Tümünü Görmek İçin Tıkla

Varol Fotoğrafçılık

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Varol Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde hizmet veren Varol Fotoğrafçılık birbirinden güzel karelerle hayatlara dokunmaya devam ediyor. Uzun yıllar boyunca Türkiye’nin önde gelen kanallarıyla çalışan firma edindiği tecrübeleri çiftlerin hikayesinde en iyi şekilde yansıtıyor. Dış çekim fotoğraf fiyatları 1000 TL'den başlamaktadır.

Olanaklar

Arka fonda birbirinden farklı manzara fotoğrafı veya sadeliğin ön plana çıktığı ‘’stüdyo çekim’’ hizmetiyle düğün albümünüzde özel bir alan oluşturabilirsiniz. Deniz kenarında dalgaların dans ettiği anda, sabahın ilk ışıklarının ufuktaki çizgileri belirginleştirdiği zamanda ön plana çıkan ‘’dış çekim’’ fotoğraflarınızla evinizin duvarlarına renk katabilirsiniz. İster İstanbul ister İzmir’de neresi olursa olsun yanınızda olan Varol Fotoğrafçılık ile şehir dışı çekim deneyimini yaşayabilir, kadraja yansıyan gülüşlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Ekip çalışmasını prensip haline getiren firma çektiği her karenin orijinal kopyasını sizlere teslim ettiği için dilediğiniz miktarda çıktı alabilmenizi sağlıyor.

Varol Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Varol Fotoğrafçılık ile düğün organizasyonu belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, belirli bir konsepte özgü çekim, katalog çekimi gibi hizmetlerin başlangıç paket fiyatı 1000 ila 1500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Nişan çekimi, save the date, trashday gibi hizmetleri de sunan firmanın fiyatlarını net bir şekilde öğrenmek için ‘’ Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Varol Fotoğrafçılık Özellikleri

6 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firmayla birlikte hikayenize uygun klip önerilerini görüşebilir, dilerseniz firmanın tavsiye ettiği müzik önerisinden yola çıkabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz melodiler üzerine yeniden kurgulama yapan firma her ayrıntıyı en ince ayrıntısına kadar planlayıp beğeninize sunuyor. Belirli bir senaryo taslağıyla geldiğinizde firma arada kalan boşlukları dolduruyor ve sinema filmi tadında bir klip oluşturuyor. Uzun yıllar boyunca konuşulacak olan düğün klibiniz için tercih ettiğiniz firmadan gülümseyerek ayrılıyorsunuz. Düğün klipleri kategorisinde çıkış yapmayı planlayan firma ‘’kliptime’’ çatısıyla yeni bir kol oluşturdu. Uzun yıllar boyunca konuşulan dizilerin kastında çalışan ekip gözlem ve empati seviyesini geliştirdiği için çiftlere en iyi şekilde dönüşler sağlıyor. Hikayenizi kısa kesitler halinde sunan Varol Fotoğrafçılık klip sonunda ve kadraja yansıyan görüntülerde bir bütün oluşturmayı başarıyor.

Nerededir?

Merkez ofisi İstanbul Bakırköy ilçesinde kolaylıkla ulaşım sağlanabilecek bir noktada bulunmaktadır. Görüşmek için kolaylıkla gelebilirsiniz. Zuhuratbaba Mah. Yüce Tarla Sok. Sinan Akgün Apt. No:51/ 8 Bakırköy / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi gibi hizmetleri bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta öncesi

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta içerisinde teslim edilir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ve tüm şehirler

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim hizmetleri vermektedir.

 • Varol Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Varol Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 2000 TL, her şey dahil paket 3000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Zuhuratbaba Mah. Yüce Tarla Sok. Sinan Akgün Apt. No:51/ 8 Bakırköy / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%