Tümünü Görmek İçin Tıkla

Avrupa Color

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 750
Her Şey Dahil 1.000

Hakkında

Avrupa Color

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Avrupa Color uygun dış çekim fiyatları ile hizmet veriyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, dış çekim, save the date, stüdyo çekimi, nişan çekimi, trashday çekimi yapan düğün fotoğrafçısı en özel anlarınızı sizlerle paylaşıyor. Avrupa Color'ın fiyatları isteklere göre farklılık gösterebiliyor. Sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek sizlere uygun dış çekim fiyatları ve ayrıcalıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizmetleri

Düğün fotoğrafçısı mutlu anlarınızı fotoğraflandırmak için çekim ekibi bulunduruyor. Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Avrupa Color gelin ve damat için stüdyo çekimi gerçekleştirilebiliyor. Düğünden önce ya da sonra rahat bir fotoğraf çekimi geçirmek isteyen çiftler içinde İstanbul içerisinde tarihi alanları, doğal alanları ya da deniz kenarını kullanarak çekim yapıyor. Düğün hikayesi ve düğün belgeseli isteyen çiftler için düğünün başından sonuna kadar kayıt altına alıyor ve harika bir hikaye hazırlıyor. Gelin ve damadın istekleri doğrultusunda dış çekim yerleri kullanan düğün fotoğrafçısı çiftlerin rahat edeceği dış çekim pozları kullanarak çekim yapıyor. Çekim sonunda fotoğrafların orijinallerini çiftlerle paylaşıyor. Çiftlerin seçtikleri fotoğraflar ile düğün albümü hazırlıyor. Mutlu günlerini sosyal medya aracılıyla sevdiklerine göstermek isteyen çiftler için kısa düğün videosu hizmeti bulunuyor. Bütün bu hizmetleri iki hafta gibi kısa bir sürede sizlere ulaştırıyor.

Avrupa Color Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Gaziosmanpaşa ilçesindeki Avrupa Color nişan çekimi, düğün hikayesi, düğün belgeseli, stüdyo çekimi gibi farklı çekim imkanları sağlıyor. Seçilen çekim mekanı, çekim konsepti ve çekim saatine göre farklı dış çekim fiyatları bulunuyor. 1000 TL altında fiyatları bulunan firmanın DüğünBuketi ekibi ile iletişime geçerek detaylı fiyat bilgisine ulaşabileceğiniz gibi sitemizdeki formu istediğiniz çekim türü ve özellikleri ile doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısı Bağlarbaşı Mahallesinde bulunuyor. Konumu ile kolay ulaşılabilen firma stüdyo fotoğrafları için sizleri bekliyor. Farklı mekanlarda çekim isteyen gelin ve damatlar içinse İstanbul’un her yerinde; tarihi bir yalıda, sahil kenarında, lunaparkta ya da harika doğa manzaralı bir alanda nerede olduğu fark etmeksizin çekim imkanı sağlıyor. Avrupa Color Adresi: Bağlarbaşı Mahallesi Tulumba No: 4 Gaziosmanpaşa / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Nişan çekimi
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dış çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi, albüm içeriyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çiftlerle ortak karar veriliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün hikayesi, düğün belgeseli, nişan çekimi, dış çekim, düğün albümü, stüdyo çekimi yapılıyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 hafta içinde teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul'da hizmet veriyor.

 • Avrupa Color Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Avrupa Color Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 750 TL, her şey dahil paket 1000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%