Adalar Kır Düğünü Mekanları

(3 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Adalar
Adalar Yelken Kulübü
23

Adalar Yelken Kulübü

5.0
(8)
İstanbul, Adalar
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ada Beach Wedding
77
8

Ada Beach Wedding

5.0
(9)
İstanbul, Adalar
1,000kapasite
450başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Liya Wedding Center
8

Liya Wedding Center

İstanbul, Adalar
400kapasite
400başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul ilinin Adalar ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları, harika doğası ve mükemmel deniz manzarasıyla sizleri bekliyor. Yılın her günü hizmet veren mekanlar yapısı ve atmosferiyle görenleri büyülüyor. Adalar kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Adalar'ın En İyi Kır Düğünü Mekanları

Adalar kır düğünü mekanları, sizin istekleriniz doğrultusunda süslenen modern ve şık dekorasyonlarıyla hizmet veriyor. Her aşama titizlik ve özenle hazırlanıyor. Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren mekanların geniş ve büyük bahçeleri yeşilliklerin arasında ve deniz manzarasını barındırıyor.

Adalar'ın en sevilen kır düğünü mekanlarının kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Ada Beach Wedding 200 TL 300 TL
Adalar Yelken Kulübü 100 TL 200 TL
Liya 300 TL 400 TL
Kınalıada Kumluk Beach 150 TL 200 TL
Mavi Kulüp Büyükada 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ada Beach Wedding

İstanbul Adalar'da yer alan Ada Beach Wedding, açık alanıyla hizmet veriyor. Geniş bahçesi ve muhteşem deniz manzarası sayesinde en çok tercih edilen kır düğünü alanlarından biri oluyor. Bahçe kapasitesi 1000 kişiyi buluyor. Mekan süsleme, dekorasyon, gece boyunca fotoğraf ve video çekimi mekan tarafından karşılanıyor.

Sahne, ışık ve ses sistemlerinde son teknolojiden yararlanılıyor. Menü tadımı ve menü değişikliği hizmeti sayesinde istediğiniz şekilde lezzetli yemekler hazırlanıyor. Konaklama imkanı bulunuyor. Organizasyon sorumlusuyla birlikte her şey isteklerinize göre planlanıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 200 TL, hafta sonu 300 TL'den başlıyor.

Adalar Yelken Kulübü

Adalar Yelken Kulübü, Heybeliada üzerinde yer alıyor. 750 kişi kabul eden kır bahçesiyle civardaki gözde düğün mekanlarından biri oluyor. Ormanın ve yeşilliklerin içerisine konumlanan mekanın harika bir deniz manzarası ve şelalesi bulunuyor. Ses, sahne ve ışık sistemleri en iyi şekilde karşılanıyor. Canlı müzik orkestrasını mekan sağlıyor ve gece yarısına kadar eğlence sürüyor.

Yemek servisi yapılıyor, menü tadımı ve değişikliği hizmeti sayesinde tam istediğiniz lezzette bir menü ortaya konuyor. Ayrıca mekan, düğününüzden önce size özel faytonla ada gezisi yaptırıyor. Doğal güzelliğin tadını çıkardığınız bir gezinin ardından sizi düğün yerine ulaştırıyor.

Sizler için birçok olanak sunan Adalar Yelken Kulübü, en mutlu gününüzü tamamen eğlenerek geçirmeniz için çabalıyor. Bunu yaparken de bütçenizi zorlamıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 100 TL'den, hafta sonu 200 TL'den başlıyor.

Liya

Adalar kır düğünü mekanları arasında dikkat çeken Liya, açık ve kapalı alanıyla hizmet veriyor. Açık alanı 750 kişi, kapalı alanı 250 kişiyi kabul ediyor. Dekorasyon, süsleme, canlı müzik veya DJ, gece boyunca fotoğraf ve video çekimi mekan tarafından karşılanıyor. Düğün için tema seçme şansınız bulunuyor ve organizasyon sorumlusu ile planlama yapabiliyorsunuz. 500 kişi kapasiteli yemek ve kokteyl servisi yapılıyor.

Menü tadımı ve değişikliği hizmeti sayesinde istediğiniz menüler oluşturuluyor. Düğünü planlamadaki her adımda istekleriniz göz önünde bulunduruyor. Göz alıcı deniz manzarası ve doğal güzellikleriyle sıkça tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri oluyor.

Liya, düğün fiyatları açısından da müşterilerin beğenisi kazanıyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 300 TL'den, hafta sonu 400 TL'den başlıyor.

Kınalıada Kumluk Beach

Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Kınalıada Kumluk Beach, Adalar'ın harika bir noktasında konumlanıyor. 300 kişilik bir kır bahçesi ve 200 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Menü tadımı, menüde değişiklik hizmetleri sayesinde istediğiniz yemekler hazırlanıyor ve ekstra ikramlar yapılıyor.

Fotoğraf ve video çekimi mekan tarafından karşılanıyor, fotoğrafçı getirmenize gerek kalmıyor. Organizasyon sorumlusu sizin isteklerinizi ön planda tutarak rüya gibi bir gece geçirmeniz için çalışıyor. Hafta içi 150 TL, hafta sonu 200 TL'den başlayan yemekli düğün fiyatlarıyla bütçenizi zorlamıyor.

Mavi Kulüp Büyükada

Mavi Kulüp Büyükada, muhteşem deniz manzarası eşliğinde kır düğünü gerçekleştirmenizi sağlıyor. Deniz manzarasının yanında büyülü doğa manzarası da sizlere eşlik ediyor. Kır düğünü mekanı, 750 kişilik açık alanlarıyla hizmet veriyor. özellikle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan mekan, en mutlu gününüzü unutulmaz yapıyor.

Mekanda75 kişiye varan konaklama hizmeti de bulunuyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı, kişiye özel konsept, mekan süsleme, gelin tagı, organizasyon sorumlusu temini de sağlanıyor. Profesyonel kadrosuyla her şeyin eksiksiz olması için titizlikle çalışılıyor. Cazip fiyatlarıyla dikkat çeken kır düğünü mekanının kişi başı fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL' den başlıyor.

Adalar'ın En Gözde Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Düğününüzün ardından sevdiklerinizle birlikte sınırsızca eğlenip lezzetli yemekler yiyeceğiniz mekanlar da Adalar'da yer alıyor. Menü tadımı ve değişikliği, organizasyon sorumlusu, kişiye özel konsept, vale, otopark, müzik sistemleri ve mekan süsleme gibi olanakları bulunan mekanlar harika doğa ve deniz manzarasına doğru konumlanıyor.

En gözde Adalar nikah sonrası yemek mekanları arasında Locada Restaurant ve Teos Kınalıada bulunuyor. Kişi başı fiyatları 150 TL'den başlayan mekanlarda unutulmaz bir davet sizi bekliyor.

Her çeşit olanağı sunan Adalar kır düğünü mekanları müşteri memnuniyetini önemsiyor. Fiyatları ile de sizleri üzmüyor. Kampanyalı tekliflerden yararlanmak ve bilgi almak için DüğünBuketi.com destek ekibiyle ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.