Eyüp Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(16 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Eyüp
Kemerhan Bahçe
5
Kemerhan Bahçe
5.0
(7)
İstanbul, Eyüp
750kapasite
480başlangıç fiyatı
Lalue İstanbul
3
Lalue İstanbul
İstanbul, Eyüp
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Tuluum Garden
8
Tuluum Garden
İstanbul, Eyüp
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Kemer Country Club
33
Kemer Country Club
5.0
(1)
İstanbul, Eyüp
2,000kapasite
4000başlangıç fiyatı
Çimen Garden Event
25
Çimen Garden Event
5.0
(5)
İstanbul, Eyüp
750kapasite
384başlangıç fiyatı
Hill Garden Kemerburgaz
5
Hill Garden Kemerburgaz
İstanbul, Eyüp
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Gizli Bahçe
42
Gizli Bahçe
İstanbul, Eyüp
350kapasite
750başlangıç fiyatı
Kırkubbe Göktürk
91
Kırkubbe Göktürk
İstanbul, Eyüp
500kapasite
750başlangıç fiyatı
Göktürk Garden
7
Göktürk Garden
5.0
(3)
İstanbul, Eyüp
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Spicy Orman Evi
40
Spicy Orman Evi
5.0
(6)
İstanbul, Eyüp
750kapasite
432başlangıç fiyatı
Mimoza Bahçe
23
Mimoza Bahçe
5.0
(1)
İstanbul, Eyüp
500kapasite
70başlangıç fiyatı
Kemer Garden
9
Kemer Garden
5.0
(3)
İstanbul, Eyüp
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul ilinin muhteşem doğası ve manzarasıyla bilinen Eyüp içesinde bulunan kır düğünü mekanları, açık ve kapalı alanlarında birçok olanağı da sizlerle buluşturuyor. Geniş menü seçenekleri, konsept ve tema çalışmaları bulunuyor. Eyüp kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 80 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eyüp'ün En İyi Kır Düğünü Mekanları

Haliç boyunca uzanan ve mükemmel bir atmosfere sahip olan Eyüp kır düğünü mekanları, modern ve şık yapısıyla hizmet veriyor. Unutulmaz bir gün yaşamanız için çabalayan mekanlar her konuda size yardımcı oluyor. Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren mekanların büyük kır bahçeleri ve geniş salonları bulunuyor.

Süslemeler, menüler ve hizmetler titizlikle ve özenle yapılıyor. Düğününüz baştan sona kadar planlanıyor ve bir aksilik yaşanması önleniyor.

Eyüp'ün en sevilen kır düğünü mekanlarının kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Mimoza Bahçe 150 TL 160 TL
Spicy Orman Evi 150 TL 200 TL
çimen Garden Event 80 TL 100 TL
Kemer Country Club 400 TL 500 TL
Kemerhan Bahçe 100 TL 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Mimoza Bahçe

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde bulunan Mimoza Bahçe, açık davet alanı ve kır bahçesiyle size hizmet veriyor. Geniş alanı ve muhteşem doğa manzarasıyla civarda en çok tercih edilen düğün mekanlarından biri oluyor. 500 kişi kapasitesi bulunuyor. Masa süsleme, dekorasyon, fotoğraf ve video çekimi, DJ ve müzik grubu temini mekan tarafından en iyi şekilde karşılanıyor.

Gelin- damat odası ve gelin yolu bulunuyor. Yemek ve kokteyl servisi yapılan mekanda menüde değişiklik seçeneği sayesinde istediğiniz menüler hazırlanıyor. 250 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Böylelikle özel aracınızla geldiğinizde sıkıntı yaşanmıyor.

Mimoza Bahçe yemekli düğün fiyatları hafta içi 150 TL’den, hafta sonu 160 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Spicy Orman Evi

Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Spicy Orman Evi, Eyüp’ün gözde kır düğünü mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. Kapalı alanı 500, kır bahçesi alanı 750 kişiyi kabul ediyor. Mekan süsleme, dekorasyon, DJ veya müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi mekan tarafından karşılanıyor.

Organizasyon sorumlusu dekorasyonda ve tüm düğünü planlamada sizin isteklerinizi öncelikte bulunduruyor. Menü tadımı yaparak uzman aşçıların hazırladığı yemekleri test edebiliyorsunuz. 500 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor.
Daha birçok olanak sunan Spicy Orman Evi, doğa manzarasıyla müşterileri büyülüyor. Yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 150 TL’den, hafta sonu 200 TL’den başlıyor.

çimen Garden Event

Geniş kır bahçesi ve sunduğu olanaklarla çokça tercih edilen çimen Garden Event, İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde konumlanıyor. 750 kişiye kadar alan açık alanı bulunuyor. Masa süsleme, dekorasyon, gelin odası hizmetleri bulunuyor. Video ve fotoğraf çekimi gece boyunca mekan tarafından yapılıyor.

Sahne, ses ve ışık sistemleri mekan tarafından karşılanıyor. 250 araç kapasiteli bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Muhteşem bir doğa manzarasına bakan çimen Garden Event, profesyonel ekibiyle en mutlu gününüzde yanınızda olmak istiyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 80 TL’den, hafta sonu 100 TL’den başlıyor.

Kemer Country Club

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde bulunan kır düğünü mekanları arasında olan Kemer Country Club, özellikle kalabalık düğünlerde çok tercih ediliyor. 200 kişi kapasiteli bir kapalı alanı ve 2000 kişilik geniş bir kır bahçesi bulunuyor. Masa süsleme ve dekorasyon mekan tarafından isteğinize göre hazırlanıyor.

DJ ve müzik grubu temini, fotoğraf ve video çekimini mekan karşılıyor. Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Kemer Country Club, tecrübeli ekibi ve muhteşem doğa manzarasıyla müşterilerin beğenisini kazanıyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 400 TL’den, hafta sonu 500 TL’den başlıyor.

Kemerhan Bahçe

Açık alanıyla hizmet veren Kemerhan Bahçe, İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde konumlanıyor. Kır düğünü için en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. Açık alanı kapasitesi 500-750 kişi arasında yer alıyor. Uzman aşçılar tarafından hazırlanan yemek ve kokteyl servisi yapılıyor. Masa süsleme ve dekorasyon son derece şık bir şekilde mekan tarafından karşılanıyor.

Ses, sahne ve ışık hizmeti mekan tarafından son teknolojiyle sağlanıyor. Profesyonel orkestrayla geç saatlere kadar canlı müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Kemerhan Bahçe, sunduğu olanaklar ve uygun fiyatlarıyla müşterilerin yüzünü güldürüyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 100 TL’den, hafta sonu 150 TL’den başlıyor.

Eyüp'ün En Kaliteli Düğün Salonları

Oldukça şık ve ferah alanlara sahip olan Eyüp düğün salonları, İstanbul çiftlerinin gözde mekanları arasında yer alıyor. Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anlar yaşayacağınız, stresinizin en aza ineceği ve sınırsızca eğlenebileceğiniz hizmetler profesyonel ekip tarafından veriliyor.

Sizin tarzınıza ve zevkinize uygun dekorasyon ve tema çalışmaları titizlikle gerçekleştiriliyor. Kaliteli hizmeti, ek avantajları ve çeşitli paketleriyle hizmet salonlar arasında, WOW Ensari Konağı, Star Düğün Salonu, Garden Davet yer alıyor. Menü fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmek için doğayla iç içe size pek çok hizmet sunan ve unutamayacağınız bir gece yaşatan mekanlar Eyüp'te yer alıyor. Kampanyalı fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız DüğünBuketi.com destek ekibiyle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.