği hizmetleri ile kusursuzluğu vadediyor. İstanbul düğün fotoğrafçısı sektöründe başarılarıyla ismini duyuran firma, doğal çekim yapmaya özen gösteriyor. Verdiği hizmetleri ve dış çekim fiyatları doğru orantılı olacak şekilde tutmaya özen gösteren fotoğrafçılık, yeni evlenecek çiftlerin fotoğrafçısından çok yakın arkadaşları olarak yanlarında bulunuyor.

Olanaklar

Alışılmış, tekdüze ve doğal olmayan stüdyo çekimleri yapmak yerine dış çekim ile doğal kareler yakalamayı hedefleyen S&S Visual Maker, farkını bu anlamda da ortaya koyuyor. Saray, tarihi mekan, göl ve otel gibi ortamlarda yaptığı çekimlerle samimi ve sıcak kareler elde ediyor. Şehir dışı ve yurt dışından çiftlerin de isteğiyle yanlarına giden düğün fotoğrafçısı, standartlaşmış albüm anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Çekim Türleri

Düğün fotoğrafçısı olarak faaliyetlerine devam eden ancak kendilerini hikaye fotoğrafçısı olarak da nitelendiren SS Fotoğrafçılık, deneyimleriyle sözünün arkasında duruyor. Düğün gününde her şeyin doğal akışında ilerlemesine müsaade ederek fotoğraf ve video kayıtları oluşturuyor. Bu şekilde tıpkı bir masal gibi hikaye gibi birbirini tamamlayan görüntüler yakalanıyor. Düğün hikayesi ve düğün klibi hazırlıkları ile her zaman o günkü duyguyu yaşamanızı sağlıyor. Aynı zamanda trashday ve save the date çekimleriyle de bu günde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyor.

S&S Visual Maker Beşiktaş Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Fiyatları ve ücret kriteri değişiklik gösteren S&S Visual Maker düğün fotoğrafçısı, tüm çalışmalarının arasına nişan fotoğrafçılığını da ekliyor. Her zaman yeni evlenecek olan çiftlerin yakın dostu olarak yanlarında yer alan fotoğrafçı, standart başlangıç fiyatları için 3.000 ile 3.500 TL arasında bir belirlemede bulunuyor. Birçok farklı hizmeti standart paketinde sunmasının yanı sıra her şey dahil paket imkanıyla da günü eksiksiz tamamlamanızı sağlıyor. Kendi düğününüz için tereddütsüz anlaşma sağlayabileceğiniz fotoğrafçı hakkında detaylı bilgi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz.

Nerede?

Şehrin merkezi noktası olarak nitelendirilebilecek Ihlamur Yıldız Caddesi, Keşşaf Sokak, Satıroğlu İş Merkezi No:4/5 Yıldız, Beşiktaş / İstanbul adresinde konumlanıyor. S&S Visual Maker düğün fotoğrafçısı her türlü toplu taşıma aracı ve özel araç ile gidilebilecek bir yerdedir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün hikayesi, düğün klibi, save the date ve trashday çekimi.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Saray, tarihi mekan, göl ve otellerde çekim yapılıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan çekimi.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta sonra teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Yurt içi ve yurt dışı her şehre gidilebiliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmeti.

 • SS Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  SS Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 3500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%