Tümünü Görmek İçin Tıkla

Darüşşafaka Cemiyeti

5.0 (3 Yorum)

Hakkında

Darüşşafaka Cemiyeti Hakkında

Düğün hazırlıkları sırasında yapılacak olan harcamaların olmazsa olmazlarından biri de düğün davetiyesi ve nikah şekeri alışverişidir. Peki bu alışverişinizi Darüşşafaka Cemiyeti’nden yaparak, aldığınız davetiyelerle eğitim için bağış yapmaya ne dersiniz? Zaten belli bir bütçe ayırdığınız nikah şekeri seçiminizin, toplumsal fayda sağlayacak bir işleve sahip olması kulağa hoş geliyor değil mi? Eğitimde fırsat eşitliği için tam yüz yılı aşkın süredir ülkemizde hizmet veren Darüşşafaka Cemiyeti’nin nikah kartları ve hediyeliklerinin fiyatları, piyasadaki birçok alternatif ile neredeyse aynı.

Darüşşafaka Özel Gün Hediyeleri

Eğer henüz düğün davetiyesi ve nikah şekeri seçiminizi yapmadıysanız, Darüşşafaka Cemiyeti’nin birbirinden farklı tasarım ve işleve sahip olan hediyeliklerini inceleyebilirsiniz. Kurum, evlenecek çiftlere özel, nikah kartları, magnetler, ve kitap ayracı biçimli düğün davetiyesi seçenekleri sunmaktadır. Üstelik tüm bu seçenekler farklı renk ve sevimli çizimlerle süslenmiş tasarım alternatiflerine sahiptir. Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocukların iyi eğitim alabilmesi için çeşitli kampanya ve çalışmalar yürütmektedir. Ülkemizin eğitim alanında hizmet veren en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Darüşşafaka, projelerine gelir sağlayabilmek için özel gün kartları ve küçük hediyelikler sunmaktadır. Kuruma bağış yapmak isterseniz, nikah şekeri ve davetiyelerinizi Darüşşafaka’nın nikah kartları ya da hediyeliklerinden seçebilirsiniz. Bu sayede hem bu ihtiyaçlarınızı karşılamış, hem eğitim için destek sağlamış, hem de davetlilerinizde Darüşşafaka Cemiyeti hakkında bir farkındalık oluşturabilirsiniz.

Darüşşafaka Bağışları

Darüşşafaka Cemiyeti’ne yardım sağlayan hediyelikler yalnızca evlilik kutlamaları için değil. Kurumsal organizasyon, nişan, kına, doğum günü ve hoş geldin bebek etkinlikleri için geliri kuruma bağış sağlayan magnetler, özel gün kartları, sertifikalar, kitap ayraçları bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Darüşşafaka Cemiyeti’nin geçmiş olsun, taziye, yılbaşı ve yeni görev tebrik kartları da bulunmaktadır. Sunduğu hediyeliklerle, kuruma bağış yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılarken, bir çocuğun eğitim masrafları için de gelir sağlamaktadır. Üstelik piyasada aynı niteliği taşıyan nikah şekeri, davetiye ve hediyelikler ile karşılaştırıldığında fiyatları neredeyse aynı. Siz de özel günlerinizdeki hediyelik ihtiyaçlarınızı Darüşşafaka Cemiyeti’nden karşılayarak, maddi olanakları yetersiz, başarılı ve okumak isteyen çocuklara yardım edebilirsiniz. Hem düğün davetiyenizin, nikah şekerinizin ya da yılbaşı tebrik kartınızın böyle bir işlev taşıması, harikulade bir şey değil mi?

Özel Günlerinizde Seçimleriniz ile Fark Yaratın

Nikah şekeri, düğün davetiyesi, sünnet düğünü hediyeleri alışverişlerinizle, toplumsal fayda için Darüşşafaka gibi güvenilir kurumlara destek olmayı seçerek fark yaratabilirsiniz. Böylelikle seçimleriniz hem doğa dostu hem ihtiyacı olanlara yardım hem de taşıdığı misyon ile toplumsal farkındalık görevi yüklenecektir. Üstelik özel tasarımları sayesinde, davetlilerinizin yüzünü gülümsetecek ve bağış misyonuyla kalplerini ısıtacaktır. Sitemizde bulunan birçok düğün davetiyesi, hediye ve nikah şekeri alternatifini inceleyebilir, fiyatları için bizimle bir telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Daha fazla göster

Darüşşafaka Cemiyeti Instagram'da

İletişim bilgileri

Yorumlar (3) 5.0

 • PO
  P**** & O****

  Duyarlı bir duruş sergilemek istiyorsanız kesinlikle buradan sipariş vermelisiniz. Çok şık ve zamanında elimize ulaştı, hem de güzel bir işe vesile olduk

 • BE
  B**** E****

  Davetiye hizmeti alırken aynı zamanda toplumsal bir sorumluluğumuzu yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Farklı bir firmayla anlaşmak yerine böyle derneklerle çalışmak her çiftin önceliği olmalı bence :)

 • MM
  M****

  Nikah şekerimizi Darüşşafaka’dan seçtik.oraya harcadığımız para hiç gözümüzde olmadı.pazarlık yapmadık.manevi bir huzur hissettik.davetlilerimiz de çok beğendiler bizi takdir ettiler.En azından yardım amacıyla Daruşşafaka’yı seçmenizi isterim.

Konum

Darüşşafaka Mah. Darüşşafaka Cad. No:5/9 Maslak 34457 Sarıyer / İSTANBUL

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%