Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yıldız Düğün Salonu Fatih

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Yıldız Düğün Salonu Fatih

İstanbul'da çeşitli organizasyonların adresi olan Yıldız Düğün Davet Salonu, sizlerin memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Değerlerimizden ve ilkelerimizden şaşmadan çalıştığımız bu uzun yıllar boyunca, en çok dikkat ettiğimiz nokta, sizlerin memnuniyetidir. Bilindiği gibi bu tür organizasyonları gerçekleştiren pek çok düğün salonu bulunmaktadır. Bizlerin bu düğün salonlarından en büyük farkı, her zaman sizlerin memnuniyetini esas almak! İstanbul içerisinde müşteri memnuniyetine bu kadar önem ve değer veren bir düğün salonu daha bulamazsınız! Sizlerden memnuniyetine bu kadar önem veren bir düğün salonu ile anlaşmak istiyorsanız, Fatih’te bulunan düğün salonumuzda davetlisiniz!

Yıldız Düğün Salonu Fatih Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Düğün salonumuzun sahip olduğu 750 kişilik geniş kapasitesi ile birlikte sizleri çeşitli organizasyonlarınızda ağırlıyor! Organizasyonlarınızı dilediğiniz konseptlerde düzenleyebilirsiniz. Bizlerin İstanbul'daki düğün salonlarından ayıran diğer farkların arasında müşterilerimize diledikleri konseptleri seçme özgürlüğünü bulunuyor! Sizler de nişan, kına ve sünnet düğünleri gibi organizasyonlarınızı kendiniz düzenlemek ve her ayrıntıya kendiniz karar vermek istiyorsanız, Yıldız Düğün Salonu’na davetlisiniz.

Yıldız Düğün Salonu Fatih Nerededir? Yıldız Düğün Salonu Fatih’e Nasıl Gidilir?

Düğün salonumuz İstanbul'un Fatih bölgesinde bulunmaktadır. Fatih bölgesinde 31, 76D, 79E ve 39K gibi İETT araçlarını tercih edebilirsiniz. Bunun dışında düğün salonumuza kendi araçlarımızla da gelebilirsiniz! Salonumuza ait geniş oto parkımız sizlerin ve misafirlerinizin kullanımına sunulmuştur. Aynı zamanda salonumuza gerçekleştirmek istediğiniz, düğünlerin ve diğer organizasyonların fiyatları, etkinlik yapmak istediğiniz zamana göre değişmektedir. Düğün fiyatları hakkında en güncel bilgi için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul bölgesindeki en uygun fiyatların bizde olduğuna inanabilirsiniz!

Yıldız Düğün Salonu Fatih’te Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Partiler
 • Asker Eğlenceleri
 • Davetler
 • Yemekli Davetler
 • Mezuniyet Baloları
 • Nişan Törenleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Düğünleri gibi organizasyonlarınızı uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız, Yıldız Düğün Salonu’ndan daha iyisini bulamazsınız. Hâlâ karar veremediniz mi? Sayfamızda bulunan videoları izleyebilir, daha önce bizden hizmet almış olan müşterilerimizin yapmış olduğu yorumları inceleyebilirsiniz.

Organizasyonlarınızdaki Güvenliğiniz Yıldız Düğün Salonu’ndan Sorulur!

Çeşitli organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen müşterilerimizin listesinde bulunuyoruz. Bizler Yıldız Düğün Salonu olarak gerçekleştirmek istediğiniz bütün aktiviteleriniz için sizlere ev sahipliği yapıyoruz. Düzenlediğimiz ve planladığımız organizasyonlarınızda hiçbir sorun çıkmasını istemiyorsanız bizi tercih edin! Bunun dışında organizasyonlarınızı sadece planlamakla kalmıyor aynı zamanda organizasyonlarınızda sizlerin ve misafirlerinizin güvenliğini de sağlıyoruz! Olması muhtemelen olan bütün olumsuz olayları önceden düşünerek önlem alıyoruz.

Canınızın Sıkılmasını İstemiyorsanız, Bizleri Tercih Edebilirsiniz!

İstanbul'da bulunan Yıldız Düğün Salonu artık sizler yerine düşünüyor. Planlamalarınızı sizlerin yerine düşünerek ve uyguluyoruz. Sizler aktivitelerinizi sadece eğlenme kısmı ile ilgileniyorsunuz. Hiçbir problemin karşınızda çıkıp canını sıkmasını istemiyorsanız, Yıldız Düğün Salonu ile anlaşmalısınız. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede olan düğün salonumuz düzenlediğiniz organizasyonlarınızda sizleri asla yalnız bırakmamaktadır!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • SA
  S**** & A****

  Kayınbabamın arkadaşı önermişti, gittik ve gider gitmez çok beğendik, düğünümüz benim için çok iyiydi, ömrümün sonuna kadar unutmayacağım. Hepinize çok ama çok teşekkürler…

Konum

Aksaray Mahallesi, Cerrahpaşa Cd. No:7, 34096 Fatih/İstanbul, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%