266 sonuç

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Boğaz Garden
82
4

Boğaz Garden

5.0
(15)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
500kapasite
250başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Kuzey Garden
70

Kuzey Garden

4.9
(21)
İstanbul, Başakşehir
Öne çıkan
1,000kapasite
120başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
TCDD Fenerbahçe Sosyal Tesisleri
22

TCDD Fenerbahçe Sosyal Tesisleri

4.8
(17)
İstanbul, Kadıköy
Öne çıkan
1,000kapasite
265başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Talia Garden Kır Düğünü
51

Talia Garden Kır Düğünü

5.0
(5)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Boğaz Bahçe
72
7

Boğaz Bahçe

4.8
(25)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Villa Ozan Bosphorus
48
7

Villa Ozan Bosphorus

5.0
(18)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
600kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Vip Garden Kır Düğünü
68
8

Vip Garden Kır Düğünü

4.9
(18)
İstanbul, Beykoz
Öne çıkan
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Boğaz'ın İncisi
40
5

Boğaz'ın İncisi

4.9
(18)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Denizatı Plus Wedding Event & Hotel
29

Denizatı Plus Wedding Event & Hotel

İstanbul, Kartal
600kapasite
650başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Temenye Quince Garden Kır Düğünü
19

Temenye Quince Garden Kır Düğünü

5.0
(2)
İstanbul, Pendik
630kapasite
115başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Laviva Garden
56
1

Laviva Garden

5.0
(14)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
250başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant
16
3

Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant

5.0
(2)
İstanbul, Çatalca
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul kır düğün salonları, şehrin her iki yakasında da birbirinden güzel davetlere ev sahipliği yapıyor. Ağırlıklı olarak Beykoz, Sarıyer, üsküdar ve Avcılar ilçelerinde konumlanan mekanlarda butik veya kalabalık davetler düzenlenebiliyor. İstanbul kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 80 - 150 TL'den başlıyor. En güzel mekanlar ve hizmet detayları yazımızda sizleri bekliyor.

İstanbul Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İstanbul'da kır düğünü fiyatları kişi başı 80 TL'den başlayıp, 200 - 300 TL'ye kadar artış gösterebiliyor. Bütçenize en uygun kararı verebilmeniz adına sizin için bir liste hazırladık. İstanbul'un ilçelerinde ortalama kişi başı kır düğünü fiyatları şöyle;

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Beşiktaş

100 TL

200 TL

Sarıyer

150 TL

200 TL

Avcılar

80 TL

150 TL

Küçükçekmece

80 TL

100 TL

Beylikdüzü

80 TL

100 TL

Büyükçekmece

80 TL

100 TL

Beykoz

150 TL

200 TL

Polonezköy

150 TL

200 TL

üsküdar

100 TL

200 TL

Kadıköy

100 TL

200 TL

Kartal

100 TL

150 TL

Maltepe

80 TL

150 TL

Pendik

80 TL

150 TL

Adalar

200 TL

400 TL

Tuzla

100 TL

150 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul şehrinin en popüler kır düğünü mekanlarının bir arada bulunduğu Avrupa Yakası çiftlere sayısız alternatif sunuyor. Deniz manzaralı kır düğünü salonları, rustik kır bahçeleri ve daha pek çok mekan seçeneği burada sizi bekliyor.

Avrupa Yakası genelinde kır düğünü fiyatları kişi başı ortalama 150 TL'den başlıyor. Fiyatlar alınan hizmetlere, mekanın konumuna ve davetli sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Beşiktaş’ın En Popüler Kır Düğün Mekanları

Beşiktaş ilçesi, şehrin en dinamik ve kalabalık yerlerinden biri olarak öne çıkıyor. Deniz manzarası sunan kır düğünü mekanlarına ev sahipliği yapan ilçe, doğa manzarasıyla da çiftleri büyülüyor.

Gönlünüzce eğlenebileceğiniz İstanbul kır düğünü salonları ve mekanları, ilçenin farklı noktalarında sizi bekliyor. BüMED (Boğaziçi Mezunlar Derneği) ve Swissotel The Bosphorus, Beşiktaş ilçesinin popüler mekanların arasında yer alıyor. Hem yemekli hem de kokteylli düğün organizasyonu düzenleyebileceğiniz mekanlarda unutulmaz davetler sizi bekliyor.

Sarıyer’in En İyi Kır Düğün Mekanları ve Fiyatları

Yeşil ile maviyi en güzel haliyle seyredeceğiniz Event Garden Sarıyer ilçesinin en popüler kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Profesyonel bir ekip ile hizmet veren mekanın yemekli kır düğünü fiyatları 150 TL’den başlıyor.

Bulunduğu konum gereği ulaşım açısından da kolaylık yaşatan mekan, otopark hizmetiyle gönülleri kazanıyor. Sunduğu olanakların yanı sıra 3.000 kişilik hizmet kapasitesiyle de hayranlık uyandırıyor.

İstanbul kır düğünü mekanları arasında bulunan Fransız Bahçeleri (Jardin de France) aynı zamanda tarihi bir mekan olarak öne çıkıyor. Sarıyer'in en lüks davet alanlarından biri olan Jardin de France'da kişi başı 750 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenlenebiliyor.

Spicy İstinye, West 34 ve TED Golden Chef Davet de Sarıyer kır düğün salonu denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. Bu mekanlarda da ortalama 200 - 400 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenlenebiliyor.

Avcılar İstanbul Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Avcılar ilçesinde birbirinden güzel kır düğünü salonları bulunuyor. Deniz kenarında düğün organizasyonu olanağı sunan mekanlar, şık dekorasyonları ile farklı davet türlerine de ev sahipliği yapabiliyor.

Baler Garden, kır bahçesi ve deniz manzaralı konumuyla çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Mekanın açık alanında 1500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. özel süsleme ve düğün pastası hizmeti de sunan Baler'in kişi başı kır düğünü fiyatları 100 TL'den başlıyor.

Avcılar kır düğünü denilince ilk akla gelen mekanlar arasında bulunan Atapark Life deniz manzaralı 1000 kişilik kır bahçesi ile hizmet veriyor. Organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı, yemek servisi ve müzisyen temini gibi olanaklarıyla eksiksiz bir davet imkanı sağlıyor. Mekanda kişi başı düğün fiyatları 100 - 200 TL'den başlıyor.

Küçükçekmece’nin En Gözde Kır Düğün Mekanları

Küçükçekmece kır düğünü mekanları arasında Paşa Garden öne çıkıyor. Yemyeşil kır alanını beyaz masalar ve süslemeler ile zenginleştiren mekan, DJ ve müzik grubu teminiyle eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

500 kişilik açık davet alanı imkanı sunan mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı sunuluyor. İstanbul kır düğünü salonları arasında uygun fiyatları ile öne çıkan Paşa'da kişi başı fiyatlar 100 - 200 TL'den başlıyor.

Revan Garden Davet açık davet alanında 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Nikah için ayrı bir alanı bulanan mekanda uzman organizasyon sorumluları hizmet veriyor. Menü seçenekleri arasında kırmızı et, beyaz et ve kokteyl seçenekleri sunan Revan'da kişi başı kır düğünü fiyatları 150 TL'den başlıyor.

Beylikdüzü İstanbul Kır Düğünü Salonları ve Fiyatları

İstanbul'un her geçen gün değer kazanan ve popülerleşen ilçelerinden Beylikdüzü, lüks kır düğünü mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Bölgenin en iyi kır düğünü mekanları arasında yer alan Ata Garden, doğa ve deniz manzarasını bir arada sunuyor.

2000 davetliyi rahatlıkla ağırlayan Ata Garden Kır Düğünü, 120 TL gibi oldukça uygun bir başlangıç fiyatı ile misafirlerini karşılıyor. 

Saklı Deniz, kaliteli hizmetlerine karşılık olarak 100 TL ile 200 TL arası bir teklifle çiftlerin karşısına çıkıyor. Yuvarlak masalarda oturma düzeni hazırlanan salon, deniz manzarası ile de beğeni topluyor. Mekanın açık alanında 1500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Saklı Deniz bünyesinde kır düğünü davetlerine ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü ve nişan davetleri düzenlenebiliyor. Kendi organizasyon sorumluları ile çalışan mekan, dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile çalışmanıza da müsaade ediyor.

Büyükçekmece’nin En İyi Kır Düğün Mekanları

İstanbul kır düğünü salonları arasında en çok tercih edilen mekanlar Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. Şehrin en iyi kır düğün mekanlarının bulunduğu ilçede, uygun fiyatları ve yüksek performansı ile nam salmış mekanlar bulunuyor.

Göl kenarında yer alan konumu ile beğeni toplayan Batı Garden kişi başı 120 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Yemekli veya kokteyl düzeninde hizmet verebilen mekan, sahne ve ekipman temininden organizasyon detaylarına kadar her şeyi sizin için planlıyor.

Lüks düğün konsepti arayışında olanlar için Büyükçekmece ilçesinde yer alan Otantik Garden Kır Düğünü cazip bir alternatif olarak öne çıkıyor. İsmi gibi otantik bir atmosfere sahip olan mekan kır düğünü konseptinin hakkını veriyor.

İstanbul kır düğünü salonları arasında dekorasyonuyla beğeni toplayan Otantik Garden, 100 TL - 200 TL aralığında değişen fiyatları ile misafirlerini ağırlıyor. Erken rezervasyona özel indirim fırsatları da sunan mekan, eksiksiz bir davetten tüm beklentilerinizi karşılıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kır düğünü konseptini en iyi şekilde işleyen mekanlara ev sahipliği yapan Anadolu Yakası, uygun fiyatlı salonları ile beğeni topluyor. Beykoz, Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde farklı konseptlere sahip kır bahçeleri sizi bekliyor. Anadolu Yakası kır düğünü mekanları fiyatları kişi başı ortalama 100 TL'den başlıyor.

En İyi Beykoz Kır Düğün Mekanları

Beykoz ilçesi yaka genelinde en çok kır bahçesi bulunan yerlerin başında geliyor. Sayısız mekanı sınırları içerisinde bulunduran ilçe, bu sayede birçok çiftin ilk durağı haline geliyor.

Pink Rose Kır Düğün Salonu, Mihrabat Korusu, Senfoni Garden ve Seremoni Kır Düğün Salonu bölgenin gözde mekanları olarak öne çıkıyor.

Deniz, boğaz, doğa ve şehir manzarasıyla büyüleyici bir atmosfer sunan Boğaz Garden İstanbul kır düğünü mekanları arasında öne çıkıyor. Bulunduğu konum ve sunduğu hizmetleri ile ayrıcalıklı bir davet vadeden mekanın kişi başı düğün fiyatları 150 - 200 TL'den başlıyor.

Polonezköy’deki Kır Düğün Mekanları

Beykoz’un eşsiz doğasının kalbi olarak nitelendirilen Polonezköy mevkiinde, size önerebileceğimiz oldukça can alıcı mekanlar bulunuyor. Bunların başında da Leonardo Kır Düğün Salonu geliyor.

Leonardo bünyesinde düzenleyeceğiniz organizasyonlarınıza özel konsept süsleme hizmeti sunuluyor. Mekanla anlaşmalı çalışan organizasyon sorumluları davet planlama imkanı sağlıyor. Fotoğrafçı ve kameraman temini de sağlayabilen mekanın kişi başı yemekli düğün fiyatları 300 TL'den başlıyor.

Zarif ve şık bir kır düğünü daveti için sade dekorasyonu ile öne çıkan Digma Beykoz, kişi başı 120 TL'den başlayan uygun fiyatları ile çiftlerden tam puan alıyor.

1500 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunan mekan, şehir dışından gelen misafirlerinize özel konaklama hizmeti de sunuyor.

Üsküdar Kır Düğün Salonları

İlçenin en lüks kır düğün salonlarından biri olan Cemile Sultan Korusu muhteşem manzarasıyla ön plana çıkıyor. 250 TL’den başlayan yemekli fiyatları ile hizmet veren mekan, lüks bir organizasyon planlayan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Organizasyon danışmanı ve etkinlik sorumlusu ile düğününüzün her detayı özen ve titizlik içerisinde hazırlanıyor. Catering hizmeti ile Türk ve dünya mutfağından en lezzetli yemekler düğün menünüze eklenebiliyor.

İstanbul kır düğünü mekanları arasında belki de en güzel manzarayı sunan Uçar Garden Bosphorus, 400 kişiye kadar misafir ağırlanabilen açık davet alanıyla hizmet veriyor. Kişi başı 100 TL'den başlayan düğün fiyatları sunan Uçar Garden'da, farklı davet türlerine özel paketler hazırlanabiliyor.

Gelin yolu, gelin tagı ve süsleme, gazebo, şamdan ve supla gibi dekoratif dokunuşları ile yeni nesil bir kır düğünü olanağı sunuyor. Kendi müzisyen ekibi ile çalışan salon, gece boyu canlı müzik ile eğlenceli bir organizasyon vadediyor.

Kadıköy’ün En İyi Kır Düğün Mekanları

Şehrin en merkezi ilçelerinden biri olan Kadıköy, en güzel kır düğünü mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Yılın dört mevsimi organizasyon düzenlenebilen ilçedeki mekanlarda kır düğünlerine ek olarak sünnet düğünü, kına gecesi ve nişan etkinlikleri de düzenlenebiliyor.

Orkestra temini, yemek servisi, fotoğraf ve video çekimi konusunda profesyonel ekiplerle çalışan Dalyan Club Kadıköy’ün en sık tercih edilen mekanlarından biri olarak öne çıkıyor.

200 - 350 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunan mekan, masa ve sandalye düzenini davet türüne göre değiştirebiliyor. Şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir atmosfer sunan mekanda gece boyu hizmet veren çekim ekibi de bulunuyor.

Deniz kenarında konumlanan Romantika Garden, ismi gibi romantik bir atmosferde davet olanağı sunuyor. Gold renginin ağırlıklı kullanıldığı mekan, nikah masasındaki gelin tagı ve özel dekorasyon detaylarıyla beğeni topluyor.

Romantika, kişi başı 100 - 150 TL'den başlayan fiyat aralıkları ile beğeni topluyor. Karşılama hostesi, volkan şovu ve sahne gösterileri, düğün paketinize ek olarak yararlanabileceğiniz hizmetler arasında bulunuyor.

İstanbul Kartal Kır Düğün Mekanları

Şehir genelinde belki de fiyat olarak en uygun seçeneklerin bulunduğu ilçe Kartal oluyor. 80 TL ile 150 TL arasında değişen fiyat alternatifleri sunuluyor.

Aydos Ormanı Düğün Davet, 750 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunan açık alanında unutulmaz kır düğünü daveti organize edebiliyor. Kolay ulaşılabilir konumu ile beğeni toplayan mekan, eğlenceyi gecenin geç saatlerine dek taşımak isteyen çiftler after party imkanı da sağlıyor. Mekanın kişi başı düğün fiyatları 150 TL'den başlıyor.

1000-1500 kişilik geniş bir alana sahip olan Forest Garden Aydos, 100 TL'den başlayan yemekli düğün fiyatları ile öne çıkıyor. Ada Garden House Kır Düğünü ve Esinti Kır Evi de ilçedeki popüler mekanlar arasında yer alıyor.

Maltepe İstanbul Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Maltepe kır düğün salonları, kişi başı ortalama 100 TL'den başlayan fiyatları ile beğeni topluyor. Huzurlu bir atmosferde düğün organizasyonu planlayan çiftler ise soluğu Salon Yeşilçam'da alıyor. çam ağaçlarının arasında oldukça geniş bir davet alanına sahip olan Yeşilçam, kokteyl ve yemekli organizasyonlara özel oturma düzeni hazırlayabiliyor.

Gold Country Park ve Düğün çiftliği, 1.000 kişilik kır düğün davet alanıyla aynı büyüklükte iki mekan olarak karşınıza çıkıyor. Her iki mekan da hizmetlerini 100 - 200 TL'den başlayan fiyatlarla sunuyor. Bunların haricinde Green Paradise da yine bölgenin en çok tercih edilen kır düğün salonları arasında yer alıyor.

Pendik İstanbul Kır Düğünü Salonları

100 TL - 150 TL'den başlayan düğün fiyatları ile hizmet veren mekanların başında Duduzar Turistik Tesisleri geliyor. öte yandan konsept süslemesi ve rustik dekorasyonu ile beğeni toplayan Beyler Garden Paradise bünyesinde 1000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Quince Garden ve Dream Garden da İstanbul kır düğünü mekanları arasında kaliteleri hizmetleri ile tanınıyor. Her iki mekanda da 750 kişiye kadar misafir ağırlanabilirken; düğün pastası, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme ve fotoğrafçı hizmeti paketlere dahil olarak sunuluyor.

Adalar’ın En Güzel Kır Düğün Mekanları

Lüks kır düğünü olanağı sunan Adalar bölgesi, birbirinden zarif davet alanlarına ev sahipliği yapıyor. Bu mekanların başında yer alan Ada Beach Wedding, avantajlı ve kampanyalı fiyatları ile DüğünBuketi’nde sizi bekliyor.

200 - 400 TL'den başlayan yemekli düğün fiyatları sunan Ada Beach, marin konsepti kır düğünü ile harmanlıyor. İskele bölümünde nikah için ayrı bir alan da sunan mekan, karşılama kokteyli ve organizasyon sorumlusu gibi ayrıcalıkları ile de beğeni topluyor.

Tuzla İstanbul Kır Düğünü Salonları

Sizi bütçe konusunda zorlamayacak seçeneklerin yer aldığı bir diğer bölge de Tuzla ilçesi olarak öne çıkıyor. Ortalama 100 - 200 TL arasında seyreden fiyatlar ile sizi en iyi şekilde ağırlayan mekanlar arasında Garden 216 ve Aşkın Bahçesi bulunuyor.

Tuzla Termal Organizasyon ve Şişecam Sosyal Tesisleri geniş kır bahçelerinde 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Kişi başı 50 TL'den başlayan cazip fiyatları ile yüzleri güldüren mekanlarda gelin tagı, gelin yolu süsleme ve konsept dekorasyon hizmetleri veriliyor.

İstanbul kır düğünü salonları, birbirinden cazip indirimleri ve özel paketleri ile sitemizde sizleri bekliyor. "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurarak DüğünBuketi.com organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun mekanlardan rezervasyon yaptırabilir, evinizin rahatlığında hayallerinizdeki mekana kavuşabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!

Sıkça Sorulan Sorular