Başakşehir Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(21 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Avrupa Yakası
Başakşehir
Banquet Deluxe Düğün & Davet
52
12

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0
(9)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
500kapasite
265başlangıç fiyatı
Deniz Davet
21
1

Deniz Davet

5.0
(3)
İstanbul, Arnavutköy
1,000kapasite
250başlangıç fiyatı
Konistan Davet
72
6

Konistan Davet

5.0
(4)
İstanbul, Başakşehir
1,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Salon Saray Davet
23
6

Salon Saray Davet

İstanbul, Başakşehir
250kapasite
120başlangıç fiyatı
Karagöz Düğün Salonları
4

Karagöz Düğün Salonları

İstanbul, Başakşehir
875kapasite
60000başlangıç fiyatı
Salon Olimpia
25

Salon Olimpia

4.9
(12)
İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Sular Vadisi Salon Venedik
49
1

Sular Vadisi Salon Venedik

5.0
(1)
İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Salon Saray
15

Salon Saray

İstanbul, Başakşehir
250kapasite
250başlangıç fiyatı
Salon Olimpiyat
5

Salon Olimpiyat

İstanbul, Başakşehir
625kapasite
80000başlangıç fiyatı
Banquet Deluxe Bahçeşehir
120

Banquet Deluxe Bahçeşehir

İstanbul, Başakşehir
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Konistan Düğün Davet Kongre Salonları
41

Konistan Düğün Davet Kongre Salonları

İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Sahra Düğün Davet Salonu
17

Sahra Düğün Davet Salonu

4.9
(19)
İstanbul, Başakşehir
750kapasite
750başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Başakşehir düğün salonları sağladıkları lüks hizmet ile öne çıkıyor. Kalabalık misafirler için oldukça geniş kapasitedeki alanları ferah bir ortam sağlıyor. Daha samimi bir düğün isteyenler için butik düğün salonları da bulunuyor. İşini titizlikle yapan salon düğünü çalışanları çiftlerin düğün telaşında en büyük destekçisi oluyor. Başakşehir düğün salonları fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor. Ek hizmetler dahilinde bu fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Başakşehir'in En Şık Düğün Salonları

İstanbul Başakşehir düğün salonları yılların verdiği tecrübe ile düğün organizasyonlarının sorunsuz geçmesi için ustalıkla çalışıyor. Gösterişli veya sade, her zevke uygun salonların bulunduğu ilçe çiftlerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Kaliteli, şık ve zevkli döşenmiş salonların içerisinde kendinizi prens ve prenses gibi hissetmeniz mümkün.

Düğün salonları hazırladıkları, birbirinden güzel menüler ve sağladıkları profesyonel orkestra hizmetleri ile çiftlerin kalbini kazanıyor. Sahne ve ışık sistemlerini oldukça ustalıkla kullanan mekanlar, organizasyonunuzu adete görsel bir şölene çeviriyor. Tüm bu ayrıcalıklar için düğün salonları fiyatları kişi başı 30 - 90 TL arasında bulunuyor.

Mekanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

İnci Davet Sarayları

50 TL

80 TL

Sahra Davet & Balo Salonları

50 TL

80 TL

Sular Vadisi Salon Venedik

70 TL

80 TL

Konistan Davet

60 TL

90 TL

Elegance Davet Sarayları

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İnci Davet Sarayları

En güzel gününü harika bir mekanla taçlandırmak isteyen çiftlerin ilk tercihi İnci Davet Sarayları oluyor. Adından anlaşılacağı üzere mekan sizlere saray ihtişamını sunarken, düğün gününüzün benzersiz olmasına da olanak sağlıyor. Kolonsuz salonu ve yüksek tavanı sayesinde ferah bir alana sahip olan düğün salonu, 1.000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Ayrıca özel otoparkı bulunuyor. Usta şefler tarafından hazırlanan kokteyl ve yemek menülerini düğün öncesi tadabilir, dilerseniz menüde değişiklik yapabilirsiniz. Muhteşem bir düğün için İnci Davet Sarayları'nı tercih etmek istiyorsanız, yemekli organizasyon fiyatları kişi başı 50 - 80 TL arasında başlıyor.

Sahra Davet & Balo Salonları

Şölen tadında geçecek bir düğün için en doğru adres Sahra Davet & Balo Salonları. Düğün salonu şık ve nezih iç dekorasyonu sayesinde görenleri kendine hayran bırakıyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı duvarları, cam aynalı masaları, gösterişli avizeleri ile bir düğün salonu için hayal edilenin üstünde görselliği sunuyor.

750 kişi kapasiteli bu muhteşem düğün salonu için 250 araçlık özel otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Salon, kokteyl ve yemekli menü olanağı sağlıyor. Düğünden önce leziz menüler arasından tadım yapabilir, dilerseniz değişikliğe gidebilirsiniz. Sahra Davet & Balo Salonları yemekli menü eşliğinde düğün fiyatları kişi başı 50 - 80 TL arasında yer alıyor.

Sular Vadisi Salon Venedik

Şehrin içinde kır düğünü deneyimlemek isteyenler için Sular Vadisi Salon Venedik uzun yıllardır uzman ekibi ile hizmet veriyor. 1.000 kişi kapasiteli oldukça geniş ve kolonsuz kapalı alanı dışında, görenleri kendine hayran bırakan bahçesi bulunuyor. 250 kişi kapasiteli bahçe alanı adeta kır konsepti ile dekore edilmiş.

Yeşillikler içerisinde yer alan bahçe ve çiçeklerle bezeli masalar sizleri şehrin içinden alıp adeta bir sahil kasabasına götürüyor. Bu kadar geniş kapasiteye sahip düğün salonu için 500 araçlık özel otopark ve vale imkanı da bulunuyor. Salon siz ve misafirleriniz için profesyonel orkestra hizmeti de sunuyor. Sular Vadisi Salon Venedik'te düğün fiyatları 70 - 80 TL aralığında seyrediyor.

Konistan Davet

Samimi ve sıcak bir düğün salonu arayanlar için Konistan Davet kapılarını ardına kadar açıyor. çiftlere özel mekan süslemesi ve giydirmesi yapan düğün salonu, siz ne isterseniz onu gerçekleştiriyor. Masa ve sandalyelerin renklerine, masa süslemelerine dilediğiniz her şeyi seçme şansınız bulunuyor. En özel gününüzün baş mimarı sadece siz oluyorsunuz.

Salonun 1.500 kişi kapasiteli kapalı, 250 kişi kapasiteli açık teras alanı bulunuyor. Kalabalık aileler için oldukça geniş davet alanı sağlıyor. Ayrıca 250 araçlık özel otoparkı bulunan mekanın engelli girişi de mevcut. Salonun kokteyl ve yemekli menülerini usta şefler hazırlıyor. Konistan Davet yemekli düğün fiyatları kişi başı 60 - 90 TL arasında yer alıyor.

Elegance Davet Sarayları

Kalabalık ailelere sahip çiftlerin çok seveceği bir düğün salonu olan Elegance Davet Sarayları aradığınız yer olma özelliğini sizlere yaşatıyor. Adından anlaşılacağı üzere görkemli bir sarayı andıran salon, 1.500 kişilik oldukça büyük bir kapasiteye sahip. Mekan, konfor ve zarafeti birleştiren dekorasyonu sayesinde çiftlerden geçer not alıyor.

Mekanın sahne ve ışıklandırma sistemleri harika bir görsel şölene imza atarken, profesyonel orkestrası ise kulaklarınızı şenlendiriyor. Bu geniş mekana yakışır şekilde 500 araçlık büyük bir özel otopark bulunuyor. Salon ayrıca vale hizmeti de veriyor. Hazırlanan kokteyl ve yemekli menüler arasından dilediğinizi seçmenize ve değiştirmenize olanak tanınıyor. Mekanda düğün fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

İstanbul'un En Şık Gelinlik ve Moda Evleri

Düğün gününün olmazsa olmazı gelinlik modelleri için İstanbul’da sayısız moda evi bulunuyor. Kumaş kalitesine, işçiliğe, kullanılan aksesuarlara ve gelinlik modeline göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Hayal ettiğiniz gelinlik modelini hayata geçirecek bu moda evleri gelinlere üst düzey hizmet sunuyor.

Kaliteli hizmet anlayışını kanıtlamış Pronovias Gelinlik kullandığı kumaşlar ve tasarımlar ile öne çıkıyor. 5.000 TL başlangıç fiyatı sunan moda evi gelinlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Prenses model gelinlik, kabarık gelinlik modelleri ve balık kesim gelinlikler ile dikkatleri üzerine çekiyor.

İstanbul Şişli’de bulunan Seren Moda, modern ve klasik kesimli gelinlik modelleri ve 3.000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları ile gelinlerin tercihi oluyor. Daha uygun fiyatlı gelinlik modeli arayanlar gelinler için İstanbul Fatih’te bulunan ünsal Gelinlik 1.000 TL’den başlayan modellerini beğeniye sunuyor.

İstanbul’un gözde yerleşim yerlerinden biri olan Başakşehir pek çok düğün salonu alternatifi içeriyor. Bu salonlar hizmet ve kalite prensiplerini üst düzeye taşımaları ile göze çarpıyor. Sunulan bu hizmetler arasından bütçenize ve zevkinize en uygun olanı seçip, düşlediğiniz düğüne kavuşabilirsiniz. İstanbul Başakşehir düğün salonları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.