İstanbul Düğün Davetiyesi ve 2024 Fiyatları

(26 sonuç)

İstanbul
Düğün Firmaları
Düğün Davetiyesi
TEMA Vakfı
19

TEMA Vakfı

İstanbul, Şişli
17başlangıç fiyatı
Darüşşafaka Cemiyeti
6

Darüşşafaka Cemiyeti

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı
32

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

5.0
(16)
İstanbul, Şişli
9başlangıç fiyatı
Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı
11

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

5.0
(3)
İstanbul, Ataşehir
14başlangıç fiyatı
Sim Davetiye
8

Sim Davetiye

İstanbul, Beşiktaş
1başlangıç fiyatı
Davetiye Dünyası
5

Davetiye Dünyası

İstanbul, Zeytinburnu
32başlangıç fiyatı
Emniyet Davetiye
8

Emniyet Davetiye

İstanbul, Fatih
1başlangıç fiyatı
Davetiye Rengim
9

Davetiye Rengim

5.0
(1)
İstanbul, Güngören
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Paper and Candy Atelier
8

Paper and Candy Atelier

İstanbul, Kadıköy
3başlangıç fiyatı
Efe Matbaa
4

Efe Matbaa

İstanbul, Zeytinburnu
1başlangıç fiyatı
Zarif İşler - Exclusive Design Art
8

Zarif İşler - Exclusive Design Art

5.0
(1)
İstanbul, Zeytinburnu
1başlangıç fiyatı
Davetiyeci Tuncay
172

Davetiyeci Tuncay

5.0
(6)
İstanbul, Bağcılar
35başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Davetiyeler, sevdiklerimizi yanımızda görmek istediğimizi söylemenin en güzel yollarından biri olarak öne çıkıyor. Bu yüzden başta düğün organizasyonları olmak üzere pek çok farklı organizasyon türünde kullanılabiliyor. İstanbul'da mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşabilmeniz için farklı modelleri ile hizmet veren pek çok matbaa ve firma bulunuyor. İstanbul düğün davetiyesi fiyatları adet üzerinden ortalama 3 TL'den başlıyor.

İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

İstanbul düğün davetiyesi adet fiyatları ortalama 3 - 15 TL arasında değişiyor. Farklı fiyat aralığına sahip ürünler arasından yüzlerce davetiye modeli karşımıza çıkıyor. Bu modeller arasından düğünler için en çok tercih edilen seçenekler arasında sade ve çiçekli davetiyeler öne çıkıyor.

Davetiye fiyatlarını etkileyen pek çok nokta bulunuyor. Hazır model veya özel tasarım ürünleri seçmeniz fiyata doğrudan etki ediyor. Seçeceğiniz kağıt türü de fiyatları etkileyen diğer faktörler arasında yer alıyor.

İstanbul Düğün Davetiyesi Firmaları

İstanbul'un her iki yakasında da düğün davetiyesi basan yerler bulmak mümkün. Bu firmalar arasında Davetiyeci Tuncay, Mira Davetiye, Prestij Davetiye ve Minimo Design Events gibi bilinmiş isimler öne çıkıyor.

Davetiyeciler sadece düğün değil; nikah, sünnet ve kına gibi organizasyonlarınızda pek çok seçenek sunuyor. Firmaları sadece fiyatları ile değil; modelleri, tasarımları ve kullandıkları malzemeler ile değerlendirmeniz en doğru tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

Avrupa Yakası Düğün Davetiyecileri

Avrupa Yakası davetiyecileri arasında hizmet veren Zarif İşler, Mira Davetiye ve Davetiyeci Tuncay gibi firmalar, çiftlere birçok model seçeneği sunuyor. İstanbul’daki düğün davetiyesi trendlerini yakından takip eden bu firmalarda hayallerinizdeki tasarımı bulabilirsiniz.

Davetiyecilerin size sunduğu hazır modelleri tercih edebileceğiniz gibi özel tasarım davetiyeler de yaptırabilirsiniz. Bu sayede aklınızda davetiyeyi tasarlayabilir ve özel gününüzden bir hatıra oluşturabilirsiniz.

Firma

Başlangıç Paketleri*

Her Şey Dahil Paketi*

Mira Davetiye

3 TL

10 TL

Davetiyeci Tuncay

3 TL

15 TL

*Ortalama adet fiyatlarıdır. Güncel fiyatları için teklif alınız.

Mira Davetiye

Avrupa Yakası’nda bulunan Mira Davetiye, İstanbul düğün davetiyesi denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. Firma, her bütçe için uygun yüzlerce davetiye seçeneği sunuyor.

Farklı kesimlerde ve modellerde sunulan davetiyeler; lüks, kraft kağıtlı, şeffaf, ilginç ve resimli gibi çok sayıda kategoriye ayrılıyor.

Davetiyeci Tuncay

Davetiyeci Tuncay, nikah ve düğünleriniz için kurdele ve jüt ip süslemeli, kendinden zarflı, çekmeli tip ve diğer birçok davetiye seçeneği sunuyor. Firma, aynı zamanda sünnet düğünleri için de nazar boncuklu, arabalı ve karikatürlü birçok tasarım bulunduruyor.

Tüm organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz Davetiyeci Tuncay, cazip fiyatları ile beğeni topluyor. Aşağıdaki butonumuza tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Yakası Düğün Davetiyecileri Fiyatları

İstanbul düğün davetiyesi firmaları arasında Anadolu Yakası bölgesinde hizmet veren Atölye Kırlangıç, Prestij Davetiye, Minimo Design Events ve Norm Design Davetiye gibi markalar bulunuyor. Bu davetiyeciler özel tasarımları ve hazır modelleri ile yüzlerce seçenek sunuyor.

Bölgenin önde gelen firmalarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketleri*

Her Şey Dahil Paketi*

Prestij Davetiye & Nikah Şekeri

3 TL

10 TL

Minimo Design Events

3 TL

15 TL

Norm Design Davetiye

3 TL

10 TL

*Ortalama adet fiyatlarıdır. Güncel fiyatları için teklif alınız.

Prestij Davetiye & Nikah Şekeri

Prestij Davetiye & Nikah Şekeri, farklı davetiye tasarımlarını çiftlerin beğenisine sunuyor. Firma, en çok tercih edilen modellerin yanı sıra tohumlu davetiyelerin de satışını yapıyor. Prestij Davetiye ayrıca magnet ve nikah şekeri gibi ürünleri de hazırlayabiliyor.

Fiyatlar seçilen tasarıma ve kullanılan kağıt türüne göre değişkenlik gösterebiliyor.

Minimo Design Events

Anadolu Yakası’nda hizmet veren Minimo Design Events firmasının hazır model ve özel tasarım davetiyeleri ile birçok seçeneği bulunuyor. Firmanın sunduğu zarflı, zarfsız, çekmeli gibi birçok seçenek arasından siz de konseptinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Firma ayrıca teşekkür kartı, masa numarası ve menü tasarımı gibi hizmetler de sunuyor.

Norm Design Davetiye

çiçekli, doğal, zarif tasarımlı ve şık davetiyeler ile öne çıkan Norm Design Davetiye ürün çeşitliliği açısından oldukça zengin seçenekler sunuyor. özel tasarım ve hazır modellerin satışını yapan firma davetiyelerinin yanı sıra kına kartı, karşılama panosu, anı defteri gibi ürünleri de tasarlıyor.

Norm Design Davetiye, modeller üzerinde revize olanağı da sunuyor. 

En Çok Tercih Edilen Düğün Davetiyesi Modelleri

Son yıllarda düğün davetiyesi trendleri arasında şeffaf, çiçekli ve lüks tasarıma sahip davetiyeler oldukça revaçta. Bu modeller, sahip oldukları şık ve zarif görünümleriyle son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Davetiye modellerinde, hazır seçenekler arasından seçim yapabileceğiniz gibi kendi tarzınızı yansıtacak özel tasarımları da tercih edebilirsiniz. Son yılların en çok tercih edilen davetiye modellerini sizler için yakından inceledik.

Şeffaf Davetiye Modelleri

Şeffaf davetiye modelleri, organizasyonlar için en çok tercih edilen modellerden biri olarak öne çıkıyor. Bu davetiyelerde okuma kolaylığı için net renk seçenekleri ve tam renk doygunluğu tercih ediliyor.

Transparan davetiyelerde UV baskı teknolojisi ile kabartma bir görünüm oluşturuluyor. Modern bir tasarım örneği olan şeffaf davetiye, İstanbul’da çiftlerin en çok tercih ettiği tasarımlar arasında yer alıyor.

Sade Davetiye Tasarımları

Sade davetiye tasarımları için pek çok farklı seçenek bulunuyor. Bu davetiyeler genellikle nikah törenleri için tercih edilse de konsepte uygun olarak sünnet, kına ve düğün gibi organizasyonlarda da tercih edilebiliyor.

Sade davetiyeler minik tasarımlar, zarif yazı stilleri ve göz yormayan soft renkleri ile öne çıkıyor. Bu davetiye modeline tül ve kurdele gibi ufak detaylar ekleyerek sade ve şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Lüks Davetiye Modelleri

Lüks düğün davetiye modelleri, gösterişli tasarımları beğenen kişiler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu modeller özel tasarımları, kadifeleri, püskülleri ve yaldızlarıyla oldukça ilgi çekiyor.

Lüks düğün davetiyelerinin zarfları da bir o kadar gösterişli hazırlanıyor. Kuşaklı, taşlı, kadife kaplı, püsküllü ve desenli bu zarflar en az davetiyenin kendisi kadar ilgi çekiyor. Bu tasarımların adet fiyatları ortalama 5 TL'den başlıyor.

Farklı Organizasyonlar İçin Davetiye Seçimi

Nikah organizasyonlarında daha çok beyaz renkli sade ve şık davetiyeler tercih ediliyor. Kına organizasyonlarında ise kırmızı tonlara sahip davetiyeler göze çarpıyor. Organizasyonun nerede olacağı, tasarım yapısını etkileyecek önemli hususlardan biri olarak öne çıkıyor.

Düğününüzü kır konseptli planlıyorsanız çiçekli ve soft davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Gösterişli bir salon düğünü planlıyorsanız püsküllü ve yaldızlı olan modelleri seçebilirsiniz. Hazır modeller arasından organizasyonunuz için uygun bir seçenek bulamadıysanız, özel tasarım bir davetiye yaptırmayı düşünebilirsiniz.

İstanbul Nikah Davetiyecileri

İstanbul’da düğün ve nikah davetiyeleriniz için tercih edebileceğiniz Mira Davetiye, Erdem Davetiye ve Davetiyeci Tuncay gibi firmalar bulunuyor. Bu davetiyeciler nikah organizasyonlarınız için birçok alternatif sunuyor. Nikah davetiyesi tercihlerinde genellikle sade tasarımlar, beyaz veya soft renkler kullanılıyor.

İstanbul’da Sünnet Davetiyesi

İstanbul’da düğün davetiyesi hizmeti veren firmalar aynı zamanda sünnet davetiyesi taleplerine yönelik hizmetler de sunuyor. Sünnet törenlerinde genellikle nazar boncuklu ve mavi renkli davetiyeler tercih ediliyor.

Bunların yanı sıra tercih edilen diğer modeller arasında ise futbol takımı simgeli, arabalı, süper kahraman temalı ve karikatürlü gibi farklı davetiye tasarımları bulunuyor.

Bu yazımızda İstanbul düğün davetiyesi firmalarını ve fiyatlarını detaylı bir şekilde ele aldık. En çok tercih edilen davetiye tasarımlarını sizlerle paylaştık. Davetiyeye dair daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan firmalardan teklif al butonunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımıza hayalinizdeki organizasyonu anlatıp, ücretsiz danışmanlık servisinden yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular