Salon Saray Davet

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 140 140
Yemeksiz paket fiyatı 12.500
Kokteyl kişi başı 120 120

Kapasiteler

Benzer Düğün Mekanları

Konistan Davet

5.0 (4)
İstanbul, Başakşehir
1500 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı

Düğün Videoları

Hakkında

Salon Saray Davet, sünnet düğünü organizasyonu planlayan aileler için İstanbul Başakşehir'de hizmet veriyor. Düğün davetlerine özel sunduğu imkanlar ve şık dekorasyonu ile beğeni topluyor. Kişi başı fiyatları ise sadece 120 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Salon Saray Davet açık ve kapalı alan seçenekleri ile hizmet veriyor. 250 kişi kapasiteli kapalı alanı geniş ve ferah yapısı ile öne çıkıyor. Yuvarlak beyaz masalar ve gold renk napolyon sandalyeler kullanılıyor. Düğün davetlerine özel olarak mavi ve beyaz tonlarında mekan giydirme yapılabiliyor. Mekanın açık alanı da özellikle yaz aylarında düğün daveti planlayan çiftler için ideal oluyor. Açık alanda da 250 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Ses ve sahne sistemleri mekan tarafından temin edilebiliyor.

Salon Saray Davet Başakşehir Düğün Fiyatları

Salon Saray Davet, düğün fiyatları konusunda çiftleri üzmüyor. Yemekli ve kokteyl olarak iki farklı sistemde davetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Yemekli düğün fiyatları hafta içi kişi başı 140 TL'den başlıyor. Kokteyl davet düzenlemek isteyen için ise hafta içi kişi başı 120 TL'den başlayan fiyatları bulunuyor. Yemeksiz olarak hizmet almak isterseniz 12.500 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Mekanın DüğünBuketi.com'a özel indirim ve kampanyaları için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Salon Saray Davet, düğn paketine dahil olanakları ile de yüzleri güldürüyor. Kendi organizasyon ekibi ile çalışan mekan, düğün davetine özel olarak tüm salonu dekore ediyor. Orkestra da temin edebilen mekan, standart düğün davetlerinde gece boyu eğlenceli şarkılarla renkli bir davet sunuyor. Mekanın kendi fotoğraf ve video çekim ekibi de bulunuyor. Gece boyu yapılan çekimler davet sonrasında çiftlere teslim ediliyor. Yemekli davetler öncesinde menü tadım imkanı bulunuyor. Böylece size en uygun olan yemek menüsünü rahatça seçebilirsiniz. Dilerseniz menü içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz.

Nerededir?

Salon Saray Davet, İstanbul Başakşehir'de hizmet veriyor. Sular Vadisi Parkı içinde yer alan mekana metro ve toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle; Başak Mahallesi, Salon Saray, Ali Soylu Caddesi, Başakşehir/İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Salon Saray Davet Düğün Salonları fiyatları ne kadardır?

    Salon Saray Davet Düğün Salonları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 120 TL, hafta içi yemekli kişi başı 140 TL, hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 12500 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 120 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 140 TL

  • Salon Saray Davet kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Salon Saray Davet açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%