Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ayhan Tekin Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Ayhan Tekin Orkestrası Hakkında

Ayhan Tekin Orkestrası  sahne şovlarıyla fark yaratıyor. Düğün orkestrası, canlı performansını DJ performansı ile birleştirerek ortaya eşsiz eğlenceler çıkarıyor. Enejisi ve vizyonu sahneden sizlere ulaşan orkestra, Ankara dışında da sahne alabiliyor. Sizler de bu deneyimli ekip ile unutulmaz bir düğün istiyorsanız ekibin başlangıç paket fiyatları sadece 1.000TL’den başlıyor.

Hizmetleri

Ayhan Tekin Orkestrası, alanında uzman ekibi ile de mükemmeliyete imzasını atıyor. Her ortama uygun sahne ekipmanları, ışık, ses ve müzik sistemleri, açık ve kapalı tüm alanlarda eğlence dolu bir düğünün başlangıcını yapıyor. Planlama toplantısı ile eş adayları düğün öncesi orkestra üyeleri ile buluşarak, organizasyon boyunca çalacak şarkılara karar verebiliyor. Düğün orkestrası ekibi ile Türk halk müziği, Sanat müziği, Klasik müzik gibi seçeneklerle modern bir düğüne sahip olabiliyorken Pop, Jaaz, Hip Hop, roman, oyun havaları, yöresel müzikler ile de eğlencenin en yoğun halini tadabiliyorsunuz.

Sunduğu Olanaklar

Ayhan Tekin Orkestrası, kaliteli müzik anlayışını gelin ve damat adaylarıyla bir araya gelince ortaya paha biçilmez bir ortam çıkıyor. Orkestra solisti, geniş repertuvarıyla ve şık görünümüyle sahneyi adeta süslüyor. Dilediğiniz temada sahne performansı ve şovları gerçekleştiren ekip, davul ve bando ekibi  ile de eğlenceye ek olanaklar yaratıyor. Orkestra, şehir dışındaki konuklarını da hizmetlerinden mahrum bırakmıyor. İsteğe özel şehir dışı sahne şovları da düzenleyen ekip, açık ve kapalı alan fark etmeksizin sanatını konuşturuyor.

Ayhan Tekin Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Ayhan Tekin ve ekibi, düğün paketlerine  orkestra ve DJ hizmetini dahil ediyor. Alacağınız ek hizmetler olması halinde, düğün orkestrası fiyatları artabiliyor. Ekibin başlangıç paket fiyatları 1000 TL'den  başlıyor. Her şey dahil paketler için ise 2000 TL gibi bir tutarı gözden çıkarmak gerekiyor. Sizler de avantajlı paket fiyatlarından haberdar olabilmek ve DüğünBuketi nezdinde size özel olarak sunulan fiyatları öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna hemen tıklayın.

Nerededir?

Ankara Yenimahalle bölgesinde hizmet vermeyi sürdüren orkestra, aynı zamanda şehir dışı hizmetleri ile de sizlerle bir araya geliyor. Orkestra ekibi ile yüzyüze görüşmek isteyenler 512, 522, 537, 584 numaralı otobüsleri, M1- M2- M3 metroyu da kullanabiliyor. Özel araçlarını kullanmak isteyenler için ise Ayhan Tekin Orkestrası'nın açık adresi: "Koru, 2571. Sokak No:54, Yenimahalle/Ankara."
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Karşılama grubu, fasıl ekipleri, kişiye özel müzik listesi, canlı sahne performansı bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, söz ve nişan, nikah merasimleri, mezuniyet, balolar, açılışlar, partiler ve çeşitli organizasyonlarda bulunuyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Düğününüzden önce 2 saat prova alınıyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara Yenimahalle'de hizmet veren ekip, şehir dışına da gidebiliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Türkiye'nin dört bir yanında hizmet olanağı bulunuyor.

 • Ayhan Tekin Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Ayhan Tekin Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Koru, 2571. Sokak No:54, Yenimahalle/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%