Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ankara Modern Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Ankara Modern Orkestrası Hakkında

Ankara Modern Orkestrası, Ankara'nın Çankaya ilçesinde uzun yıllardır hizmet vermeyi sürdürüyor. Kaliteli müzik vizyonuyla köklenip bir marka haline gelen bu ekip, Ankara’nın ve aynı zamanda Türkiye’nin gözde orkestralarından biri oluyor. Başarılı performanslarıyla kısa sürede pek çok memnuniyete imza atan ekibin düğün orkestrası ve Dj hizmeti fiyatları 5.000TL’den başlayarak her kesime hitap ediyor.

Hizmetleri

Ankara Modern Orkestrası yıllardır verdiği profesyonel hizmet ile gerek açık alan gerekse kapalı alan olmak üzere her salona uygun sahne sistemi kurarak performanslarını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda şehir dışı hizmetinin olması bu memnuniyet dolu orkestradan her ilden çiftlerin yararlanabilmesini sağlıyor. Ekip, geniş müzik yelpazesi ile düğün konseptinize en uygun müzikleri eş adayları ile yapılan düğün öncesi toplantıda belirleyebiliyor. Konsepte uygun kostümleri, interaktif şekilde gerçekleşen eğlenceli sahne performansları ve kusursuz sahne sistemleri ile herkesin mutluluğu önemseniyor.

Diğer Olanakları

Modern bir düğünü en eğlenceli şekilde geçirmek Ankara Modern ile mümkün oluyor. Müzik repertuarının genişliği ile sevilen orkestra, Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca gibi pek çok dilde sizlere şarkı seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda her konuğunuza hitap eden müzikleri ile düğün gününüzde eğlenmeyen kimse kalmıyor! Ekibin portfolyosu düğün orkestrası, Dj ekibi, sahne Showları, davul ve bando ekibi gibi pek çok hizmeti de barındırıyor.

Ankara Modern Orkestrası Düğün Orkestra Performansı Fiyatları

Ankara Modern Orkestrası,  düğün günlerinde çiftlerin mutluğuna düğün orkestrası ve Dj ekibi olarak ortak oluyor. Ekibin sahne fiyatları ise müzisyen sayısı, verilen hizmet çeşitliliği, verilen hizmetin süresine göre değişebiliyor. Ünlü orkestranın başlangıç paket fiyatı 5.000 TL, her şey dahil paket fiyatı ise 7.500 TL'den başlıyor. Sizler de  size özel ve avantajlı paket fiyatlarından haberdar olabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonunu tıklayabilir, DüğünBuketi destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Modern, Ankara Çankaya lokasyonunda bulunarak yıllardır burada hizmet veriyor. En eğlenceli düğünlerin ortağı olan ekibe 540, 541-2, 542, 545, 561, 585-1 numaralı otobüslerel ulaşıluyor. Sizler de bu deneyimli ekibi ziyaret etmek isterseniz açık adres şu şekilde: Yıldız 4.Cad. 694. Sok. No 11/A Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Sizlere özel hazırlanan müzik listesi ile fasıl grubu, karşılama ekibi, davul ve bando şovları her şey dahil pakette bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, düğün, söz ve nişan, kına geceleri, açılışlar, toplantılar, gala geceleri gibi çeşitli organizasyonlara konuk oluyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  En az 3 hafta önce iletişime geçerek ekip ile çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Üç saat ön hazırlıktan sonra orkestra sahne alıyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirlere hizmet bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı hizmeti ile açık alanda sahne alma olanağı bulunuyor.

 • Ankara Modern Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Ankara Modern Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 5000 TL, her şey dahil paket 7500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yıldız 4.Cad.694.Sok.No 11/A Çankaya / Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%