Pendik Kır Düğünü Mekanları

(7 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Anadolu Yakası
Pendik
Temenye Quince Garden Kır Düğünü
19

Temenye Quince Garden Kır Düğünü

5.0
(2)
İstanbul, Pendik
630kapasite
115başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Denizatı Plus Wedding Event & Hotel
29

Denizatı Plus Wedding Event & Hotel

İstanbul, Kartal
600kapasite
650başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Renkli Bahçe
8

Renkli Bahçe

İstanbul, Pendik
2,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Safran Garden Balo Davet & Organizasyon
4

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon

İstanbul, Pendik
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Dream Garden
11

Dream Garden

İstanbul, Pendik
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Beyler Garden Paradise
13
4

Beyler Garden Paradise

5.0
(3)
İstanbul, Pendik
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Çamlı Bahçe Kır Düğün Alanı
48

Çamlı Bahçe Kır Düğün Alanı

5.0
(2)
İstanbul, Pendik
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Pendik kır düğünü mekanları, sahil kenarında ya da kır bahçesi içindeki konumlarıyla hayranlık uyandırıyor. Manzaraları ve diğer mekan özellikleriyle çiftleri kendine çeken mekanlar, şehrin her noktasından kolay ulaşılabilir olmalarıyla da beğeniliyor. Ayrıca bölgedeki mekanların kır düğünü fiyatları 50 TL'den başlıyor.

İstanbul Pendik Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Pendik kır düğünü mekanları; balo salonu, yarı kapalı kır bahçesi ve köy düğünü konsepti gibi farklı ortamlar sunuyor. Anadolu Yakası'nda keyifli bir kır düğünü imkanı sunan bu mekanlar, hizmet kaliteleriyle dikkat çekiyor.

Kokteyl menü ya da yemekli menü seçenekleri ve talep ettiğiniz ek hizmetlere bağlı olarak fiyatlarda değişiklik olabiliyor. 50 TL’den başlayan kokteyl tarzı kır düğünü fiyatları yemekli düzende 80 TL’den başlıyor.

Pendik kır düğünü mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Ihlamur Dalı 80 TL 100 TL
Ramon Garden Kır Düğünü 50 TL 80 TL
Quince Garden 50 TL 50 TL
Beyler Garden Paradise 20 TL 50 TL
Renkli Bahçe 10 TL 50 TL
Duduzar Turistik Tesisleri 10 TL 40 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İstanbul Pendik Kır Düğünü Mekanları

Pendik kır düğünü mekanları, doğal bir alanda kurulmuş olmaları sayesinde çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Eğlenceli düğün konseptleri bulabileceğiniz mekanlar arasında Ihlamur Dalı, Ramon Garden Kır Düğünü, Quince Garden ve Beyler Garden Paradise yer alıyor. Seçenekler arasında en popüler olan yerler, olanakları ile ön plana çıkıyor.

Ihlamur Dalı

Pendik ilçesinde yer alan Ihlamur Dalı, çiftler tarafından sevilerek tercih ediliyor. 750 kişilik kır düğünü mekanı kokteyl tarzı davetlerde 1.000 kişiye ev sahipliği yapabiliyor. 750 kişilik kapalı alanı ise dört mevsim kullanımınıza sunuluyor.

Ihlamur Dalı, doğal ortamı sayesinde beğeniliyor. Ahşap mimarisi, şelalesi ve ağaçlandırması ile hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştiriyor. Lezzetli menü seçenekleri ile misafirlerinize kaliteli sunumlar yapılıyor. 250 araçlık otoparkı ise kişisel aracıyla gelen misafirlerin kullanımına sunuluyor. Mekanın kır düğünü fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Ramon Garden Kır Düğünü

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Ramon Garden Kır Düğünü, beyaz renkli mekan giydirmesi ile doğal ve sade bir atmosfer sunuyor. Vintage düğün isteyen çiftler için farklı bir atmosfer oluşturabilen mekan, doğal yapıyı kesinlikle bozmuyor.

750 kişilik kır düğünü organizasyonu sunabiliyor. Daha minimal davetler için bulunan 50 kişilik kapalı alanı da farklı organizasyon türleri için kullanılabiliyor. Geniş dans pisti sayesinde doyasıya eğlenmek isteyen çiftlere DJ ile keyifli dakikalar yaşatıyor.

50 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları, kokteyl ve yemekli menü seçeneğine göre değişiklik gösteriyor. Davetin hafta içi ya da hafta sonu olması da fiyatları etkiliyor.

Quince Garden

Eğlenceli bir kır düğünü için Quince Garden 750 kişilik açık alanı ile hizmet veriyor. Yılın her döneminde hizmet verebilen 750 kişilik kapalı alanı ise yüksek tavanı ve ferah yapısı ile harika bir atmosfer oluşturuyor. Yaz aylarında da kullanılabilen kapalı alan, açılır kapanır tavanı ile ortama uyum sağlıyor.

Düğün sonrası after party yapmak isteyen çiftlere ayrı bir alan sağlanıyor. Rahatlıkla hazırlanabilecekleri gelin ve damat odası çiftlerin kullanımına sunuluyor. Kendi arabasıyla gelmeyi tercih eden misafirler için de 150 araçlık otopark bulunuyor.

Talep edilen menü seçeneğine ve organizasyon türüne bağlı olarak değişen düğün fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Beyler Garden Paradise

750 kişilik kapalı alanı ile keyifli davetler verebileceğiniz Beyler Garden Paradise, nikah alanı ve fotoğraf köşeleri ile istenilen konsepte uyum sağlayabiliyor. 500 kişilik kapalı alanı ise her mevsim davet vermek isteyenlerin kullanımına sunuluyor. Usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzetli menüleri davete ayrı bir tat katıyor.

Birlikte çalıştığı düğün fotoğrafçısı en güzel anlarınızı yakalamak için sizleri bekliyor. Kişisel aracı ile gelen misafirleri otopark arama derdinden kurtarıyor ve 500 araçlık otopark hizmeti sunuyor. 20 TL’den başlayan düğün fiyatları ile hizmet veriyor. Kokteyl türü davetlerde fiyatlar 50 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Renkli Bahçe

Anadolu Yakası'nda bulunan Renkli Bahçe, Pendik ilçesinin en güzel kır düğünü mekanlarından biri. 1.000 kişilik kır bahçesinde doğa ile misafirlerinizi buluşturuyor.

Beyaz mekan düzenlemesi ortama ayrı bir doğallık katıyor. Kokteyl türünde bir davet düşünürseniz misafir ağırlama kapasitesi iki katına çıkıyor. 2.000 kişilik misafirinize rahat ve kaliteli hizmet sunabiliyor.

çiftleri ve en mutlu günlerini önemseyen mekan farklı bir organizasyon firması ya da fotoğrafçı ile çalışma fikrine sıcak bakıyor. Renkli Bahçe kır düğünü fiyatları 10 TL’den başlıyor. Kokteyl menü fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında yer alırken yemekli menüler 50 TL’den başlıyor.

Duduzar Turistik Tesisleri

Köy düğünü tarzı bir konsept düşünen çiftler Duduzar Turistik Tesisleri ile anlaşıyor. Tamamen doğal olan alan 1.000 kişilik davetliye kusursuz bir hizmet sunuyor. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olan kapalı alanı ise 750 misafirinizi ağırlayabiliyor. Açık alanın doğallığını ve şıklığını yansıtan kapalı alan, kışın verilmek istenen davetlere de özel olarak hazırlanıyor.

Duduzar Turistik Tesisleri 10 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları ile lezzetli menüler hazırlıyor. Kokteyl tarzı davetlerin yanı sıra yemekli menüleri ile de çokça konuşuluyor. Mekanın harika konsepti ve lezzetli menülerine ek olarak 150 araçlık otoparkı da bulunuyor.

İstanbul'daki En İyi After Party Mekanları

Düğün sonrasında eğlenmeye devam etmek isteyen çiftler, after party mekanlarına yöneliyor. Düğün yapılan mekanda after party için hizmet veriliyorsa, aynı anlaşma üzerinden eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İstanbul'da after party mekanları arasından More & More Kuşdili 30 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet verirken, Fasıl Restaurant 50 TL’den başlayan after party fiyatları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyor.

More & More Kuşdili

Anadolu Yakası'nda tarihi Hasan Paşa Konağı olarak da bilinen More & More Kuşdili, çiftlere özel konsept sunuyor. 200 kişilik mekan lezzetli menüleri ile hizmet veriyor. Mezelerden et menülere kadar her damak zevkine hitap eden yemekleri bulunuyor.

Fasıldan DJ performansına, slow parçalardan oryantal dans gösterilerine kadar her duyguyu yaşatabiliyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız mekan, mutlu gününüze ortak olmak için sizleri bekliyor. More & More'da after party fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Fasıl Restaurant

Kadıköy ilçesinde yer alan Fasıl Restaurant, merkezi konumu ve hareketliliği ile harika bir atmosfer sunuyor. 200 kişilik açık ve kapalı alanı ile her mevsim after party davetlerine ev sahipliği yapabiliyor.

Canlı müzik performansı ile after party organizasyonlarınıza ayrı bir renk katıyor. Lezzetli menüleri bulunan mekan et menü, balık menü, kokteyl ve daha pek çok çeşit ile hizmet veriyor. Mekanda after party fiyatları 50 - 100 TL arasında seyrediyor.

İstanbul Düğün Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

İstanbul'da düğün organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen Bükre Event Planner ve Setup Catering Davet ve Organizasyon oluyor. Farklı hizmet paketleri bulunan organizasyon firmaları her bütçeye uygun imkanlar sunabiliyor. Masa süsleme, mekan dekorasyonu, catering ve müzik seçeneklerine kadar her detay firmalar tarafından temin ediliyor. Şehir genelinde organizasyon fiyatları 1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiyor.

Setup Catering Davet ve Organizasyon

Hayalinizdeki düğün organizasyonuna sahip olabilmeniz için Setup Catering Davet ve Organizasyon profesyonel ekibi ile hizmet veriyor. İstenen konseptte hazırlıkları tamamlayan firma, usta aşçıları tarafından tamamlanan lezzetli menüleri ile davete tat katıyor.

1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişen düğün organizasyon fiyatları ile karşınıza çıkıyor. Masa - sandalye giydirme, mekan süsleme ve dekorasyon ile ilgili tüm düzenlemeleri yapıyor.

Bükre Event Planner

Bükre Event Planner, İstanbul'da en çok tercih edilen firmalardan biri oluyor. İşinde uzman ekip, hayalinizdeki düğüne ulaşabilmeniz için titizlikle çalışıyor. Mekan giydirme, catering hizmeti, servis elemanları, ses - sahne, fotoğraf çekimi gibi her detaya ulaşabileceğiniz bir çalışma ortaya çıkarıyor.

1.000 TL’den başlayan organizasyon fiyatları, istenilen hizmetler doğrultusunda 1.500 TL’yi bulabiliyor. Uygun fiyatlarla unutulmaz bir gece planlayan firma, hayalinizdeki konsepti gerçekleştirmek için işinde uzman bir ekiple çalışıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Pendik kır düğünü mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Pendik'te kır düğünü mekanları fiyatları ne kadar?

Pendik kır düğün mekanlarında kişi başı yemeksiz fiyatları ortalama 60 - 80 TL bandından başlıyor. Yemekli düğünlerde ise minimum 100 TL'den başlayarak seçilen menülere göre artış yaşanabiliyor.

Pendik'teki en iyi kır düğün mekanları hangileri?

  • Temenye Quince Garden
  • çamlı Bahçe
  • Beyler Garden
  • Renkli Bahçe
  • Dream Garden
  • Ihlamur Dalı
  • Talen Otel
  • Terra Flowers
  • Ramon Garden.

Pendik kır düğün mekanları kapasiteleri ne kadar?

Pendik'teki kır bahçelerinde 100 kişiden 3000 kişiye kadar davetler düzenleyebilirsiniz. Bunları arasında düğüne ek olarak kına gecesi, nişan, sünnet, söz merasimi, mezuniyet partisi ve kurumsal etkinler de bulunuyor.

İstanbul Pendik kır düğünü mekanları, profesyonel bir destek ile hayalinizdeki düğün gününü organize ediyor. Alanında başarılı ve uzman ekiplerle çalışan mekanlar, size unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyor. Pendik ilçesindeki kır düğünü mekanları hakkında daha detaylı bilgiler ve size özel teklifler için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.