Filtreler

Yaka

İlçeler

Toplam bütçe

38 sonuç
İstanbul
Düğün Firmaları
Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları
Bayan DJ

Bayan DJ

İstanbul, Ataşehir
Esra Erol’da Orkestrası

Esra Erol’da Orkestrası

İstanbul, Küçükçekmece
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nihan Akın

Nihan Akın

İstanbul, Kadıköy
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
İstanbul Girls Orchestra

İstanbul Girls Orchestra

İstanbul, Fatih
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Levent Canses Ve Orkestrası

Levent Canses Ve Orkestrası

İstanbul, Şişli
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fingo Müzik

Fingo Müzik

İstanbul, Beşiktaş
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
DJ Murat Yiğitbaşlar

DJ Murat Yiğitbaşlar

İstanbul, Maltepe
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Digilife Müzik Organizasyon

Digilife Müzik Organizasyon

5.0 (3)
İstanbul, Beşiktaş
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Maestro Müzik Hizmetleri

Maestro Müzik Hizmetleri

İstanbul, Kadıköy
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lyla Wedding

Lyla Wedding

5.0 (2)
İstanbul, Kartal
2500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Avantgarde Orkestrası

Avantgarde Orkestrası

5.0 (2)
İstanbul, Beşiktaş
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Dj Özgür Serttaş

Dj Özgür Serttaş

5.0 (6)
İstanbul, Pendik
Up Organizasyon

Up Organizasyon

İstanbul, Kadıköy
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ms Müzik Organizasyon

Ms Müzik Organizasyon

İstanbul, Kartal
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı

çiftler düğün günlerinde orkestra, müzik grubu ya da DJ ile anlaşma sağlayabiliyor. ücretler, verilen hizmetin süresine ve anlaşılan gruplara göre farklılık gösterebiliyor. İstanbul düğün orkestrası kiralama fiyatları ortalama 5.000 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İstanbul Düğün İçin Müzik Grubu Kiralama Fiyatları

İstanbul düğün için müzik grubu kiralama hizmetlerinin fiyatları ortalama 5.000 TL'den başlıyor. Fiyatlar; ekiplerin sahip olduğu kaşelere, organizasyonun nerede gerçekleştirileceğine, ekipte yer alan kişi sayısına, performans süresine, sahne ve ışık hizmetlerine göre değişiklik gösteriyor.

Müzik grubu seçiminde, grupların sahip olduğu repertuvar ve tarzın düğün konseptiniz ile uyumu oldukça önemlidir. Organizasyonunuz öncesinde gruplarla görüşüp istek parçalarınızı iletebilirsiniz. 

En İyi İstanbul Müzik Grupları

İstanbul düğün için müzik grubu dendiğinde akla Ars Prodüksiyon, özgen Akçagül ve Blue Note Orkestrası gibi isimler geliyor. Bu gruplar, farklı müzik tarzlarına sahip repertuvarlarıyla öne çıkıyor. Bu müzisyenlerle özel günlerinizi canlı müzik ile renklendirebilir, ekiplerin mükemmel performanslarını izleyebilirsiniz.

Şehrin öne çıkan grupları ise şöyle;

Ars Prodüksiyon

İstanbul düğün için müzik grupları arasında sıklıkla tercih edilen Ars Prodüksiyon, organizasyonlarınızda profesyonel bir ekip ile canlı müzik hizmeti sunuyor. Grup, geniş repertuvarı ile sunduğu müzik şöleninin yanı sıra dans gösterileri, şovlar, ses, ışık ve sahne sistemleri hizmetlerini de veriyor.

Özgen Akçagül ve Blu Notte Orkestrası

İstanbul’da bulunan özgen Akçagül ve Blu Notte Orkestrası, düğün gününüz için değerlendirebileceğiniz müzik grupları arasında yer alıyor. Grup, pop müzik ve geleneksel oyun havaları gibi düğünlerde genellikle tercih edilen müzik türlerine sahip bir repertuvarla hizmet veriyor.

Mine Mucur

Düğün gününüz için Mine Mucur ve ekibi ile anlaşarak müzik listesini birlikte hazırlayabilirsiniz. Müzik grubunun sizlere ve konuklarınıza kaliteli bir canlı performans sunacağından emin olabilirsiniz.

İstanbul’da yer alan ve düğün gününüz için tercih edebileceğiniz müzisyenlerden olan Mine Mucur, fiyatlandırmalarını müzisyen sayısı ve performans süresine göre belirliyor.

Mithat Arısoy

Mithat Arısoy ve ekibi, canlı müzik eşliğinde organizasyon düzenlemek isteyen çiftlere hizmet veriyor. Pop müzikten oyun havalarına kadar pek çok farklı alternatif sunan Mithat Arısoy, ayrıca düğünlerde keman dinletisi de sunabiliyor.

Djelem

Balkan, caz ve oyun havalarını içeren geniş repertuvarı ile Djelem Band’ı düğün gününüzde rahatlıkla tercih edebilir, kendinize uygun paketleri gözden geçirerek anlaşma sağlayabilirsiniz. Grup, farklı dillerde seslendirdikleri şarkılarla da oldukça beğeni topluyor.

İstanbul Düğün Orkestrası Fiyatları

İstanbul düğün orkestrası kiralama fiyatları ortalama 5.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paketler ise yaklaşık 10.000 TL civarında seyrediyor. Anlaştığınız orkestraların size özel müzik listesi hazırlamasını tercih edebilir ya da düğününüzde çalınacak şarkıları kendiniz belirleyebilirsiniz. Orkestralarda bulunan müzisyenlerin yaşattığı müzik ziyafeti ile eğlenceye doyabilirsiniz.

En İyi İstanbul Düğün Orkestraları

En iyi İstanbul düğün orkestrası listesinde Patron Orkestrası ve Motto Orkestrası ilk sıralarda yer alıyor. Bu orkestraların sahip olduğu enstrümanlar, geniş repertuvarları ve enerjileri düğün gününüze farklı bir renk katacak. Şehrin en çok tercih edilen düğün orkestralarını sizler için sıraladık.

Patron Orkestrası

Patron Orkestrası ile konuklarınızın hoşça vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Birçok farklı dilde; pop, oyun havası ve nostaljik müzikleri sunan orkestra geniş repertuvarıyla hizmet veriyor. Ayrıca Patron Orkestrası talep etmeniz halinde sizler için konsept fikirler sunabiliyor ve şovlar hazırlayabiliyor.

Motto Orkestrası

Motto Orkestrası İstanbul düğün orkestrası denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. Orkestra, kaliteli canlı müzik hizmeti sunan deneyimli bir ekipten oluşuyor. Birçok müzik enstrümanının yer aldığı Motto Orkestrası, düğün gününüzde alternatifleriniz arasında yer alabilir.

Esra Erol Orkestrası

Esra Erol Orkestrası ile düğün gününüzü renklendirebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz düğünün ambiyansına göre müzik listesi hazırlayabilir ya da orkestranın size sunduğu müzik listesi ile konuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Orkestradan ayrıca İstanbul dışında da hizmet alabilirsiniz.

Lounge Event Orkestrası

Lounge Event Orkestrası profesyonel bir ekipten oluşuyor. Pop türünde 70’ler, 80’ler ve 90’lar şarkıları ile geniş bir repertuvar sunan orkestra; davul, perküsyon şov, DJ, fasıl grubu hizmetlerini de çiftlere sunuyor.

İstanbul’da DJ Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul düğün için DJ kiralama başlangıç paketi fiyatları ortalama 3.000 TL, her şey dahil paket fiyatları ise yaklaşık 7.000 TL civarında seyrediyor. DJ hizmetleri, genellikle daha hareketli tarzda ve pop türünde müzikleri içeriyor. Bu nedenle dinamik konsepte sahip düğünlerde tercih ediliyor. Ayrıca DJ’ler, orkestra ve müzik gruplarına oranla daha uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

İstanbul’da Düğün İçin En İyi DJ

DJ Coşkun Gürel ve DJ Safir gibi isimler, İstanbul'da düğün için hizmet veren müzisyenler arasında yer alıyor. Düğününüze tamamen farklı bir hava katacak olan bu sanatçılar ile eğlenceli bir davet sizi bekliyor.

DJ Coşkun Gürsel

DJ Coşkun Gürsel beklentilerinize en uygun eğlence seçeneklerini sizlere sunuyor. Pop, oyun havaları, klasik ve caz gibi türlerle performans sunuyor.

DJ Safir

DJ Safir düğün gününüz için pop, elektronik, arabesk, klasik, caz ve oyun havası gibi müzik seçenekleri sunuyor. 70’ler, 80’ler ve 90’lar nostaljik şarkılarını organizasyonlarda sıklıkla tercih eden DJ, alanında tavsiye edilen isimler arasında yer alıyor. 

Kına Organizasyonu İçin Kadın DJ İstanbul

İstanbul’da yer alan kadın DJ’lerden kına geceniz için de hizmet alabilirsiniz. Kına geceleri, daha geleneksel yapıda gerçekleşen eğlencelerdir. Bu nedenle kına gecesi organizasyonlarında genellikle kadın DJ tercih ediliyor. Giderek artan bu talep doğrultusunda birçok kına gecesi organizasyon şirketi ve mekanı anlaşmalı kadın DJ’ler ile çalışıyor.

Bu yazımızda İstanbul düğün için DJ, orkestra ve müzik grupları ile ilgili detaylı bilgiler sunduk. Düğün gününüzde zengin repertuvarları ile sizlere müzik şöleni yaşatacak sanatçıları inceledik. Orkestra, DJ ve müzik gruplarının hizmetlerini tanıttık ve fiyatlarını sizlerle paylaştık. Detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan teklif alma butonunu kullanarak müzisyenlerden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Keyifli bir düğün planlama süreci geçirmeniz dileğiyle!

Sıkça Sorulan Sorular

  • İstanbul düğün orkestrası kiralama fiyatları ne kadardan başlıyor?

    Düğününüz için orkestra kiralamak isterseniz fiyatlar ortalama 5.000 TL'den başlıyor. çoğu düğün orkestrası gerekli ekipmanları kendileri temin edebiliyor. Düğünde kemanlı karşılama istiyorsanız müzik grupları ile anlaşabilirsiniz.
Loader
0
%