Neşeli Günümüz

5.0 (1 Yorum)
None

Fiyatlar

Düğün Videoları

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Neşeli Günümüz Hakkında

Neşeli Günümüz, Ankara’nın Çankaya ilçesinde düğün fotoğraflarınızı çekmek için kapılarını sizlere açıyor. Pek çok farklı çekim seçeneği alternatifi hizmetinize sunuluyor. Türkiye’nin her yerinde düğün çekiminiz gerçekleştiriliyor ve dilediğiniz tarzda çekimi tercih edebiliyorsunuz. Dış çekim ve düğün fotoğrafı fiyatları 1000 TL’den başlıyor ve değişiklik gösteriyor.

Özellikleri

Neşeli Günümüz, son model fotoğraf makineleri ve ekipmanlar kullanarak, en güzel mekanda fotoğraflarınızı çekiyor. Dış çekim konseptler dilediğiniz şekilde farklılık gösteriyor. Ekip, çekimlerden önce sizlerle bir araya gelerek en güzel konsepti belirlemenize yardımcı oluyor. Ayrıca yaptıkları işleri daha iyi görebilmek ve kararlarınızı daha kesin verebilmeniz için önceden yaptıkları çekimleri de gösteriyor ve bilgilendirme yapıyor. Düğün çekimleriniz isterseniz stüdyoda, isterseniz de dış mekanlarda yapılabiliyor. Bilgisayarlarda düzenlemeler yapıldıktan sonra albümünüz ve videonuz size teslim ediliyor.

Sunulan İmkanlar

Neşeli Günümüz, Ankara’da konumlanıyor olmasına rağmen Türkiye’nin her yerinde düğün çekimlerinizi gerçekleştiriyor. İstediğiniz mekanda ve konseptlerde çekimler gerçekleştiriliyor. Önemli olan sizin hayalinizdeki gibi olması, bu yüzden oldukça özgür davranabiliyorsunuz. Memnuniyetiniz için en moda çekim açıları, pozlar ve görsel destekler sağlanıyor ve hem eğlenirken hem de unutulmayacak anılarınız ölümsüzleştiriliyor. İşinde uzman ve istekli bir ekiple çalışmanın verdiği rahatlık da çiftler için bir avantaj oluyor. Ekip sizi poz ve açı konusunda yönlendiriyor ve sizler için en güzel kareleri yakalıyor. Bünyelerinde farklı çekim çeşitleri bulunuyor. Düğün klibi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday, stüdyo/plato çekimi, katalog çekimi, save the date çekimi, söz/nişan/kına çekimi alternatif türler arasında sayılabiliyor.

Neşeli Günümüz Düğün Çekimi Fiyatları

Düğün çekimlerinizin fiyatları seçtiğiniz konsepte ve çekim türüne göre farklılık gösterse de, standart olarak 1000 TL’den başlıyor. Güncel fiyatları öğrenmek ve size özel teklifleri değerlendirmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Neşeli Günümüz Nerededir?

Neşeli Günümüz, Ankara’nın Çankaya ilçesinde, çok merkezi bir konumda yer alıyor. Toplu taşımayla da araçla da oldukça rahat ulaşılabiliyor. Firmaya 339-7 veya 353-5 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz. Açık Adres: Talatpaşa Bulvarı, Demirlibahçe Mah. Doğan Bahçe Sok. No: 1/1, Dikimevi, Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Şehir dışında çekim, orjinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Fotoğraf ve video hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta ve 1 ay arasıdır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Çekim apılan mekanlar: Dış çekim için özel hazırlanmış ( Plato Çekim alanları İncek), Yeşil Vadi, Karagöl, Altınköşk, Eymirgölü, Mühye Köyü, Başka Fotoğraf Platosu, Tuz Gölü, Kapodokya, Bolu (Abant), Amasra (inkum), Antalya'da yapılır.

 • Neşeli Günümüz Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Neşeli Günümüz Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 6000 TL

Yorumlar (1) 5.0

 • GU
  G**** v**** U****

  HARİKA. Gerçekten çok memnun kaldım. İlk görüşmemizde hayalimizi ve isteklerimizi büyük bir sabırla dinlediler. Düğün günü boyunca tüm ekip bizimle birlikteydi. Her açıdan fotoğraflarımızı ve videolarımızı çektiler. Düğün hikayemiz, trashday çekimlerimiz inanılmazdı. Ailemiz ve yakın çevremiz bile fotoğraf ve videolara hayranlıkla bakıyorlar. çok teşekkür ederim tüm ekibe. EN NEŞELİ GÜNÜMÜZDE YANIMIZDA OLDULAR?

Konum

Talatpaşa Bulv. Demirlibahçe Mah. Doğan Bahçe Sok. No:1/1, Dikimevi, Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%