Ankara Düğün Dans Kursu ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)
Ankara
Düğün Firmaları
Düğün Dans Kursu
Flex Dans ve Sanat Akademi
10
Flex Dans ve Sanat Akademi
Ankara, Çankaya
375başlangıç fiyatı
Horos Sanat
5
Horos Sanat
Ankara, Çankaya
400başlangıç fiyatı
Angora Dans Stüdyosu
10
Angora Dans Stüdyosu
5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Tulpar Dans
7
Tulpar Dans
Ankara, Yenimahalle
400başlangıç fiyatı
Evrensel Sahne Sanat
3
Evrensel Sahne Sanat
Ankara, Çankaya
600başlangıç fiyatı
Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu
10
Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu
4.8
(6)
Ankara, Çankaya
500başlangıç fiyatı
Adım Sanat Merkezi
6
Adım Sanat Merkezi
Ankara, Çankaya
800başlangıç fiyatı
Trio Dans Ve Sanat Akademisi
5
Trio Dans Ve Sanat Akademisi
5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Düğün Dansı Merkezi
6
Düğün Dansı Merkezi
Ankara, Yenimahalle
400başlangıç fiyatı
Armoni Wedding Dance Studio Event
8
Armoni Wedding Dance Studio Event
5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Ankara Düğün Dansı Merkezi
4
Ankara Düğün Dansı Merkezi
Ankara, Yenimahalle
400başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Düğününüze az bir zaman kaldı, fakat nasıl dans edeceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara düğün dans kursları, saat başı 125 TL'den başlayan fiyatları ve yaratıcı koreografileri ile sizi bekliyor. İlk dans dersi, horon, zeybek ve harmandalı gibi danslara ek olarak tango, salsa ve cha cha gibi otantik dansların derslerini de alabileceğiniz kurslar hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Ankara Düğün Dans Dersleri Fiyatları

Ankara düğün dans kursları zeybek, tango, salsa, vals gibi oldukça geniş bir skalada ders verebiliyor. çiftleri anlatan ve onlara özel koreografiler hazırlayan kurslar, ilk dansın özel bir anı bırakmasını sağlıyor.

Saat başına ortalama 120 TL’den başlayan Ankara düğün dans kursu fiyatları, ders sayısına ve dans çeşidine göre değişebiliyor. Zamanı olmayan çiftler için bir saatlik bir koreografi hazırlayabilen dans merkezleri, 6 - 8 saatlik ders programları da hazırlayabiliyor.

Ankara'nın çeşitli ilçelerinde ortalama dans kursu fiyatları ise şöyle;

İlçeler 1 Saat 4 Saat 6 Saat 12 Saat
çankaya 125 TL 400 TL 700 TL 1000 TL
Keçiören 150 TL 300 TL 600 TL 1000 TL
Mamak 100 TL 350 TL 500 TL 850 TL
Yenimahalle 150 TL 450 TL 800 TL 1100 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara'nın En İyi Düğün Dans Kursları

Ankara düğün dans kursları unutulmaz bir gösteri yapmanız için çalışıyor. Profesyonel dans ekibi ile hizmet veren kurslarda oyun havası, halay vb. toplu dans dersleri de verebiliyor. Geline ve damada arkadaşları ile yapabilecekleri dans gösterileri hazırlanabiliyor.

Trio Dans ve Sanat Akademisi, Angora Dans Stüdyosu, Armoni Wedding Dance Studio, Düğün Dansı Merkezi, Horos Sanat ve Latino Dans Stüdyosu Ankara'da düğün dansı kursu denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor.

Trio Dans ve Sanat Akademisi

Ankara düğün dansı kursları arasında yer alan Trio Dans ve Sanat Akademisi üç farklı salon ile hizmet veriyor. Latin dansları ya da halk oyunları olması fark etmeksizin profesyonel eğitmenleri ile çiftleri ilk danslarına hazırlıyor.

Vals, tango, rumba, foxtrot, kizomba gibi modern danslar ya da harmandalı, zeybek gibi halk dansları eğitimleri veriliyor. Trio Dans ve Sanat Akademisi düğünden önce düğün salonuna sizlerle gelerek son provanızı yapmanızı sağlıyor. Firmanın düğün dans kursu fiyatları ise ortalama 300 TL'den başlıyor.

Angora Dans Stüdyosu

Angora Dans Stüdyosu 4-5 saat gibi kısa bir sürede çiftlere özel koreografi seçenekleri sunarak dans dersleri verebiliyor.

Tango, salsa, cha cha, kizomba, bachata, vals, swing, zeybek gibi dans çeşitleri ile çiftlere en uygun dans gösterileri hazırlanıyor. Angora Dans Stüdyosu düğün konseptine uygun dans önerileri ile sürpriz dans gösterisi oluşmasını sağlıyor. Kurs fiyatları ise 200 - 300 TL arasında değişiyor.

çankaya ilçesinde bulunan stüdyo Kuğulu Park’a yakın bir konumda yer alıyor.

Armoni Wedding Dance Studio

Armoni Wedding Dance Studio birbirinden farklı dans türlerinde ders verebiliyor. Flamenko, zumba, modern dans, zeybek, latin dansları gibi her düğün konseptine uyum sağlayabilecek danslar hazırlıyor.

çiftlerin düğün konseptlerini, uyumlarını, gelinlik modelini ve fiziksel özelliklerini dikkate alarak hazırlanan danslar en uygun koreografi ile oluşturuluyor. Armoni ile ilk dans dersi kursu fiyatları ortalama 250 TL'den başlıyor.

çalışan çiftlere kolaylık sağlayan dans stüdyosu, esnek çalışma saatleri ile dans provaları gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Düğün Dansı Merkezi

Cha cha, rumba, salsa, tango, vals, ve aklınıza gelebilecek pek çok Latin dansı ve salon dansı verebilen Düğün Dansı Merkezi; zeybek, erik dalı, harmandalı gibi halk oyunları için de düğün dansı koreografisi hazırlayabiliyor.

Kendi yöresel oyunlarını seven çiftlere ya da düğünde çiftlere sürpriz dans gösterisi gerçekleştirmek isteyen yakınlara Ege, Akdeniz, Doğu, Karadeniz, Güneydoğu ve Trakya oyun havaları ile yedi bölgeye hitap eden dans kursları verilebiliyor.

Düğün Dansı Merkezi 400 - 600 TL arasında değişen fiyatlarla kurs hizmeti sağlıyor.

Horos Sanat

çankaya ilçesindeki Horos Sanat 400 TL'den başlayan ilk dans dersi fiyatları ile hizmet veriyor.

Bachata, cha cha, harmandalı, zeybek ve diğer salon dansları çifte özel koreografiler hazırlanabiliyor. İşinde uzman dans hocaları tarafından titizlikle hazırlanan koreografiler çiftin seçtiği müzik eşliğinde sunuluyor.

3-4 dans dersi aldıktan sonra artık hazır hale gelen çiftler, dilerlerse düğün mekanında prova da alabiliyor.

Latino Dans Stüdyosu

Kavaklıdere ve ümitköy şubeleri bulunan Latino Dans Stüdyosu sizin için özel olan düğün müziği ile uyumlu dans koreografisi hazırlıyor.

İşini bilen eğitmenlerle verilen ders boyunca hem yeni figürler öğreniliyor hem de hoş vakit geçiriliyor. Rumba, salsa, vals, tango, çaça, swing gibi çeşitli Latin dansları ile paketler sunuyor.

çiftleri 4 ders saati sonunda kendilerinin bile inanamayacağı koreografilerle hazır hale getirebilen hizmet paketleri bulunuyor. Firma ayrıca çiftlere esnek prova saatleri sağlayabiliyor. Ders fiyatlarının ise ortalama 200 TL'den başladığını eklemek isteriz.

Ankara'nın En Şık Düğün Salonları

Unutulmaz bir düğün dansı elbette ki unutulmaz bir düğün salonunda kendini gösterir. Ankara'nın dört bir yanında birbirinden şık düğün salonu alternatifi bulunuyor. Bu salonlarda kişi başı 30 - 50 TL'den başlayan fiyatlarla yemekli veya kokteyl organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Süsleme hizmetine ek olarak müzisyen temini, organizasyon sorumlusu, fotoğraf video çekimi ve düğün pastası mekanlar tarafından sağlanabiliyor.

Ankara'daki En İyi Moda Evleri ve Gelinlikçiler

Düğün dansınızda etkin rol oynayacak şeylerden biri de elbette gelinliğinizi modeli oluyor. Eğer tango ve vals gibi dans türlerini tercih ettiyseniz A kesim gelinlik modelleri ile rahat edebilirsiniz. Gelinliğiniz şık olduğu kadar hareketlerinizi de kısıtlamayacak cinsten olmalı.

Ankara moda evlerinden hayalinizdeki gibi şık ve rahat bir gelinlik modeli temin edebilirsiniz. Kiralama hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi kendinize özel bir tasarım hazırlatabilirsiniz. 1.000 TL'den başlayan fiyatlarla gelinliğinize kavuşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'daki düğün dans kursları hakkında merak ettiğiniz detaylar bu bölümde yer alıyor.

Ankara'nın En Popüler Düğün Dans Kursları Hangileri?

İlk dansınızı unutulmaz kılacağınız bir kartografi için en popüler dans kursları listemize göz atabilirsiniz.

  • Angora Dans Stüdyosu
  • Armoni Wedding Dance Studio Event
  • Trio Dans ve Sanat Akademisi
  • Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu
  • Metinhan Dans Okulu

Ankara Düğün Dans Kursları Fiyatları Ne Kadar?

Düğününüzde unutulmaz bir dans gösterisi sergilemek istiyorsanız 500 TL'den başlayan dans kursu fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

Bu yazımızda Ankara düğün dansı kursu fiyatları, paketleri ve hizmetleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sizler için yanıtladık. Siz de ilk dans kursları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.