Ümraniye Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(17 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Anadolu Yakası
Ümraniye
Aşk-ı Lavinya
9

Aşk-ı Lavinya

İstanbul, Ümraniye
550kapasite
250başlangıç fiyatı
Salon Beşyıldız
10
2

Salon Beşyıldız

5.0
(8)
İstanbul, Ümraniye
800kapasite
30başlangıç fiyatı
Beyaz Düğün Salonu
9

Beyaz Düğün Salonu

İstanbul, Ümraniye
450kapasite
200başlangıç fiyatı
Kasr-ı Lena Balo Salonları
6

Kasr-ı Lena Balo Salonları

4.6
(5)
İstanbul, Ümraniye
800kapasite
500başlangıç fiyatı
Mega Başak Düğün Salonu
10

Mega Başak Düğün Salonu

İstanbul, Ümraniye
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Salon Princess
11

Salon Princess

5.0
(2)
İstanbul, Ümraniye
2,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Can Düğün Salonu Ümraniye
7

Can Düğün Salonu Ümraniye

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
500kapasite
80000başlangıç fiyatı
Kaizen Balo & Davet
18

Kaizen Balo & Davet

5.0
(11)
İstanbul, Ümraniye
750kapasite
750başlangıç fiyatı
Dream Wedding Venue
11

Dream Wedding Venue

İstanbul, Ümraniye
350kapasite
750başlangıç fiyatı
Ezgi Düğün Salonu
15

Ezgi Düğün Salonu

5.0
(2)
İstanbul, Ümraniye
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Elif Düğün Salonu
7

Elif Düğün Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
600kapasite
750başlangıç fiyatı
Artemis Davet Balo Salonları
7

Artemis Davet Balo Salonları

4.9
(10)
İstanbul, Ümraniye
800kapasite
80000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul ümraniye düğün salonları, birçok olanak sunarak size hizmet vermekten keyif duyuyor. Bulundurdukları açık ve kapalı alanlar, düğününüz için en güzel halleriyle hazırlanıyor. Birçok etkinlik ve davetin düzenlendiği bu mekanlar, organizasyonlara ev sahipliği yapma konusunda beklentileri karşılıyor. ümraniye'de düğün salonu fiyatları kişi başı 10 TL'den başlayarak aldığınız hizmete göre artış gösterebiliyor.

ümraniye Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul ümraniye düğün salonları, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eden çeşitli olanaklar sağlıyor. Hayal ettiğiniz düğün için istediğiniz tüm seçenekleri sunan mekanlar, müşteri memnuniyetine öncelik veriyor. Uygun fiyatlı imkanlardan lüks olanaklara kadar geniş bir yelpazede hizmet sağlanıyor. Düğününüz için sunulan olanaklara bağlı olarak değişiklik gösterebilen fiyatlar, ortalama olarak kişi başı 10-80 TL aralığında yer alıyor.

ümraniye'nin en sevilen düğün salonları ve kişi başı ortalama fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Asmina Davet ve Balo Salonları

10 TL

50 TL

Princess Düğün Salonu

50 TL

80 TL

Umut 1 ve 2 Düğün Salonları

10 TL

30 TL

Salon Zigana VIP

30 TL

80 TL

Aşkın Davet ve Balo Salonları

10 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Asmina Davet ve Balo Salonları

Şık dekorasyon stili ile dikkat çeken Asmina Davet ve Balo Salonları, konuklarına muhteşem bir düğün sağlıyor. 1000 kişiye kadar konuk ağırlanabilen kapalı salonu sayesinde kalabalık davetler için aranan mekanlar arasında yer alıyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip salon, geniş bir davet alanı sunuyor. Masa ve sandalye süslemelerinde renkli dekorasyon ürünleri seçilmesiyle sıcak bir ortam oluşturuluyor.

Kusursuz bir düğüne sahip olmanız için oluşturulan gelin yolu boyunca dilerseniz volkan gösterisi yapılabiliyor. Supla, çiçek süslemeleri ve şamdanlar kullanılarak harika bir dekorasyon oluşturuluyor. Her detaydan emin olabilmeniz için etkinlikten önce prova yapmanız sağlanıyor.

Mekan ayrıca 250 araçlık kapasitesi bulunan otopark alanı ve vale hizmeti sunuyor. Asmina Düğün Salonu fiyatları yemekli menülerde kişi başı 30 - 50 TL aralığında değişiyor.

Princess Düğün Salonu

3 ayrı davet salonu ve sunduğu kaliteli hizmetler ile beğeni toplayan Princess Düğün Salonu, sizlere düğününüzde eşlik etmek için hazır bulunuyor. Mekanın öne çıkmasını sağlayan nedenlerden biri; bünyesinde büfe, bebek bakım odası ve çocuk oyun alanı bulundurması oluyor. Bu sayede konuklarınızın rahat etmeleri ve tüm ihtiyaçlarının karşılanması sağlanıyor.

Aynı anda birden fazla davet düzenlenebilen Zümrüt Salon, Gümüş Salon ve Gold Salon arasından dilediğinizi seçerek düğününüz için hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Kolonsuz salonlar, 700’er kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunduruyor. Birçok farklı konseptte davete ev sahipliği yapabilen mekan, yemekli ve yemeksiz servis seçenekleri sunuyor.

ümraniye Princess Düğün Salonu fiyatları kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor.

Umut 1 ve 2 Düğün Salonları

Yüksek konuk ağırlama kapasitesi ile öne çıkan Umut 1 ve 2 Düğün Salonları, sizlere muhteşem bir organizasyon sunuyor. Catering hizmetiyle enfes menüler hazırlayan mekan, dilediğiniz takdirde menü tadımı yapmanız için olanak tanıyor. Aynı anda düğün düzenlenebilen iki salon bulunduran mekan, toplam 2000 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip bulunuyor.

Mekan, düğün davetinizin en güzel haliyle oluşmasını amaçlayarak sizlere bir etkinlik sorumlusu sağlıyor. 75 araçlık kapasitesi bulunan otopark alanı bulunuyor. Sağlanan müzik hizmeti sayesinde düğününüz boyunca eğlenceli dakikalar geçirmeniz amaçlanıyor.

Uygun fiyatlar sunmasıyla beğeni toplayan Umut 1 2 Düğün Salonu, 10 TL'den başlayan paketleri ile öne çıkıyor.

Salon Zigana VIP

İhtişamlı görünümüyle beğenilen Salon Zigana VIP, misafirleri için birçok olanak sunuyor. Karşılama için özel hostes hizmeti bulunuyor. Düğününüzün en keyifli şekliyle ilerlemesi için dans ekibi sağlanıyor.

Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısı sayesinde geniş bir alan sunan kapalı bölümde 750 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Mekanın sunduğu catering servisi damak zevkinize uygun leziz menüler oluşturulmasını sağlıyor. Salon Zigana VIP düğün fiyatları yemekli menülerde kişi başı 50 - 80 TL aralığında iken kokteyl servis için 30 - 50 TL aralığında yer alıyor.

Aşkın Davet ve Balo Salonları

Zarif ve şık tasarımı ile dikkat çeken Aşkın Davet ve Balo Salonları, müşterileri için en güzel düğün davetini oluşturuyor. Düğününüzün tüm ayrıntılarıyla ilgilenerek etkinlik sorumlusu atanıyor ve eksiksiz bir davet oluşması sağlanıyor. Masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri mümkün olduğunca şık parçalardan meydana geliyor. Mekanın genel dekorasyonu şıklığa sadelik katacak şekilde ağırlıklı olarak asil beyaz renginden meydana geliyor.

Yemek servisi sağlanarak enfes menüler oluşturuluyor ve dilerseniz menüyü önceden tatma imkanı sunuluyor. Dekorasyonun tamamlanması için şamdanlar ve çiçek süslemelerinden yararlanılıyor. Aşkın Düğün Salonu fiyatları yemekli ve kokteyl menülerde 30 - 50 TL

ümraniye'deki En İyi Gelin Saçı Yapan Kuaförler

Hayatınızın en özel günleri arasında yer alacak düğün gününüzde hayal ettiğiniz görünüme sahip olmak en büyük hakkınız. İşte bu noktada kaliteli hizmetleri ve tecrübeli çalışanları ile öne çıkan kuaförler, sizlere hayallerinize bir adım daha yaklaşmanız için fırsat tanıyor. Güzelliğinize güzellik katarak en şık halinize ulaşmanız sağlanıyor.

ümraniye’de hizmet alabileceğiniz en iyi kuaförler arasında olan Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi, 600 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Bir diğer kuaför Vassago Kuaför Buyaka, 800 TL’den başlayan fiyatlar sunarken son mekan olan Atakan Gelişli Kuaför ise 800-1000 TL aralığında fiyat sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

ümraniye'deki düğün salonları ile ilgili merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

ümraniye'de düğün salonu fiyatları ne kadar?

ümraniye'deki düğün salonlarında yemeksiz düzende kişi başı 50 - 80 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenleyebilirsiniz. Yemekli düğün fiyatları ise kişi başı minimum 80 - 100 TL'den başlayarak menüye göre artış gösterebiliyor.

ümraniye'nin en iyi düğün salonları hangileri?

  • Elisa Davet ve Balo Salonları
  • Salon Beşyıldız
  • Vals Düğün Salonu
  • Şark Düğün Salonu
  • Salon Semazen çekmeköy
  • Vadim Balo Davet
  • Kaizen Balo & Davet
  • Aşkın Davet ve Balo Salonları
  • Asmina Davet
  • Kasr-ı Lena Davet Salonları.

ümraniye düğün salonlarının kapasiteleri ne kadar?

Bölgedeki düğün salonlarında minimum 100 kişiden maksimum 1500 kişiye kadar düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve özel etkinlikler düzenlenebiliyor.

Anadolu Yakası’nda düğün yapabileceğiniz en güzel mekanlar arasında ümraniye düğün salonları bulunuyor. Kaliteli hizmetleri, uygun fiyatları ve sundukları eşsiz hizmetler sayesinde davetliler tarafından büyük beğeni topluyor. Bu değerli gününüzde hak ettiğiniz mutluluğa ulaşabilmek için tüm olanaklarını sunuluyor. Düğün salonları hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.