Tümünü Görmek İçin Tıkla

Stüdyo 2001

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Stüdyo 2001 Hakkında

Tozlu raflarda kalıp zamanın gerisinde kalan fotoğrafları hiç kimse istemez. Bu yüzden günümüzde, dijital ortama aktarılan modern fotoğraflar tercih edilmektedir. Bu modernliği ve sanatsal bakışı Ankara ili Çankaya ilçesinde hizmet veren Stüdyo 2001 ile yakalayabilirsiniz. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ise, yalnızca 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet vermektedir. Detaylı fiyat ve adres bilgisi için yazımızın devamına da göz atın.

Çekim Tarzları

Stüdyo 2001 kurucusu ve sahibi Özgür Bey, fotoğrafçılığı bir yaşam tarzı olarak benimsemiştir. Dolayısıyla her türlü çekimde henüz ilk çekimmiş gibi özen göstermektedir. Yılların getirdiği deneyimle, çiftlere yol göstererek çekim planlamasını ve konsept ayarlamaları yapmaktadır. Bir düğün için çekim sürecini 3'e ayırıp ele almıştır. Bunlar; düğün öncesinde save the date, düğün esnasında klip ve sonrasında da trashday çekimleridir. Bu çekimler uzun zamandır beklediğiniz ve hazırlandığınız düğününüzün tüm ayrıntılarıyla saklanmasını sağlayacaktır. Tatlı telaşların bol olduğu bu zamanlar da sürece profesyonel bir bakış açısının girmesi hiçbir detayın gözden kaçmayacağı anlamına gelir. Düğün boyunca fotoğraflarla yetinmemeyi tercih eden çiftlerimiz için düğünler baştan sona video halinde çekilmektedir. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, düğün sonrasında bu videolar ve fotoğrafları en iyi şekilde ayarlayıp sizler için düğün klibi de hazırlamaktadır.

Stüdyo 2001 Fiyatları

Geniş bir çekim yelpazesine sahip olan stüdyo, siz değerli çifti üzmeyecek en uygun fiyatları elbette sağlayacaktır. Bunun için başlangıç fiyatlarını ortalama 1000 TL'den başlatmaktadır. Her şey dahil fiyatlar ise 1.500 TL'ye kadar ulaşabilmektedir. Siz de Stüdyo 2001 ile çekim yapmak isterseniz acele etmelisiniz. Hem Ankara içi hem de çevre illerden oldukça tercih edilmekte olan ekibe sizler de danışmak ve ortalama fiyatlar üzerinde konuşmak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Olanakları

Çekim yerleri siz değerli çiftlerimizin tercihine göre değişmektedir. Eğer stüdyo çekimi isterseniz Ankara'daki stüdyoda tüm ekipmanlar hazırlanarak çekim yapılacaktır. Ankara'da olup da tarihi ya da sizin için anlamı olan yerlerde de çekim yapılmaktadır. Son seçenekte ise ya Ankara'da olmayan çiftlerimize ya da Ankara'da olup başka bir şehirde çekim yaptırmak isteyen çiftlere hizmet sunulmaktadır. Dilediğiniz her şehirde ve hatta yurt dışı her şehirde siz sevgili çiftin fotoğraf çekimleri yapılmaktadır.

Nerededir?

Stüdyo 2001, Ankara'nın merkezi semtlerinden biri olan Çankaya'da bulunmaktadır. Merkezi konumu sayesinde ulaşım konusunda hiç problem yaşamayacaksınız. Toplu taşıma seçeneklerinden her birini kullanabileceğiniz mekana gelişte; otobüs kullanıyorsanız 195-1, 286, 304, 317-7, 340, 439, 440-5, 511-5 hatlarını kullanabilirsiniz. Tren tercih ederseniz Başkentray ve metro için de M1-M2-M3 seçeneklerini kullanabilirsiniz. Adres: Atatürk Blv. Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi aklınıza gelebilecek tüm geniş çaplı hizmetler bu pakette mevcut.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Farklı dekoratif aksesuarlar tercih edilebileceği gibi, çekim esnasında şapka, gözlük, şemsiye gibi olanaklar da sağlanmakta.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün çekimleri dışında doğum çekimleri de yapılmaktadır.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Ortalama olarak 3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Yaklaşık olarak 3 hafta içinde arzu ettiğiniz ürünler sizlere taslim edilecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm Türkiye ve yurt dışı çekim hizmetleri vardır.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Orijinal kopya teslim, aksesuar temini, dış mekan belgelsel ve klip çekimi, yurtdışında çekim hizmetleri vermektedir.

 • Stüdyo 2001 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Stüdyo 2001 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Atatürk Blv. Çankaya / ANKARA

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%