Tümünü Görmek İçin Tıkla

Zümrüt Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Şahane Bir Organizasyon İçin Zümrüt Düğün Salonu

Düğün gecenizde fark yaratmak istiyorsanız, Zümrüt Düğün Salonu sizler için iyi bir tercih olacaktır. Evlilik merasimleri, doğru ellere teslim edilmez ise, düğün sahipleri için bir mutluluk organizasyonundan ziyade bir hüsrana dönüşebilmektedir. Bu noktada profesyonel kişiler ve ekipler ile çalışılması, sizlere mükemmel bir organizasyonun da kapılarını aralayacaktır. Zümrüt Düğün Salonu, bu noktada sahip olduğu tecrübeli personel ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Teknolojik detaylarla süslendirilmiş salonunda misafirlerinizi keyif ile ağırlayabilir, çeşitli organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Düğün merasimleri için tercih edilen mekânların başında gelen Zümrüt Düğün Salonu, sizlerle hayran kalacağınız bir organizasyon vadetmektedir. Sizler de Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile düğün merasiminiz için gerekli bilgiye ulaşabilir, cazip fiyat teklifleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Uygun Fiyatlar

Evlilik hazırlığı yapan çiftler, günlük hayatta yapmaları gereken çalışmaların yanı sıra pek çok işle meşgul olmak durumunda kalabilirler. Günlük hayatın sorunları arasında düğün için yapılması gereken çalışmalar, düğün sahipleri için kimi zaman stres dolu olabilmektedir. Bu noktada Zümrüt Düğün Salonu, sahip olduğu bilgi birikimi ile sizlere destek sağlamaktan memnuniyet duymaktadır. Düğün öncesi, gelin ve damat adaylarının yapacakları çalışmalarda yaşayacağı zorlukların bilincinde olan ekibiyle, sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Sizler de sitemiz aracılığıyla Zümrüt Düğün Salonu ile iletişime geçebilir, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek sayıda katılım ile organizasyon gerçekleştirme imkânı sunan salonlarda, yemekli ya da yemeksiz seçenekler bulunmaktadır. Mekan, düğün sahiplerinin talebi doğrultusunda catering firması ile çalışılabilmektedir. Katılım yapacak olan misafir sayısı, misafirlere sunulacak menünün içeriği, mekân süsleme gibi detaylar, fiyatın oluşmasında etkili olmaktadır. Sizler de düğün günü için isteklerinizi belirterek fiyatlar ile ilgili olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Zümrüt Düğün Salonu, sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sunacaktır. Zümrüt Düğün Salonu’ndan fiyat teklifinizi alabilir, sonrasında işlerinizi profesyonel ellere teslim ederek geçireceğiniz mükemmel gecenin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

Mükemmel Organizasyon İçin Mükemmel Fotoğrafçı

Düğün merasiminizin kilit noktalarından bir tanesi de şüphesiz düğün fotoğrafçınız olacaktır. Yaşayacağınız bu değerli dakikaların ölümsüzleştirilmesi noktasında çalışacak olan fotoğrafçı ile yakın temas halinde olmanız faydalı olacaktır. Zümrüt Düğün Salonu, talep edildiği takdirde bu konuda da sahip olduğu tecrübeyi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaktır. Sizler de alanında profesyonel, yetenekli kişilerin yardımı ile bu önemli gecenizi ölümsüzleştirebileceksiniz. Gece boyunca çekilecek olan videolar, düğün sahiplerinin ve misafirlerin fotoğrafları gibi detaylar önemlidir. Bu gecede oluşturulacak olan arşiv, insanların bir ömür boyunca bakıp hatırlayacakları güzel hatıralar olarak hazırlanacaktır. Bu yüzden istekleriniz doğrultusunda, sizlere kaliteli bir fotoğrafçılık hizmeti sunacak kişilerle çalışmak önem kazanmaktadır.

Zümrüt Düğün Salonu Her Organizasyonunuzda Yanınızda!

Zümrüt Düğün Salonu, sizlere kına, nişan, sünnet düğünü, iş toplantıları, kokteyller gibi çeşitli alanlarda da hizmet vermektedir. Sahip olduğu geniş kapasiteli salon, teknolojik detaylarla donatılmış olduğundan dolayı her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Başta düğün organizasyonları olmak üzere pek çok organizasyona ev sahipliği yapabilen salon, İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. Sahip olduğu kapalı alan sayesinde kış aylarında da çeşitli organizasyonlar gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bununla birlikte, salona nasıl gidilir sorusu da merak edilen sorulardan olmaktadır. Gaziemir Hürriyet Mahallesi içerisinde konumlanmış olan salon, toplu taşıma güzergâhlarına da yakın şekilde yer almaktadır. Ayrıca özel araçlarla ziyaret gerçekleştirecek olan kişiler için çevrede, araçlarını park edebilecekleri alanlar bulunmaktadır.

Mekan hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifleri için sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • SK
    S**** & K****

    Şık ve ferah bir salon. Çok kalabalık olmamaıza ramen hiç bir sıkıntı yaşamadık. Çok memnun kaldık. İkramlar eksiksiz ve zamanında geldi.

Konum

Hürriyet Mahallesi, Zümrüt Düğün Salonu, Gaziemir/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%