Tümünü Görmek İçin Tıkla

Karadeniz Müzik Ajans

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Karadeniz Müzik Ajans Hakkında

Güzel ve keyifli düğünlerin adresi yıllardır Karadeniz Müzik Ajans oluyor. Ankara Çankaya ilçesinde 11 yılı aşkın süredir hizmet veren ekip sunduğu geniş repertuvarla daima sizlerle oluyor. Düğün orkestrası ve DJ hizmetiyle öne çıkan ajansın başlangıç paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Hizmetleri

Düğün orkestrası sektöründe ilk tercihlerden olan Karadeniz Müzik Ajans, verdiği çeşitli hizmetlerle kalitesini arttırıyor. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için düğününüzden önce de provalar gerçekleştiren ekip, etkinlik planlama toplantısı da alıyor. Bu toplantıda eş adaylarına özel müzik listesi hazırlanıyor. Ajans, açık ve kapalı alanda sahne ekipmanlarını ve ses-ışık sistemlerini kusursuz şekilde kurarak en özel gününüzde hata ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Şehir dışı hizmeti de bulunan ekip, en trend müzikleri yakından takip ediyor. Düğün orkestrası ve DJ ekibi düğünlerinizde enerji dolu anlar sizleri bekliyor!

Karadeniz Müzik Ajans Düğün Orkestrası Fiyatları

Karadeniz Müzik ekibi sizlere avantajlı fırsatlar ve kampanyalar sunuyor. Düğün orkestrası ve DJ ekibini düğününüzde ağırlamak isterseniz ekibin başlangıç fiyatları sadece 1.000TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 2.000TL olarak belirleniyor. Aynı zamanda aldığınız hizmetin türüne ve süresinde göre de fiyatlar farklılık arz edebiliyor. Daha fazla bilgi alabilmek ve kampanyalardan haberdar olabilmek için Düğün Buketi Destek ekibiyle iletişime geçebilir,“Ücretsiz Teklif Al” butonuna hemen tıklayabilirsiniz.

Diğer Olanaklar

Karadeniz Müzik Ajans ekibi düğün orkestrası hizmeti yanında DJ, davul, bando show, sahne showları, konsept tema eğlenceler, sıla geceleri, dini-tasavvufi müzikler gibi pek çok hizmet de sunuyor. Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ile geniş yelpazede müzik çeşitliliği sunan ekip, Türk halk müziği, sanat müziği, klasik müzik, yöresel müzikler, arabesk, oyun havaları, Karadeniz müzikleri, Latin, Kafkas, Balkan müzikleri ve nostaljik müzik çeşitliliği ile her kitleye hitap etmeyi başarıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Karadeniz Müzik, Ankara Çankaya mevkiinde yer alıyor. Sadece Ankara ile sınırlı kalmayarak Türkiye’nin çoğu iline hizmet verebilen ekibe 353-5 numaralı otobüs ve M1-M2-M3 metro ile ulaşabilirsiniz. Siz de düğün orkestrası ve DJ ekibinden düğününüzde eşsiz bir performans almak istiyorsanız  aşağıdaki adresi takip etmeniz yeterli oluyor. Aşağı Öveçler, 1303. Sokak no 14/1, Çankaya/Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Karşılama ve fasıl ekibi, kişiye özel müzik listesi, davul show, dini ve tasavvufi müzik hizmeti bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, kına geceleri, nişan ve söz merasimleri, açılışlar, sıra geceleri, toplantılar, kurumsal etkinlikler ve çeşitli organizasyonlarda yer alıyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Organizasyondan dört hafta önce iletişime geçmek yeterli oluyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Organizasyonunuzdan önce 2-3 saat hazırlık aşaması bulunuyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirlere hizmet bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışında ve açık havada sahne hizmeti bulunuyor.

 • Karadeniz Müzik Ajans Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Karadeniz Müzik Ajans Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Aşağı Öveçler, 1303. Sokak no 14/1, Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%