Başakşehir Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(8 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Başakşehir
Banquet Deluxe Düğün & Davet
31
12

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0
(6)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
500kapasite
175başlangıç fiyatı
Laviva Garden
59
3

Laviva Garden

5.0
(5)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
350başlangıç fiyatı
Kuzey Garden
54
1

Kuzey Garden

5.0
(3)
İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
220başlangıç fiyatı
Salon Saray Davet
58
6

Salon Saray Davet

4.8
(12)
İstanbul, Başakşehir
250kapasite
120başlangıç fiyatı
Poolside Bahçeşehir
59
3

Poolside Bahçeşehir

5.0
(3)
İstanbul, Başakşehir
350kapasite
80başlangıç fiyatı
Başak Salon Sular Vadisi
8

Başak Salon Sular Vadisi

İstanbul, Başakşehir
800kapasite
50başlangıç fiyatı
Elegance Davet Sarayları
15

Elegance Davet Sarayları

5.0
(1)
İstanbul, Başakşehir
1,500kapasite
500başlangıç fiyatı
Sahra Davet & Balo Salonları
41

Sahra Davet & Balo Salonları

5.0
(1)
İstanbul, Başakşehir
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Başakşehir kına gecesi mekanları uygun fiyat seçenekleri ile sizlere birçok seçenek sunuyor. Düğün öncesinde keyifle eğlenebileceğiniz bir gece organize ediliyor. Açık ve kapalı davet alanlarında yemekli, kokteylli eğlence yapabiliyorsunuz. Kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

İstanbul Başakşehir Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Başakşehir kına gecesi mekanları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye bu yazı aracılığıyla ulaşabiliyorsunuz. Mekan listesi ve fiyat aralıkları ile sizlere birçok mekan önerisinde bulunuyoruz. Eğlenceli bir kına gecesi eğlencesi için tüm ihtiyaçlarınız karşılanıyor.

En iyi Başakşehir kına gecesi mekanları fiyatları şu şekildedir;

Mekanlar

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Poolside Bahçeşehir

50 TL

80 TL

Sahra Davet Balo Salonları

50 TL

80 TL

Saray Kına Evi

30 TL

80 TL

Başak Garden

30 TL

80 TL

Salon Saray Davet

10 TL

80 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için fiyat teklifi alınız.

Poolside Bahçeşehir

Poolside Bahçeşehir kına gecesi eğlencesi için kapalı davet alanı, kır bahçesi ve havuz başı davet alanlarını seçiminize sunuyor. Davet alanlarının 250-500 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Farklı konsept planlamaları ile değerlendirebileceğiniz birçok davet alanı bulunuyor. Kişiye özel süslemeler ile geleneksel kına gecesine modern bir soluk getiriyor. Masa şamdan seçenekleri, çiçek aranjmanları, tül detayları ile gösterişli bir hal alıyor. Sandalyelerde tercih ettiğiniz tül süslemelerine yer veriliyor ve her detayla uyumlu bir konsept yaratılıyor.

Kına eğlencesi boyunca müzik ve dans enerjinizi yükseltiyor. Eğlence kesintiye uğramadan devam ediyor. Kına tahtı, kına tepsisi, kına mumu gibi ihtiyaçlarınız temin ediliyor. Renkli kuşak dansı, testi kırma gibi etkinlikleri de eğlencenize ekleyebiliyorsunuz. Hayallerinizden daha eğlenceli bir organizasyon için Poolside Bahçeşehir 50-80 TL arasında fiyatlarla hizmet veriyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sahra Davet Balo Salonları

Sahra Davet Balo Salonları gösterişli bir kına gecesi mekanı olarak dikkat çekiyor. Kapalı davet alanı ile 500-750 kişi arasında konuk ağırlayabilecek kapasite sunuyor. Gelin tagı, gelin yolu ve mekan süslemesi ile kına konseptine uygun hale getiriliyor. Şehir merkezindeki bu mekana ulaşım da oldukça kolay oluyor. Engelliye uygun girişi ve otopark hizmeti ile konuklarınızın konforu için tüm hizmetler sunuluyor. Kına gecesi fiyatları kişi başı 50-80 TL arasında değişiyor.

Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunuyor. Menü tadımı ile dilediğiniz lezzetleri ekleyip çıkarabiliyorsunuz. Şık sunumları ile ikramlar özenle servis ediliyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile her anınız ölümsüzleştiriliyor. Kına müzikleri ile eğlenceye doyuyorsunuz. Hareketli parçalara eşlik ederek keyifli anlar yaşıyorsunuz.

Saray Kına Evi

Saray Kına Evi kapalı davet alanı ile sizlere hizmet veriyor. 100-250 kişilik konuk kapasitesi ile butik kına gecelerinizde tercih edebiliyorsunuz. Şehir merkezindeki bu mekan sizlere ulaşım kolaylığı da sağlıyor. Her mevsim rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz. Kına konseptine uygun süslemeler, kına tahtı, gelin yolu ve gelin tagı ile süslemelerde bütünlük sağlanıyor. Siz gelin damat odasında hazırlanırken organizasyon sorumlusu kına eğlencenizin her detayı ile yakından ilgileniyor. Karşılama hostesi konuklarınızın oturma planına göre yerlerini almalarına yardımcı oluyor. DJ ve müzik grubu ile eğlencenin dozu artmaya devam ediyor.

Lezzetli mezeler, salatalar, ara sıcak ve ana yemek seçenekleri ile sizlerin seçtiği lezzetlerle kokteyl ve yemekli menüler oluşturuluyor. İkramlar iştah kabartan sunumları ile özenle servis ediliyor. Sahne, ses, ışık her şey kusursuz planlanıyor. Dilerseniz mekan dışı catering ve organizasyon firması getirebiliyorsunuz. Saray Kına Evi kişi başı fiyatları 30-80 TL arasında değişiyor.

Başak Garden

Başak Garden kına gecesi, düğün, nişan, sünnet töreni, mezuniyet balosu, motivasyon eğlencelerinde sizlere kapılarını açıyor. Konsept tasarımları ile organizasyonunuzun temasına uygun süslemeler yapıyor. Açık ve kapalı, kır bahçesi davet alanlarını oturma planına uygun şekilde hazırlıyorlar. 50-100 kişilik konuk ağırlama kapasitesi sunuluyor. Butik etkinlikler için sıklıkla tercih edilen mekanlar arasında ilk sırada yer alıyor. 100 araçlık araç kapasiteleri ile park sorununuza çözüm sunuyor. Konuklarınız ve sizin konforunuz için her imkanı sunuyor.

DJ ve müzik grubunun kına şarkıları eşliğinde sevdiklerinizde eğlenceye doyuyorsunuz. Testi kırma, renkli kuşak dansı gibi etkinlikleri de gecenize ekleyebiliyorsunuz. Kına tepsisi, mumluklar, kına keseleri gibi ihtiyaçlarınız kına paketi içerisinde temin ediliyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile her anınız ölümsüzleştiriliyor. Başak Garden’da kına gecesi eğlencesi 30 TL'den başlayan fiyatlarla yapılıyor.

Salon Saray Davet

Kına gecelerinin adeta simgesi haline gelmiş olan kırmızı renkli dekorasyon tasarımları ile dikkat çekiyor. Göz alıcı kına mekanları arasında yer alan Salon Saray Davet müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekli ile birçok çiftin mutlu gününde yanında oluyor. Müzik ve dans gösterileri ile geceniz keyifli bir hal alıyor. Dilerseniz orkestra temini ile farklı müzik tarzlarıyla da eğlenebiliyorsunuz. Kapalı ve açık davet alanları ile 100-250 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Her mevsim rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz.

Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini tercihinize sunuyorlar. Birbirinden lezzetli ara sıcak, ana yemek, salatalarla damakta unutulmaz izler bırakıyor. Dilediğiniz lezzetleri ekleyip çıkararak menünüzü özelleştirebiliyorsunuz. 10 TL'den başlayan kına paketleriyle her bütçeye uygun hizmet sunuyor. Hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonuna Salon Seray aracılığıyla kavuşabiliyorsunuz.

En Popüler Başakşehir Kır Düğünü Mekanları

Başakşehir sizlere popüler kır düğün mekanları seçenekleri ile kolaylık sağlıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri ile kır düğünü daveti verebiliyorsunuz. Hayallerinizdeki kır düğün konseptine uygun süslemeler ile açık davet alanları özenle hazırlanıyor. çiçek aranjmanları, tül detayları, masa ve sandalye seçenekleri sunuluyor. Başakşehir kır düğünü mekanları arasında dikkat çeken ilk mekan Kuzey Garden oluyor. Kapalı, açık davet alanı, kır bahçesi ve havuz başı alanları ile geniş konuk kapasitesi sunuyor. Kişi başı fiyatları 50-120 TL arasında değişiyor.

Laviva Garden da popüler diğer mekanlar arasında yer alıyor. Kişi başı fiyatları 50-75 TL arasında değişiyor. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli kına paketleri hazırlayarak ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

İstanbul kına gecesi mekanları uygun fiyatları ve sunduğu hizmetler ile çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. özel günlerinizde bütçenize uygun, eğlenceli organizasyon yapabiliyorsunuz. Kına tahtları, kına tepsisi, kına mumları gibi detaylar içeren kına paketleri ile tüm ihtiyaçlarınız temin ediliyor. Hayallerinizdeki kına gecesi eğlencesi için detaylı bilgiye DüğünBuketi.com temsilcileri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. ücretsiz danışmanlık hizmeti ile sizler için özel avantajları değerlendirebilirsiniz.